Hancock International College

Введення

Прочитайте офіційний опис

ІСТОРІЯ Hancock Міжнародний Коледж був створений, щоб забезпечити якісну освіту за доступними цінами для студентів, що бажають увійти в швидко зростаючу команду англійської мови як другої мови. У той час як в деяких школах тільки вчити теоретичні поняття, як студентів, так і університети вимагають знання практичних елементів сьогодні на англійській мові. Hancock Міжнародний коледж вперше відкрив свої двері в Ірвіні, штат Каліфорнія в 2011 році. HIC сприяло розвитку його інтенсивні курси ESL для всіх рівнів, хто вивчає англійську мову, пропонуючи Інтенсивні курси англійської мови для початківців до досвідчених спікерів ESL. МІСІЯ Місія Hancock International College є створення комплексної освітньої програми на англійській мові як другої мови для іноземних студентів, які представляють різні мовні і культурні традиції. Основи нашої програми є навчання граматиці, читанню, письму, слухати і говорити. Ми також надаємо іноземним студентам вплив американської культури і історії. ЧОМУ HIC? Якщо ваша мета полягає в тому, щоб бути присутнім на Американському університеті в Сполучених Штатах або досягти професійних успіхів у вашій кар'єрі, Програма IESL HIC розроблена, щоб підвищити свій рівень володіння з англійської мови, отримуючи більш глибоке розуміння американської культури.

Для іноземних студентів, які перебувають в іноземній державі може бути дуже лякає. МКХ надає малі та інтимні заняття для того, щоб студенти, щоб отримати найкращу інструкцію.

HIC проводить багато заходів протягом усього року для студентів. Святкові партії (тобто Хеллоуїн, День подяки, Різдво і т.д.). HIC також пишається тим, що до кінця чверті культурної екскурсії, де всі студенти на кожному рівні можуть насолоджуватися собою і використовувати знання і освіту, яку вони отримали в своєму класі. Культурні екскурсії можуть змінюватися в залежності від сезону.

HIC розташований в південній частині Каліфорнії, з найкращим кліматом в США. Для іноземних студентів це відмінна можливість; як тільки ви готові передати ви можете вибрати із сотень приватних і державних університетів і з штату Каліфорнія. Після того, як студенти завершили програму HIC IESL, Hancock International College сприяло відносини з багатьма університетами робить передачу ще простіше.

Hancock International College Комерційна від JL43 Entertainment на Vimeo.

Розташування

Ірвін

Hancock International College

Address
Hancock International College
4199 Campus Dr.
#600

92612 Ірвін, Каліфорнія, США
Телефон
+1 949-679-2000