Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1992 році як американський дворічний ліберальний коледж, Hawaii Tokai International College (HTIC) розташований у місті Каполей. HTIC, акредитована Акредитованою комісією для громадських та молодших коледжів Західної асоціації шкіл та коледжів (WASC), є єдиним американським університетом університету Токайської освітньої системи Японії. HTIC відображає комбіновані освітні філософії засновника TES, д-ра Shigeyoshi Matsumae та д-ра Річарда Косакі, емігрант канцлера університету Гаваїв, колишній професор та засновник системи Community College College. Обидва чоловіки розділили тверду віру в активну освіту, завдяки якій студенти не тільки набувають знань, але також розвивають критичне мислення, комунікативні навички та інтелектуальну цікавість для навчання протягом усього життя.

Як вчений, доктор Матсумае вважав, що сильна освіта ліберального мистецтва сприятиме моральної та суспільній свідомості, необхідній для все більш технологічного світу. Його досвід у Другій світовій війні змусив його також вважати, що міжнародно-орієнтована освіта є найкращим шляхом до тривалого світового миру. Таким чином, Освітня система університету Тока (TES) - це велика мережа навчальних та науково-дослідних установ у всій Японії, а також об'єкти, розташовані в Данії та Австрії. Унікальне географічне розташування в Гаваях та багате багатокультурне середовище зробили його ідеальним місцем для американського кампусу TES.

Таким чином, HTIC є прикладом і відображає вірування доктора Матсумае. Хоча Японія володіє, HTIC є акредитованим американським ліберальним мистецтвом молодший коледж. Під час заснування HTIC д-р Козакі звернув свою увагу на токайську місію світового миру та поставив перед собою ціль коледжу - міжнародне студентське тіло, яке вивчатиме і житиме разом у навчальній спільноті.


Участь громади

Всі студенти HTIC заохочуються брати участь у місцевій громаді, а з роками добровільно відвідують громадські центри, школи, дитячі будинки, ринки фермерів, прибирання пляжів та такі заходи, як Гавайський міжнародний кінофестиваль, Великий Алоха Ран і Гонолулу Марафон Існують також можливості для безпосереднього спостереження та участі в бізнес-спільноті та органах місцевого самоврядування.

Крім освітніх програм HTIC, коледж бере участь у житті громади, поділившись своїми можливостями з групами, які бажають провести майстерні, семінари, конференції та тренінги.

Оскільки Гаваї рухається глибше в 21-му столітті, такі установи, як HTIC, відіграють важливу роль у створенні міжнародних мостів, необхідних для всіх, хто прагне бути чітко та культурно обізнаним про "глобальну селу". Точно так само, як HTIC є молодим, енергійним і прихильним до Надання студентам цих мостів для поліпшення їхнього життя, HTIC присвячена просуванню обміну ідеями між вченими, дослідниками, урядом та бізнес-лідерами з різноманітних тем та питань. Таким чином, HTIC сподівається продовжувати залишатися активною спільнотою Західної Оаху, сприяючи багатьом позитивним шляхам її динамізму та зростання - так само, як багатокультурні Гаваї запропонували міжнародним студентам та відвідувачам HTIC пройти теплий дух від Алохи.


Інституційні результати навчання

Результати інституційного навчання НТІК сформовані в своїй місії, щоб виховати студентів, щоб вони стали продуктивними світовими громадянами. Ці результати навчання є невід'ємною частиною курсів, програм, послуг та діяльності коледжу. Всі курси, що пропонуються в HTIC, містять відповідні ці результати навчання.

(Крім того, вибрані заняття позначаються кожним терміном як "інтенсивні" класи та підкреслюють ці три конкретні результати: письмове, усне спілкування та / або спільне навчання.)


Ефективні навички спілкування

Студенти аналізують, уважно слухають та чітко, ефективно та творчо спілкуються в письмовій та усній формі у відповідності до аудиторії, ситуації та контексту.

Області навичок, знань та цінностей, що містять цей Інституційний результат навчання, в якому студенти повинні досягти:

 • Усні
 • Написано
 • Розуміння прочитаного
 • Інтелектуальні та практичні навички


Інтелектуальні та практичні навички

Студенти демонструють інтелектуальні та практичні навички в різних контекстах і сферах, інтерпретують та пропонують модові рішення проблем, що виникають як у класі, так і за її межами.

Студенти проводять кількісний та науковий аналіз та оцінюють міркування, твердження чи інформацію. Студенти також демонструють творчість та інформовану оцінку мистецтва.

Області навичок, знань та цінностей, що містять цей Інституційний результат навчання, в якому студенти повинні досягти:

 • Критичне мислення
 • Кількісні міркування
 • Творчість
 • Інформаційно-технологічна грамотність
 • Естетична оцінка
 • Глобальне громадянство


Глобальне громадянство

Студенти демонструють почуття поінформованості поза себе, що включає в себе оцінку різноманітності та багатомовності. Студенти також практикують співпрацю, етичну поведінку та інші форми поведінки, що сприяють глобальному розумінню і світовому миру.

Області навичок, знань та цінностей, що містять цей Інституційний результат навчання, в якому студенти повинні досягти:

 • Міжкультурне розуміння
 • Етичні міркування
 • Знання другої мови
 • Кооперативне навчання
 • Розуміння проблем світового миру

Засоби

HTIC розташований у місті Каполей, а його об'єкти відомі як тихоокеанський центр університету Токай. Є кабінети, навчальний центр, науково-дослідні лабораторії, адміністративні бюро, зал відпочинку та багатоцільовий аудиторій. Всі об'єкти мають цілодобову охоронну систему та забезпечують дуже безпечне середовище. Тихоокеанський центр Університету Токай розташований поряд із Університетом Гаваїв - університетським містом Уест-Оаху, а студенти HTIC можуть використовувати кафетерію та бібліотеку У.Х. Вест-Оаху.


Розклад

HTIC пропонує чотири академічні терміни щороку. Нові студенти можуть починати навчання на початку будь-яких наших чотирьох 10-тижневих термінів: осінь (вересень / жовтень), зима (січень), весна (квітень) або літо (червень / липень)

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Arts

Hawaii Tokai International College

HTIC пропонує ступінь програми Associate in Arts (AA) з магістра в галузі ліберальних мистецтв. Програма "Ліберальна мистецтво" вводить студентів до різних галузей знань, ... [+]

HTIC є акредитованим ліберальним мистецтвом молодшого коледжу, нагородження студентом аспірантури. На підставі концепції навчального співтовариства програма "Ліберальна мистецтво" підкреслює активні методи навчання, критичне мислення, взаєморозуміння між культурами та інтегроване навчання в дуже сприятливому середовищі. Низьке співвідношення студентів та викладачів у класі забезпечує студентів оптимальним навчальним середовищем.... [-]

США Kapolei
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Certificate

Hawaii Tokai International College

Відповідно до своєї місії як ворота, що поєднує різноманітні міжнародні перспективи, компанія HTIC пропонує програму «Відкривати Східну Азію: мову та культуру занурення», ... [+]

Ви коли-небудь хотіли поїхати до Японії, Китаю чи Кореї?

У Hawaii Tokai International College ви маєте можливість взяти свою освіту на новий рівень, беручи участь у програмі Discover East Asia (DEA)! Переверніть класну кімнату та вивчіть культуру, історію та мову іншої країни!

HTIC присвячена тому, щоб допомогти студентам стати багатомовними, культурно освітленими та освіченими світовими громадянами. Ця програма служить воротами для студентів, які вперше прагнуть відкрити східні традиції або поглибити своє розуміння культур Східної Азії. Учасники DEA матимуть змогу відвідувати одну з таких шкіл: Tokai University in Japan, Hanyang University in Korea або Shenzhen University in China.... [-]

США Kapolei
інформація
англійська
Денне навчання
3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Hawaii Tokai International College

Гаваї - це туристичне місце. Щороку понад 8,9 мільйонів відвідувачів відвідують досвід роботи з Aloha Spirit з багатьох частин світу, які витрачають 15,6 мільярда доларів ... [+]

Гаваї - це туристичне місце. Щороку понад 8,9 мільйонів відвідувачів відвідують досвід роботи з Aloha Spirit з багатьох частин світу, які витрачають 15,6 мільярда доларів. Підтвердження сертифікату в "Hospitality and Tourism" разом із ступенем аспірантури в галузі ліберальних мистецтв з Hawaii Tokai International College забезпечує всебічну конкурентну перевагу на постійно мінливому ринку праці з практичним досвідом у галузі. Окрім відповідності вимогам будь-якої з трьох (3) ступеня варіантів, студенти в готелях та туризмі концентрації повинні прийняти:... [-]

США Kapolei
інформація
англійська
Денне навчання
3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Hawaii Tokai International College

Програма "Ліберальна мистецтво" пропонує концентрацію наукових досліджень для студентів, зацікавлених в проведенні міжнародних відносин, з акцентом на мир. ... [+]

Натхненний філософією світу д-р Шигейшой Матсумае, засновник Токайського університетського освітнього центру (TES), Hawaii Tokai International College (HTIC) прагне створити і сприяти глобальним громадянам, які охоплюють мир, демократію та плюралізм. Програма сертифікатів про світове вивчення демонструє місії HTIC та TES з метою сприяння миру через освіту, орієнтовану на міжнародне життя. Вона прагне зібрати студентів, які бажають придбати знання та навички, необхідні для вирішення конфліктів, управління ризиками та миростроительства.... [-]

США Kapolei
інформація
англійська
Денне навчання
3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Hawaii Tokai International College

Міжнародні програми (IP) на HTIC пропонує індивідуальні інтенсивні програми з англійської мови, які включають класи з читання, письма, граматику, розмову, публічні виступ ... [+]

Міжнародні програми (IP) на HTIC пропонує індивідуальні інтенсивні програми з англійської мови, які включають класи з читання, письма, граматику, розмову, публічні виступи та навички презентації. Ці програми, спеціально розроблені для задоволення конкретних потреб та рівня англійської мови кожної окремої групи, також включають заняття з американської та гавайської культури. Тривалість IP-програм коливається від тижня до декількох місяців.... [-]

США Kapolei
інформація
англійська
Денне навчання
1 - 8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Preparatory Year

Hawaii Tokai International College

Студенти, які вступають в НТІК з обмеженим знанням англійської мови, зараховуються до підготовчої програми коледжу. Ця п'ятирівнева інтегрована програма навчання підкресл ... [+]

Студенти, які вступають в НТІК з обмеженим знанням англійської мови, зараховуються до підготовчої програми коледжу. Ця п'ятирівнева інтегрована програма навчання підкреслює вивчення англійської мови як другої мови (ESL) в рамках предмету вільного мистецтва в складній практичній роботі. Студенти, які успішно проходять підготовку з підготовки до навчального закладу, можуть подати заявку на вступ до Програми ліберальних мистецтв.... [-]

США Kapolei
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою