Hennepin Technical College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Hennepin Technical College (HTC). Ви вибрали одну з найдоступніших академічних установ Міннесоти, яка змінює обличчя робочої сили та економіки. Студенти мають доступ до чудових академічних програм, які готують їх до затребуваних та високооплачуваних можливостей працевлаштування. На додаток до загальної освіти та навчального плану з передачі штату Міннесота (MnTC), HTC пропонує ступінь в понад 45 програм, таких як технології виготовлення та інженерії, практична сестра, стоматологічний асистент та правоохоронні органи.

Наші програми технічної освіти створюють довгострокові кар'єрні можливості. Заняття пропонуються як вдень, так і ввечері в Бруклінському парку та на кампусах Еден-Прері на додаток до наших віртуальних навчальних програм. Якість освіти в HTC збагачується її викладачами, які є фахівцями у своїх галузях. HTC обслуговує зростаючу різноманітну студентську популяцію в турботливих умовах. HTC - це місце, де співробітники та викладачі знають ваше ім’я, розмовляють з вами у передпокої, а найбільше піклуються про вас та ваш успіх.

Ми створили динамічні партнерські стосунки зі шкільними округами, законодавцями та в приватній галузі. Ці партнерства допомагають коледжу з можливістю здобути середню освіту (PSEO), зарахувати, наполегливість студентів, закінчення та працевлаштування. HTC підтримує постійні стосунки з нашими випускниками. Наші випускники залишаються активними в коледжі, користуючись нашим центром кар’єри та можливостями навчання протягом усього життя. Приєднуйтесь до нас і давайте нам запалити вашу кар’єру.

Hennepin Technical College - загроза можливості завдяки передовим технологіям, лідерству та різноманітним громадам.

Розташування

Brooklyn Park

Address
Brooklyn Boulevard,9000
55445 Brooklyn Park, Міннесота, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія