IES Abroad

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дуже заряджена силою, які будуть рухати світ.

Всі ми робимо це про КЕС за кордоном студент. Наша глибоко пристрасна команда навчання за кордон фахівців вважає, що в створенні раз в житті-освітні пригоди, які виходять за рамки очікувань. Наша мета полягає в тому, щоб розгойдувати світ близько 6000 студентів вчитися за кордоном з кожним роком.

З нашої штаб-квартири в Чикаго до нашої 125+ програми навчання за кордоном в більш ніж 30 глобальних місцях по всьому світу, ми створюємо автентичне глобальне освіту і життєстверджуючий культурний досвід. Ми працюємо на КЕС за кордоном, тому що ми вважаємо, що кожен студент повинен мати можливість поїхати за кордон - особливо в задоволення, безпечної і чудовою академічної і культурної середовища.

Ми вважаємо, що так сильно в силі нашої програми, які ми активно залучати студентів з різних груп населення та забезпечити більш $ 4 млн стипендій рік за роком. Ми пишаємося тим, що наші студенти настільки ж різноманітні, і цікаво, як в країнах, які вони вивчають в.

Хто ми

Інститут міжнародної освіти студентів ( «КЕС за кордоном») являє собою консорціум з понад 235 коледжів і університетів США. Як не некомерційний 501 (с) (3) організацією, КЕС за кордон має все-доброволець Рада директорів і велику систему академічного управління, яка включає в себе 5 комітетів відрізняючи демократичне представництво від КЕС за кордоном консорціум.

З моменту свого заснування в 1950 році, більше 100 тисяч студентів взяли участь в МСО за кордоном міжнародного навчання за кордоном. КЕС за кордоном працює 120 + програми більш ніж в 30 місцях в Європі, Африці, Азії, Південній Америці, Австралії та Нової Зеландії. З більш ніж 6000 студентів, що навчаються за кордоном програми КЕС щорічно, КЕС за кордоном є найбільшим постачальником навчання за кордоном в Сполучених Штатах і інноваційний лідер в області навчання за кордоном поле.

вивчення

Наша місія

КЕС за кордоном навчає студентів, щоб стати світовими лідерами через прем'єра навчання за кордоном і програми стажувань, які пропонують студентам по всьому світу емпіричних можливостей для навчання, які відповідають найвищим стандартам якості навчання.

Наше бачення

Наше бачення майбутнього залишається приєднаним до оригінального IES за кордоном програми в 1950 ... світ, наповнений компетентних лідерів міжкультурного, які мають як розуміння і навички, щоб ефективно, гуманно і позитивно орієнтуватися в різних культурах, в політиці, освіті, бізнесі або некомерційний сектор.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Ми прагнемо до розміщення інтересів наших студентів першим, для доставки вищих навчальних програм, а також надання відмінного сервісу для наших студентів і освітні партнерів по всьому світу. Це наші найвищі пріоритети.

Ми вважаємо, що прозорість, кращі практики, а також збереження цілісності наших принципів ведення бізнесу в інтересах наших студентів, наших глобальних академічних партнерів і нашої організації. Структура управління КЕСА за кордон має систему контролю, що характеризується член консорціуму і партійними привід чеки третє і противаги.

Студент

Що ми пропонуємо

Паспорт глобального громадянства.

КЕС за кордоном створює подорож-хвилюючий виклик вчених і культурного иммерсионного невідповідним глобального освітнього досвіду. Наш світ-клас факультет і вимогливий, відповідні курси займатися і надихати студент, оскільки вони виявляють несподівані способи навчання як всередині, так і за її межами класної кімнати.

Незабаром наші студенти виявляються на перетині мовою і міжкультурної комунікації, як вони вчаться орієнтуватися в світі, як громадяни світу 21-го століття. Ось як ми це робимо:

 • Більше 125 академічних програм
 • Програми в містах 30+ та 21 країни
 • Мережа 600+ послів, які зголосилися відповісти на питання
 • Більше 1200 IES за кордон курси викладаються кваліфікованими іноземними викладачами
 • Кредитний переклад, заснований на програмах, вже затверджених студентів домашніх шкіл або через програми, акредитовані КЕС Зарубіжної школи Record, Університет Рочестера
 • Варіанти розміщення забезпечених і перевірені КЕС за кордоном, в тому числі, сім'ях гуртожитків зі студентами місцевого університету, і / або квартири (часто з помічником місцевого резидента)
 • Понад $ 4 мільйони в КЕС за кордоном стипендії та допомога надається
 • Можливість пройти курси в одному з наших міжнародних університетів-партнерів поряд з місцевими студентами
 • Особисті консультації для надання допомоги перед від'їздом питань, проблем і процесів
 • Допомога в процесі отримання візи
 • Комплексні послуги в галузі охорони здоров'я та безпеки, які включають в себе:
  • 24/7 аварійна допомога на місці персоналу в кожному місці, щоб реагувати на нагальні потреби в галузі охорони здоров'я та безпеки студентів
  • Міжнародне медичне страхування для надзвичайних цілей
  • США на основі декан студентів і допоміжний персонал, які встановлюють і здійснюють нагляд за здоров'я і протокол безпеки, консультації з КЕСОМ за кордоном центри підтримувати високі стандарти безпеки, а також служити в якості аварійного контакту
  • Міжнародний план політики щодо регулювання криз і надзвичайних процедур у всіх місцях для евакуації в разі стихійного лиха, політичні хвилювання, або терористичних дій.
 • Комплексні predeparture ресурси, в тому числі культурної та наукової інформації
 • Доступ до Moodle, онлайн середу навчання, яка входить в контакт студентів за межами класної кімнати
 • Підтримка сім'ї, в тому числі IES за кордоном Сім'я Керівництво
 • Досвідчені і присвятив місцевий персонал на місці
 • Харчування, в залежності від вибору корпусу
 • Стажування та польові розміщення в таких областях, як: Мистецтво / Театр, бізнес, освіту, уряд / Політика, право, науки /, пов'язаних зі здоров'ям програм, соціальних / НПО організацій
 • Послуги навчання та волонтерські можливості на різних місцеві, національні та міжнародні благодійні організації, в таких областях, як: захисту тварин, суспільний розвиток, економічний розвиток, освіту, охорону здоров'я, права людини і т.д.
 • Комплексна орієнтація і повторного входу програмування, який фокусується на культурної адаптації, визначення мети і досягнення, і підготовка до повернення додому
 • Доступ до організованої екскурсії та культурні заходи
 • розшифровка
 • Доступ до нашої 100,000+ мережі випускників і два рази в рік бюлетеня біржі

Розташування

Чикаго

Address
33 W. Monroe St.
Suite 2300

60603-5405 Чикаго, Іллінойс, США

Амстердам

Address
Амстердам, Північна Голландія, Нідерланди

Арль

Address
Арль, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Окленд

Address
Окленд, Окленд, Нова Зеландія

Барселона

Address
Барселона, Каталонія, Іспанія

Пекін

Address
Пекін, Пекін, Китай

Берлін

Address
Берлін, Берлін, Німеччина

Буенос-Айрес

Address
Буенос-Айрес, Буенос-Айрес, Аргентина

Кейптаун

Address
Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка

Крайстчерч

Address
Крайстчерч, Кентербері, Нова Зеландія

Дублін

Address
Дублін, Графство Дублін, Ірландія

Фрайбург

Address
Фрайбург, Баден-Вюртемберг, Німеччина

Гранада

Address
Гранада, Андалусія, Іспанія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Мадрид

Address
Мадрид, Мадридська громада, Іспанія

Мілан

Address
Мілан, Ломбардія, Італія

Нагоя

Address
Нагоя, Префектура Айчі, Японія

Нант

Address
Нант, Pays de la Loire, Франція

Нью-Йорк

Address
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Приємно

Address
Приємно, Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція

Париж

Address
Париж, Іль-де-Франс, Франція

Оксфорд

Address
Оксфорд, Англія, Великобританія

Кіто

Address
Кіто, Пічінча, Еквадор

Рабат

Address
Рабат, Рабат-Сале-Кенітра, Марокко

Рим

Address
Рим, Лаціо, Італія

Саламанка

Address
Саламанка, Кастилія та Леон, Іспанія

Сантьяго

Address
Сантьяго, Столичний регіон Сантьяго, Чилі

Шанхай

Address
Шанхай, Шанхай, Китай

Сієна

Address
Сієна, Тоскана, Італія

Сідней

Address
Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

Токіо

Address
Токіо, Японія

Пуерто-Айора

Address
Пуерто-Айора, Острови Галапагос, Еквадор

Відень

Address
Відень, Відень, Австрія

Гонконг

Address
Гонконг, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

курс
Цей навчальний заклад також пропонує: