Прочитайте офіційний опис

Ми виросли з мрією літати, занадто.

Ось чому Хіллсборо Aero Academy пропонує виняткові професійні курси вертольота і пілотом літака навчання для студентів з усього світу. Протягом 37 років, студенти використовували досвід нашого польоту школи і глобальну репутацію, щоб перетворити свою кар'єру мрії в реальність.

Ми один з найбільших вертольотів і польоту літака шкіл в Сполучених Штатах і наших випускників летять для операторів по всьому світу.

Десять причин, щоб почати свою кар'єру в Хіллсборо

 1. ДОСВІД ПИТАННЯ
  У нас є 37-річний досвід підготовки професійних пілотів з більш ніж 75 країн світу. Наші FAA схвалені FAR Частина 141 і Частина програми підготовки 61 пілот відправити вас різке зростання у вашій кар'єрі.

 2. РЕАЛЬНИЙ СВІТ польотної СЕРЕДОВИЩАХ
  Політ в реальному світі означає необхідність мінливих умов і складних погодних-унікальних умов польоту Тихоокеанського Північно-заходу підготувати вас до вашої кар'єри.

 3. ВАША БЕЗПЕКА НАШ ПРІОРИТЕТ
  Наша школа присвячена вашої безпеки, і ми перша частина 141 початкова школа польоту (академія) з IS-BAO акредитації Міжнародної ради ділової авіації. Безпека для нас це більше, ніж спосіб польоту, це частина нашого навчального плану і ключовою частиною кожного навчання наших студентів.

 4. Товариську & СООБЩЕСТВО
  Коли ви вибираєте Хіллсборо, ви вибираєте льотну школу, яка піклується про ваше індивідуального успіху і приєднатися до глобальної мережі пілотів з більш ніж 75 країн, які летять різні місії по всьому світу.

 5. АВІАКВИТКИ & вертолітного ОПЕРАТОРА ЗВ'ЯЗКУ
  З 37-річний досвід підготовки професійних пілотів, ми маємо репутацію для створення високоякісних пілотів і зв'язку, щоб допомогти вам зробити перший крок у вашій кар'єрі. Наша мережа випускників охоплює всю земну кулю і допомагає відкрити двері для наших студентів.

 6. МІЖНАРОДНІ ВІЗИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
  У нас є досвід підготовки пілотів з усього світу і пропонують програми студентської візи, включаючи F-1 візи, яка дає вам можливість тренуватися і отримати експериментальну роботу в США, перш ніж зробити наступний крок у вашій кар'єрі.

 7. КОЛЕДЖ Навчальні програми
  Ми пропонуємо дво- і чотирирічних програм навчання для пілотів через Портленд Community College і Ембрі Riddle Aeronautical University Campus Portland, так що ви можете просунути вашу авіаційну освіту.

 8. VA-ЗАТВЕРДЖЕНО ПОЛІТ ШКОЛА
  військових ветеранів США можуть використовувати свої переваги GI Білл в нашій льотній школі, вибираючи з-освітніх програм підготовки льотних і інші варіанти.

 9. ЗАПЛАТИ, ЯКЩО ТИ ЙДЕШ
  Ми дозволяємо нашим студентам платити, як ви йдете для підготовки до польотів, а це означає, що ви не зобов'язані вносити гроші на свій рахунок до початку навчання. Студенти тільки зобов'язані сплатити залишок по завершенні кожного уроку.

 10. НІ ПОДАТОК З ПРОДАЖУ
  Там немає податку з продажів стягується в штаті Орегон, де всі наші кампуси розташовані. Це може додати до значної економії на вашій підготовки до польотів без сплати цих додаткових податків, що стягуються в майже кожному іншій державі.

Наша місія перетворити ваші мрії літати в кар'єрі

Коли ви вибираєте Хіллсборо Aero Academy, ви отримаєте FAA-затверджену вертоліт чи літак підготовки пілотів за підтримки 37-річний досвід роботи. Після того, як Ви закінчили, ви підключені до глобальної мережі пілотів, зацікавлених у вашому успіху.

Акредитація

Ми акредитованим льотної школи. Це означає, що акредитовані школи Хіллсборо Aero Академії, Proficiency центр льотчика, в проводиться відповідно до високих стандартів з Акредитації комісією професійних шкіл і коледжів, і ми повинні зробити резервну копію всіх претензій, які ми робимо про наш тренінгу. Ми FAA затверджених для адміністрування FAR Part 141 навчання і у нас також є міжнародний стандарт для літаків бізнес-класу операторів акредитації.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Graduate Certificate

Hillsboro Aero Academy

... [+]

Коли ви навчитеся літати тут, ви можете літати в будь-якому місці.

[-]
США Prineville Troutdale Hillsboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Hillsboro Aero Academy

The рейтинг інструмент <li>Рейтинг Multi-Engine</li> ... [+]

The

рейтинг інструмент Рейтинг Multi-Engine [-]
США Prineville Troutdale Hillsboro
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою