Прочитайте офіційний опис

Міжнародний університет Гумбольдта прагне служити протягом усього життя через дистанційна освіта, Готуючи їх до спільного глобальних знань. Є п'ять основних принципів, якими ми керуємося:

 1. Професійна компетентність, цінності та етичні норми, які дозволяють випускникам освоїти цілий ряд дисциплінарних знань і умінь, щоб допомогти їм застосувати свої знання в реальних умовах і розвивати протягом усього життя, щоб поліпшити свої професії.
 2. Критичне мислення і рішення проблем методи, щоб допомогти випускникам придбати здатність виявити і оцінити проблеми, розвинути навички критичного мислення, рекомендувати рішення для реалізації змін, а потім оцінити результати.
 3. навчання команди, яка фокусується на розвитку здатності студентів вести команду за рахунок поєднання індивідуальних і групових навичок діяльності, спрямованих на розвиток інтелектуального і технічного навчання, а також забезпечення перевірки та вивчення нових ідей.
 4. Брати участь в процесі навчання, спрямованого на забезпечення поваги до людської різноманітності і поводиться толерантно по відношенню до колег і тих, кому вони служать таким чином, що можуть передавати свої ідеї в середовищі інтелектуальної відкритості.
 5. Використання інформації в найрізноманітніших дослідницьких можливостей шляхом збору, аналізу достовірності та точності інформації, зібраної, незалежно від джерела, в той час як використання цієї інформації для вирішення питань, або вжити заходів.

Дистанційна освіта Довкілля

The Дистанційна освіта Довкілля складається з Модуль навчання з питань освіти, Система управління Пізанська (Синхронні і асинхронні платформи) і адміністративна система, Студенти мають доступ до систем 365 днів на рік, 24 години на добу. Щоб отримати доступ до студентів та викладачів кампусу дистанційного навчання вимагають комп'ютери з доступом в Інтернет. Студенти кожен отримує своє власне ім'я користувача та пароль для доступу до платформи. Середа дистанційної освіти встановлюється для максимальної взаємодії між студентами і викладачами.

Мінімальні вимоги для отримання доступу до Інтернет курси

програмне забезпечення

 • Комп'ютер з будь-оперативної системи, такі як Mac OSX, Windows XP або більш пізньої версії, Linux або Android
 • Інтернет-браузер: Safari, Internet Explorer 8x або більш пізньої версії, Microsoft краю, Mozilla Firefox або Google Chrome (будь-який інший браузер може працювати, але деякі ресурси не можуть працювати належним чином)
 • доступ в Інтернет, підключення до високошвидкісного настійно рекомендується
 • Програма, обробки текстів, такі як Microsoft Word або запис з Apache OpenOffice
 • Adobe Acrobat Reader, щоб відкривати і зберігати PDF-файли або будь-які інші аналогічні перегляду PDF
 • програмне забезпечення для виявлення Вірус, який повинен бути встановлений і постійно оновлюватися

апаратні засоби

 • настільний ПК, планшетний ПК або ноутбук
 • Процесор Dual Core або більш швидкий
 • Оперативна пам'ять (RAM) 4 Гб або більше
 • Підключення до Інтернету Wi-Fi або провідний (доступ в Інтернет)
 • Веб-камера (1,3 Мп або більше)
 • Принтер (за бажанням)
Доступні навчальні програми:
 • англійська
 • іспанська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

Humboldt International University

Асоційований наук в області бізнес-програма спрямована на навчання, навчання і розвиток навичок студентів управляти постійно зростаючими складнощами бізнесу. Програма дас ... [+]

Асоційований наук в області бізнес-програма спрямована на навчання, навчання і розвиток навичок студентів управляти постійно зростаючими складнощами бізнесу. Програма дасть фундамент, на якому, щоб побудувати успішну кар'єру в бізнесі і забезпечити розуміння реалізації бізнес-функцій у місцевій та міжнародному середовищі. Ця програма пропонує послідовність курсів, які забезпечують узгоджену і суворе утримання у відповідність з складних академічних стандартів і відповідних технічних знань і навичок, необхідних для підготовки до подальшої освіти і кар'єрі, таких як позиції управління стажиста початкового рівня в області маркетингу та міжнародної бізнес-середовищі.... [-]

США США Інтернет
інформація
англійська,іспанська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Associate of Science

Humboldt International University

Метою даної програми є надання технічної підготовки і основний фундамент в найпопулярніших комп'ютерних програмних додатків, а також загальний фон у багатьох комп'ютерних ... [+]

Метою даної програми є надання технічної підготовки і основний фундамент в найпопулярніших комп'ютерних програмних додатків, а також загальний фон у багатьох комп'ютерних концепцій і методів. Наші випускники будуть готові подати заяву на позиції початкового рівня, як фахівець системи, фахівець підтримки користувачів і комп'ютерних інформаційних менеджерів.

Асоційований наук в програмі інформаційних технологій дає студентам науки проектування, аналізу та впровадження високоефективних систем і може адаптувати його, щоб перетворити його в ресурс, який додає значну цінність для організації.... [-]

США США Інтернет
інформація
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Por qué estudiar en Humboldt International University