Independence Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Незалежність Коледж (МКК) це два роки навчальний заклад акредитовано вищих навчальних комісії. Вона була створена в 1925 році, як класах 13 і 14 системи державних шкіл Незалежності. У 1967 році, Незалежність Коледж юридично відокремлені від шкільного округу. Будівництво нового коледжу на кампусі 68 акрів, раніше Country Club Незалежності, почалися в 1969 році. Заняття почалися на новому місці у вересні 1970. МТП Кампус в даний час проживає в навчальний корпус, образотворчих мистецтв будівлі, Студентського союзу, Cessna Learning Center, поле Будинок, будівля адміністрації, Вільям Інге Центр мистецтв, фітнес-центр, поля спортивних практики, диск для гри в гольф, 96-ліжко мульти-структури Житловий комплекс, і 200-ліжко гуртожитку.

З багатьма переобладнання в донорській будівлі, в 2010 році ми розширили наш коледж, щоб включати в себе МТП Захід (2615 West Main Street). Цей кампус розташований на західній стороні незалежності і є домом для наших технічних програм: Allied охорони здоров'я, EMS, косметології, і GED / ABE. Додаткові ремонтні були завершені в 2012 році, щоб розмістити нашу новітню програму, Ветеринарія Technology. Цей об'єкт стані-арт включає в себе тварин, підопічні класі, лабораторії, хірургії, аптека, підготовчі кімната, маленька лікування тварин, продукти харчування підготовчі, пестити і радіології.

МТП також має присутність у центрі міста з МТП Офіс Фонду та партнерство з незалежності Центру бізнес-ресурс.

В даний час, наша освітня та підтримка програмування включає в себе 46 програм навчання для оточуючих мистецтв і / або вчені ступені, 22 програм навчання для завершення сертифікат, Послуги з підтримки студентської, чоловічих та спортивних жіночих програм, і різні кампусу організацій та заходів.

МІСІЯ: Незалежність Коледж служить інтересам студентів і спільноти, надаючи в навчанні, а заохочення культурного збагачення та економічного розвитку.

VISION ЗАЯВА: Щоб бути коледж, який забезпечує виняткову освітній досвід, розвиваючи інтелект, заохочення творчості та підвищення характер в студентському і спільноти зосереджені середовища.

Розташування

Незалежність

Address
Independence Community College,
1057 W. College Ave.

KS 67301 Незалежність, Канзас, США