Hillsboro Aero Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми виросли з мрією літати, занадто.

Ось чому Хіллсборо Aero Academy пропонує виняткові професійні курси вертольота і пілотом літака навчання для студентів з усього світу. Протягом 37 років, студенти використовували досвід нашого польоту школи і глобальну репутацію, щоб перетворити свою кар'єру мрії в реальність.

Ми один з найбільших вертольотів і польоту літака шкіл в Сполучених Штатах і наших випускників летять для операторів по всьому світу.

Десять причин, щоб почати свою кар'єру в Хіллсборо

 1. ДОСВІД ПИТАННЯ
  У нас є 37-річний досвід підготовки професійних пілотів з більш ніж 75 країн світу. Наші FAA схвалені FAR Частина 141 і Частина програми підготовки 61 пілот відправити вас різке зростання у вашій кар'єрі.

 2. РЕАЛЬНИЙ СВІТ польотної СЕРЕДОВИЩАХ
  Політ в реальному світі означає необхідність мінливих умов і складних погодних-унікальних умов польоту Тихоокеанського Північно-заходу підготувати вас до вашої кар'єри.

 3. ВАША БЕЗПЕКА НАШ ПРІОРИТЕТ
  Наша школа присвячена вашої безпеки, і ми перша частина 141 початкова школа польоту (академія) з IS-BAO акредитації Міжнародної ради ділової авіації. Безпека для нас це більше, ніж спосіб польоту, це частина нашого навчального плану і ключовою частиною кожного навчання наших студентів.

 4. Товариську & СООБЩЕСТВО
  Коли ви вибираєте Хіллсборо, ви вибираєте льотну школу, яка піклується про ваше індивідуального успіху і приєднатися до глобальної мережі пілотів з більш ніж 75 країн, які летять різні місії по всьому світу.

 5. АВІАКВИТКИ & вертолітного ОПЕРАТОРА ЗВ'ЯЗКУ
  З 37-річний досвід підготовки професійних пілотів, ми маємо репутацію для створення високоякісних пілотів і зв'язку, щоб допомогти вам зробити перший крок у вашій кар'єрі. Наша мережа випускників охоплює всю земну кулю і допомагає відкрити двері для наших студентів.

 6. МІЖНАРОДНІ ВІЗИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ
  У нас є досвід підготовки пілотів з усього світу і пропонують програми студентської візи, включаючи F-1 візи, яка дає вам можливість тренуватися і отримати експериментальну роботу в США, перш ніж зробити наступний крок у вашій кар'єрі.

 7. КОЛЕДЖ Навчальні програми
  Ми пропонуємо дво- і чотирирічних програм навчання для пілотів через Портленд Community College і Ембрі Riddle Aeronautical University Campus Portland, так що ви можете просунути вашу авіаційну освіту.

 8. VA-ЗАТВЕРДЖЕНО ПОЛІТ ШКОЛА
  військових ветеранів США можуть використовувати свої переваги GI Білл в нашій льотній школі, вибираючи з-освітніх програм підготовки льотних і інші варіанти.

 9. ЗАПЛАТИ, ЯКЩО ТИ ЙДЕШ
  Ми дозволяємо нашим студентам платити, як ви йдете для підготовки до польотів, а це означає, що ви не зобов'язані вносити гроші на свій рахунок до початку навчання. Студенти тільки зобов'язані сплатити залишок по завершенні кожного уроку.

 10. НІ ПОДАТОК З ПРОДАЖУ
  Там немає податку з продажів стягується в штаті Орегон, де всі наші кампуси розташовані. Це може додати до значної економії на вашій підготовки до польотів без сплати цих додаткових податків, що стягуються в майже кожному іншій державі.

Наша місія перетворити ваші мрії літати в кар'єрі

Коли ви вибираєте Хіллсборо Aero Academy, ви отримаєте FAA-затверджену вертоліт чи літак підготовки пілотів за підтримки 37-річний досвід роботи. Після того, як Ви закінчили, ви підключені до глобальної мережі пілотів, зацікавлених у вашому успіху.

Акредитація

Ми акредитованим льотної школи. Це означає, що акредитовані школи Хіллсборо Aero Академії, Proficiency центр льотчика, в проводиться відповідно до високих стандартів з Акредитації комісією професійних шкіл і коледжів, і ми повинні зробити резервну копію всіх претензій, які ми робимо про наш тренінгу. Ми FAA затверджених для адміністрування FAR Part 141 навчання і у нас також є міжнародний стандарт для літаків бізнес-класу операторів акредитації.

Розташування

Хіллсборо

Hillsboro

Address
3565 NE Cornell Rd.

OR 97124 Хіллсборо, Орегон, США

Траутдейл

Address
911 NW Graham Rd.

97060 Траутдейл, Орегон, США

Пріневіль

Address
4400 SW Airport Rd.

97754 Пріневіль, Орегон, США