High Point University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Виберіть бути надзвичайним!

Бути надзвичайним - це вибір. Мова йде про з'єднання наукових знань з практичними навичками життя. Йдеться про те, щоб вести, обслуговувати і жити в рівновазі.
Це те, що ми віримо в HPU.

Життєві навички

Ваша ступінь - це не те, що дає вам роботу. Ви отримаєте роботу. HPU є прискорювачем життя - стиснення часу і дозволяє вам накопичувати життя досвід всього чотири роки. Ви починаєте свою професійну кар'єру, як тільки ви приїдете на кампус. Ви випускник готовий до реального світу. І справжній світ хоче вас.

Дух ХПУ

Поля High Point University 16 Division I команди та конкурує на Великій Південній конференції. Сотні студентів також беруть участь у наших динамічних команд з клубних видів спорту та внутрішніх справ на рівні чемпіонату. Не гравець? Приєднуйтесь до шкідливого розділу на всіх заходах із заохочувальним загоном під назвою "Пурпурне царювання".

Загін Голи

З більш ніж 100 організаціями студентського життя університету та понад 600 студентів, котрі конкурують у клубі та внутрішніх закладах, в High Point University вас не просто попросять поставити під сумнів світ навколо вас - вам слід очікувати, що він стане активним громадянином.

Дивовижні гуртожитки

Niche.com зарахував High Point University до # 1 кращих Dorms в Америці на 2018 рік, і з поважної причини. В HPU, життя в університетському містечку допомагає студентам створювати сильне почуття власної самосвідомості як в класі, так і в їхньому житловому оточенні.

Навчання на основі цінностей

High Point University знаходиться на базі Фонду Джона Темплтона зі 100 коледжів Америки, які заохочують розвиток персонажів. Саме в нашій ДНК, яку ми закінчили, ми вивчали молодих людей, заснованих на здоровій моральній рішенні, обрамленій хорошим характером.

Зростання розуму

Розумне мислення - це розширення можливостей. Ваші таланти і здібності можуть бути розроблені завдяки напруженій роботі, шляхом вивчення нових стратегій та допомоги та підтримки від інших. High Point University охоплює цей настрій, щоб допомогти вам навчитися оцінити прогрес, а не досконалість.

Глобальна освіта

Сьогодні роботодавці шукають не просто ступеня; вони хочуть добре обізнаних людей, які знайомляться з різними культурами, спеціальними навичками та знаннями на світовому ринку. Студенти High Point University виїжджають за кордон протягом декількох тижнів або протягом всього семестру в більш ніж 29 країн у рамках 61 програми навчання за кордоном.

Подумайте за лініями

Спеціальне навчання налічує 25% академічних годин у кожному магістра в High Point University . Студенти отримують освіту в класі, а також за межами класу в лабораторіях, студіях, кар'єрі, стажувань, навчання за кордоном, проведення досліджень та в бізнесі, які отримують реальний досвід у своїх дисциплінах.

Ви належите тут

Ваша нова подорож викликає. Разом ти і HPU можуть перетворити свої життєві цілі в реальність. Що відрізняє нас? У HPU ви зустрічаєте надзвичайну освіту в натхненних умовах з турботливими людьми.

Розташування

Висока точка

High Point University

Телефон
(800) 345-6993

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія