Drew University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дружнє, безпечне місце для навчання

INTO Drew University є популярним вибором для міжнародних студентів, які бажають бути частиною інтимної та виховання. Їх один-на-один підхід до навчання гарантує, що ви ніколи не втрачаєтеся в натовпі. Вони переконаються, що ви отримаєте особисту увагу, яка вам необхідна для успішного проведення. Вони тут, щоб допомогти вам!

Особливе місце для навчання

Вибір університету - це весь досвід, і INTO Дрю має все. Щойно ви зараховуєтесь, вони спонукають вас до кроків до ваших кар'єрних прагнень. Вони допоможуть вам скористатися перевагами своїх передових мислення, унікальних академічних та соціальних можливостей. Як вимога про закінчення навчання, ви матимете принаймні один досвід поза аудиторною аудиторією. Це може включати стажування з однією з багатьох компаній Fortune 500 у Нью-Йорку, один з чотирьох семестрів в програмах міста чи дослідження в їхній програмі RISE. Програма RISE дає вам можливість працювати разом з любов'ю лауреата Нобелівської премії в галузі медицини 2016 року в медицині та доктором Дрю РІЗЕ, доктором Вільямом Кемпбеллом.

Ви матимете доступ до усіх дивовижних об'єктів Drew University . Нова біологія та лабораторії програми RISE висвітлюють Зал науки. Молодий центр мистецтв Дороті - 400-місний зал для виставок та чорний театр. Форум Simon пропонує плавальний басейн з 8 лініями, кімнату для ваги та приміщення для спортивних занять.

Ваш будинок далеко від дому

INTO Drew буде служити як ваш будинок далеко від дому. Кампус Дрю є справді глобальним селом. З китайськими святкуваннями Нового року в залах для переговорів, заходами Міжнародного тижня на університетському форумі та міжнародній вечері на будівлі кабінету президента університету, ви будете почувати себе як вдома будь-де в університеті.

Варіанти навчання

Експериментальне навчання - Подумайте за вікном

У Дрю, вони вважають, що навчання відбувається не просто в класі. Вони пропонують серію семестрів у Нью-Йорку, де ви навчаєтесь безпосередньо від людей, які працюють у вашій бажаній галузі навчання. Уолл-стріт, Організація Об'єднаних Націй, сцена сучасного мистецтва в Нью-Йорку та медіа-індустрія на авеню Медісон доступні всім вам.


Служба підтримки студентів - допомога вам на шляху

На додаток до університетських ресурсів, INTO Drew надає широкий спектр індивідуальних послуг, щоб забезпечити вам безпеку, підтримку та успішність у ваших академічних та особистих цілях. Студентська команда студентів пропонує підтримку та цілий ряд послуг, що сприяють соціальному, особистому та академічному благополуччю. Вони роблять період налаштування швидким, простим та веселим. Їх центр пропонує окрему міжнародну програму орієнтування, а потім орієнтацію Drew University , академічне тренінгу, вихователів Pathway та партнера по спілкуванню або місцеву сім'ю Медісона для вдосконалення англійської мови за межами аудиторії.

Розташування

Медісон

INTO Drew University

Address
Madison Avenue,36
07940 Медісон, Нью Джерсі, США