Colorado State University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нехай ЧСВ привітає вас

Colorado State University допоможе вам максимально використати ваші академічні, соціальні та культурні можливості в США. Ви матимете доступ до висококваліфікованих інструкторів, новітніх технологій, невеликих класів, служб підтримки, соціальних заходів та вітальної університетської спільноти.

Шукаєте прекрасну освіту в одному з провідних університетів США? CSU - чудовий вибір з вражаючою родоплечою. Університет сходить до 1870 року.

Сьогодні кампус охоплює понад два мільйони квадратних метрів, де проживає 27,5 тис. Студентів, з них 4,580 аспірантів. Тут Ви можете отримати престижний ступінь у дослідницькій установі Carnegie I класу з щорічними дослідницькими витратами понад 308 мільйонів доларів.

Унікальний спосіб вчитися

Що робить Colorado State University унікальним? Програми ступеня CSU призначені для того, щоб об'єднати вас із факультетом світового класу у співвідношенні студентів-факультетів всього 16: 1. Ви будете тісно співпрацювати з висококваліфікованим факультетом, який отримав численні нагороди та стипендії для своїх досліджень. Не соромтеся вибирати із загальнонаціональних і міжнародно визнаних програм CSU, які нададуть вам можливість спілкуватися з роботодавцями. Наставники галузі гарантують, що у вас є можливість вивчити ваші інтереси та отримати цінний досвід.

Управління міжнародних програм буде координувати послуги для вас, поки ви перебуваєте в США, щоб допомогти вам пристосуватися до життя тут. Ви можете отримати культурно-освітнє програмування, імміграційні служби та громадську підтримку з цього офісу. За їх підтримки ви матимете інструменти, необхідні для того, щоб вплинути на вашу ступінь та досягти успіху на глобальному та різноманітному ринку праці.

Ви будете любити можливості, які CSU дасть вам. Університет забезпечить знання та навички, необхідні для досягнення вашої кар'єри. Ви будете вивчати цю інформацію на лекції, а потім ви будете брати участь у проектах та дослідженнях, які приведуть до навчання. Якщо у вас є питання, ваші професори завжди доступні, щоб допомогти вам зрозуміти і навчитися.

Стан сучасних об'єктів


Класні кімнати

Наші класні кімнати пропонують вам бездротовий Інтернет та мультимедійні можливості, які допоможуть вам вивчити англійську мову. Малі класи дозволяють вам більше спілкуватися один з одним з інструкторами.


Ресурсний центр навчання (LRC)

Якщо вам потрібні навчальні матеріали, книги, DVD та періодичні видання для класу, ви маєте доступ до Центру вивчення ресурсів. Ви можете працювати на комп'ютерах в LRC або перевірити ноутбук, щоб працювати на домашній роботі з безкоштовним бездротовим Інтернетом.


Кафе та зали

Чи голодний ти, коли ти вчишся? У центрі INTO CSU існує кафе з комп'ютерами, доступними для використання, а також кімната для відпочинку, яка зустрічається з вашими групами класів або інструкторами.

INTO CSU для вас

Центр Colorado State University знаходиться в університетському містечку, і персонал може допомогти вам у будь-яких питаннях чи проблемах. Приходьте відвідати школу в Смерековій залі, якщо вам потрібні консультації або навчання. Якщо ви хочете навчитися залучатись до кампусу, факультет є там, щоб допомогти.

Під час навчання в програмах Pathway та англійською мовою вони допоможуть вам адаптуватися до американського університетського життя та підготувати вас до отримання дипломних робіт. Ви будете зустрічати друзів з усього США та з усього світу, коли ви берете участь у заходах поза аудиторією.

З моменту реєстрації ви маєте доступ до всіх можливостей та ресурсів у кампусі. INTO CSU хоче, щоб ви отримали найкращий академічний досвід під час вашого перебування в CSU.

Опис місії

"Місія INTO Colorado State University полягає в тому, щоб забезпечити якісні програми з англійської мови та Pathway , а також надавати всебічну підтримку міжнародним студентам, які зацікавлені в вивченні англійської мови в особистих, професійних та академічних цілях, а також служити університету та студентам у цілому".

Навчіться досягти успіху

Вибираючи американський університет, ви хочете переконатися, що ви вибрали таку, яка забезпечить підтримку будь-яких академічних потреб, які ви можете мати.

Colorado State University прагне до вашого успіху. Навчальні, наставні та навчальні програми гарантують, що у вас є інструменти, необхідні для процвітання.

Ми тут для вас

Маючи майже десятирічний досвід, ви можете довіряти, що ми вміємо піклуватися про вас як про міжнародного студента. INTO CSU має 94% показників задоволеності серед колишніх студентів. Це № 2 в США, загальне задоволення студентів за їх освітнім досвідом.

Розташування

Форт Коллінз

INTO Colorado State University

Address
Colorado State University Office of Admissions 1062 Campus Delivery
80523 Форт Коллінз, Колорадо, США

Програми

Програма Pathway для студентів аспірантури