Hofstra University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Hofstra University INTO Hofstra University

Дізнайтеся на красивому, мальовничому кампусі, живучи лише за декілька хвилин від усіх переваг Нью-Йорка. Навчіться з нашими провідними фахівцями, які присвячені вашим академічним і професійним цілям. Почніть працювати в напрямку вашого ступеня на перший день програми Pathway .

З співвідношенням студента до факультету 13: 1, Хофстра підкреслює дослідження, позаурочний досвід навчання та індивідуальну увагу з викладачами та персоналом. Факультет співпрацює з вищими керівниками в кожній галузі для побудови сильних програм і забезпечення того, щоб студенти Хофстра відповідали потребам ринку праці. Отримати підтримку для забезпечення досліджень і можливостей стажування в університетському містечку або в місті. Візьміть у світ, що ви дізнаєтеся, знаючи, що ви повністю готові.

Живіть у комфорті безпечного та красивого району, в одному з найбільших сусідніх міст. Скористайтеся культурними, діловими та освітніми перевагами Нью-Йорка. Живіть у доступному житловому містечку на території кампуса, насолоджуйтеся пільгами Hofstra University та довколишнім островом, а потім зробіть коротку поїздку до міста.

Скористайтеся великим містом і невеликою громадою

Коли ви вивчаєте нашу англійську мову та програми Pathway , ми допомагаємо вам адаптуватися до американського університетського життя і підготувати вас не тільки до ступеня, але й до кар'єри. Ви будете зустрічати друзів з усього світу та з усього світу, коли ви будете брати участь у заходах і отримувати навички, які можна передавати, як в аудиторії, так і поза ним.

117044_rsz_adobestock_125218431.jpg

Навчальні заклади

Вибір університету - це велике рішення, саме тому INTO Hofstra тут, щоб підтримати вас. Як тільки ви підтвердите свою пропозицію, ми допоможемо вам з коригуванням життя та навчання за кордоном. Від допомоги вам з потребами попереднього приїзду, щоб спостерігати, як ви йдете на випускний етап, ми надаємо підтримку, необхідну для досягнення успіху.

Ми допоможемо вам повною мірою скористатися нашими академічними, професійними та соціальними можливостями. Дізнайтеся про найкращі практики ведення бізнесу у Школі бізнесу Франка Г. Зарба, новому будівлі площею 52 000 квадратних метрів з провідними фахівцями галузі. Вивчення та дослідження фізичної та фізіологічної поведінки споживачів за допомогою новітніх технологій у лабораторії поведінкової науки та досліджень ринку. Торгова кімната Мартіна Б. Грінберга пропонує один з найбільших академічних торгових залів в країні, ідентичний тим, що використовуються провідними фінансовими установами, і оснащений 34 терміналами Bloomberg Professional.

Незалежно від вашого інтересу, ви будете мати доступ до всіх чудових об'єктів Hofstra University . Кожен ресурс і клас підготують вас до того, щоб виходити на ринок і шукати можливості на території кампусу і в Нью-Йорку. Виберіть один з найсучасніших досліджень, стажування в глобальних організаціях тощо. 99% випускників навчаються, відвідують або планують відвідувати аспірантуру (Результати випускників, 2016-17).

Перевага INTO Hofstra

Хофстра співпрацює з INTO для створення системи підтримки для іноземних студентів. Наші програми "Академічний англійська", "Міжнародний рік один" та " Pathway випускників" допоможуть вам перейти до програми навчання в США. Ви ввійдете в повністю інтегровану програму, де ви навчитеся разом з вашими американськими колегами, щоб заробити академічні кредити на ступінь Hofstra, розвиваючи англійську та академічні навички. Після успішного завершення програми Pathway ви продовжуватимете працювати, щоб завершити ступінь Hofstra.

Безшовний перехід США

З моменту вступу до академічної програми ви маєте доступ до всіх засобів та ресурсів у всьому університетському містечку. Скористайтеся найсучаснішими технологіями та комфортними приміщеннями на території кампуса, які відповідають вашим потребам. Ми хочемо, щоб у вас був найкращий академічний досвід під час свого перебування в Хофстра.

На кампусі ресурсів

Хофстра наповнений ресурсами, які вам потрібні для успіху. Знайдіть підтримку в INTO Hofstra Center, вивчіть бібліотеку та залучіться до студентських організацій, які розширюють ваше навчання. Факультет INTO Hofstra може допомогти вам у виконанні всього, починаючи від виконання домашніх завдань і передачі навичок для вашої кар'єри.

Допомоги до прибуття

Підтримка від INTO Hofstra починається з дня підтвердження Вашої пропозиції. Ми надаємо декілька послуг з підтримки перед прибуттям, як допомогти вам зрозуміти візовий процес, забрати вас з аеропорту та дати вам докладну орієнтацію до початку школи.

Розміри малих класів

Візьміть заняття як з міжнародними, так і з американськими студентами і допоможіть побудувати свої знання англійської мови. Малі розміри класів дозволяють вам більше спілкуватися один з одним з викладачами та співпрацювати з іншими студентами.

Розташування

Нью-Йорк

Address
1000 Hempstead Turnpike, Hempstead, NY 11549
Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Програми

Програма Pathway для студентів аспірантури