Illinois State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Кампус у центрі всього цього

Illinois State University знаходиться в Блумінгтоні-Нормалсі, штат Іллінойс, який в Американському інституті економічних досліджень входить до 10 кращих міст США. Міжнародні студенти в штаті Іллінойс можуть насолоджуватися дружньою і привітною культурою на Середньому Заході, а також перебувають на одному з найгарячіших робочих місць в США. Штат Іллінойсу займає четверте місце в країні для штату компанії Fortune 500. У безпосередній близькості від університету до Чикаго доступні студенти до одного з найбільших міст США, а також багато професійних можливостей.

Університет зосереджений у викладанні

Як перший державний університет штату Іллінойс штат Іллінойс отримав репутацію передового досвіду протягом багатьох років. Університет розміщений у Топ-100 державних школах американськими новинами

Держава штату Іллінойс служить альма-матер для багатьох відомих випускників, серед яких:

  • Дональд Макенрі: випускники штату Іллінойс 1957 р., Які продовжували виконувати функції посла і представника США в ООН. Він також був членом кабінету президента Картера.
  • Джон Малкович: відомий актор, режисер та продюсер.
  • Мішель Вільямс: виграшна премія Греммі в дитячій групі "Доля дитини".

INTO штату Іллінойс: ваш новий будинок!

Більше 67 країн, представлених на кампусі, державний центр INTO Illinois відчуває себе друге місце серед іноземних студентів з усіх куточків світу. Центр є навчальною спільнотою, де ви можете знайти необхідну підтримку для досягнення успіху. У штаті INTO штату Іллінойс, Ви зустрінетесь з відокремленими співробітниками, які готові надати вам допомогу у будь-яких потребах, включаючи житло, візові питання та академічну підтримку. Вони також організовують соціальні заходи, щоб ви могли зустрічати нових друзів.

INTO штату Іллінойс створює гостинну атмосферу, яка надає вам ресурси, необхідні для інтеграції в університет і культуру США. Ви можете знайти центр, розташоване прямо в університеті штату Іллінойс, щоб ви ніколи не були занадто далеко від вашої системи підтримки. Ви зустрінетесь там з висококваліфікованим персоналом, який готовий допомогти вам у забезпеченні житлом, оздоровчості студентів та трансферу аеропортів Вони допоможуть вам планувати поїздки, заняття і все інше, що вам може знадобитися протягом усього вашого студентського подорожі.

Навчальний центр

У INTO Illinois State Learning Center ви знайдете академічну підтримку, щоб допомогти вам досягти успіху у ваших курсах. Вони знають, що кращим способом вивчення іншої мови є практика його з кимось іншим. Там ви можете працювати з викладачами Pathway Peer, які допоможуть вам покращити ваш англійський читання, письмо та навички спілкування. Ви також можете ознайомитися з книгами, які допоможуть вам виконати завдання.

Підтримка кожного кроку

Коли ви приєднаєтесь до INTO штату штату Іллінойс, ви стаєте частиною підтримуючої спільноти, яка складається з наших співробітників та інших міжнародних студентів. З хвилини, коли ви приземлитесь в Блумінгтоні-Нормал, команда службовців служб буде дбати про вас з аеропорту до вашого нового будинку. Легко відчувати себе втраченими в новій школі, не кажучи вже про нову країну, але вони будуть там, щоб переконатися, що ви завжди можете знайти свій шлях протягом навчання. Член групи обслуговування студентів завжди буде доступний вам 24 години на добу. Якщо у вас є житло, академічне чи особисте питання, не бійтеся розмовляти. Вони будуть там для вас.

Розташування

Нормальний

INTO Illinois State University

Address
North University Street,100
61761 Нормальний, Іллінойс, США

Програми

Програма Pathway для студентів аспірантури