George Washington University, Summer & Non-Degree Programs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Проведіть своє літо з GW за унікальну можливість:

  • отримати академічний кредит у вищому ланцюзі університету
  • вчитися на престижному факультеті
  • скористатися надзвичайними освітніми та культурними ресурсами в Університеті Джорджа Вашингтона (GW) та у Вашингтоні, округ Колумбія

Протягом літа ми пропонуємо різні навчальні курси, а також можливості навчання за кордоном, поглиблені курси інституту, гнучкі онлайнові та вечірні заняття та програми для відвідування студентів міжнародної та середньої школи.

Програма літньої програми

Міжнародне літо

Ми запрошуємо іноземних студентів відвідувати автентичний американський університетський досвід у центрі політичної, інтелектуальної та культурної діяльності Сполучених Штатів.

Перед-коледж

Незаперечна можливість для учнів середніх шкіл вивчати їхні академічні інтереси у провідному науково-дослідному університеті, наші складні кредитні та некредитні програми навчаються фахівцями та збагачуються інтелектуальними та культурними ресурсами Вашингтона, округ Колумбія.

Що наші студенти говорять про літо в GW

"Мій професор мені так сильно допоміг. Я придбав так багато чудових ідей, які я візьму з собою на все життя ».

"Програма допомогла мені зрозуміти, де лежать мої професійні інтереси, і це повністю вплинуло на мій майбутній вибір майорів".

"Це було абсолютно головним моментом мого літа, і, що більш важливо, я вважаю, що знаю, що я хочу робити в майбутньому".

Розташування

Вашингтон

Address
2100 Foxhall Road, N.W.
Academic Building, Ste. 115

Вашингтон, Округ Колумбія, США
Телефон
+1 202-994-6360