International Mid Pac College (IMPAC)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Міжнародний Середина Pac коледж використовує свого стратегічного розташування в Тихому океані, де Схід зустрічається із Заходом, і запрошує людей з різних точок зору культурних в класі для обговорення. Таким чином, програми IMPAC спрямовані на поліпшення не тільки необхідні навички спілкування, але і впевненість, щоб використовувати їх належним чином в професійних, академічних та соціальних умовах. Крім того, ІВБР фокусується на розвитку міжкультурних навичок спілкування. Щоб досягти цього, ІВБР пропонує маленькі класи і ретельно скоординованої навчальний план, який є комунікативна, реалістичний, інтерактивний і практичний. ІВБР прагне досконалості і встановлює високі стандарти для своїх учнів.

ІВБР Погляд

ІВБР, створена в 1991 році, пропонує інтенсивне навчання англійській мові для різноманітної групи вивчають мову в наступних областях:

Інтенсивна англійська Володіння Програма-ІЕПП (Студентська віза 12 тижнів ~) Інтенсивна англійська діалог Програма-IECP (Туристи, Програма безвізового в'їзду, жителі, 1 тиждень ~) Приватні уроки (гнучкий графік) Спеціальний англійська Програма (Користувальницькі Розроблений англійськими Програма, гнучкий)

Головні причини, щоб вчитися в IMPAC

Більше 20 років у бізнесі Акредитований CEA, Комісії з англійської мови програми акредитації Чудова якість англійської мови із залученням досвідчених інструкторів, Відмінне співвідношення / доступним навчання Зручне розташування поруч з автобусними лініями і Ала Моана центру (Торговий центр) Тільки англійська політика Веселий і уважний персонал Університет Програма міст *

  • ІВБР пропонує шлях / варіант для студентів, які хочуть вступити до коледжу і / або університети на Гаваях. В даний час, ІВБР має угоду з Капіолане Community College (KCC), в Гавайського університету системи школи, після успішного завершення просунутого рівня. Для отримання детальної інформації, будь ласка, відвідайте наш веб-сайт.

Школа Місія

Місія Міжнародного Mid Pac коледжу є надання студентам з твердим підставою англійських комунікативних навичок та академічних якості другого мови поряд з крос-культурних навичок для задоволення різноманітних потреб своїх студентів, щоб бути успішним у сучасному глобальному ринку.

ІВБР зобов'язується:

Забезпечити звуку інструкцію, використовуючи різні методи, щоб задовольнити потреби своїх студентів. Забезпечити складної освітній досвід, який заохочує подальші дослідження та інтеграції у світове співтовариство. Підтримання приємну атмосферу в класі, щоб сприяти мотивації учнів. Сприяння міжкультурному розумінню через культурні заходи.

Приватні уроки

ІВБР організовує приватні уроки для тих, хто хотів би мати один-на-сам уроків за гнучким графіком часу. Планування є гнучким залежно від наявності інструктора. Приватні уроки $ 40 / год. Полу-приватні уроки, також доступні за запитом.

СПЕЦІАЛЬНІ ПРОГРАМИ

Ці програми призначені для груп різного розміру та віку, протягом періоду до трьох місяців. Ці спеціалізовані програми включають спеціалізовані навчальні програми акцентом на потреби та інтереси студентів. Для зборів і графіку, будь ласка, зв'яжіться з приймальної комісії в info@impachawaii.edu.

Розташування

Гонолулу

International Mid Pac College

Address
1311 Kapiolani Blvd.,
Honolulu,

96814 Гонолулу, Гаваї, США
Телефон
+1 808-593-9388