General Assembly

Введення

Прочитайте офіційний опис

Лідер в освіті

З 2011 року General Assembly перетворила десятки тисяч кар'єрів завдяки новаторській, досвідченій освіті за сьогоднішніми навичками в галузі затребуваності. Коли ви вивчаєте веб-розробку, дані, дизайн, бізнес тощо з GA, ви отримуєте:

 • Нагородами навчальний план та інструкторів-фахівців, на кампусі та в Інтернеті.
 • Глобальне, професійне співтовариство з 40 000 плюс повний і неповний випускників.
 • Кар'єра є результатом провідних курсів, з наставництвом кожен крок на шляху.

Хто ми

General Assembly є піонером у галузі освіти та кар'єрних перетворень, що спеціалізується на сучасних навичках із затребуваністю. Провідне джерело навчання, кадрового і перехідного періоду, ми сприяємо процвітанню спільноти професіоналів, що займаються кар'єрою, яку вони люблять.

Те, що розпочалося як кооперативний простір в 2011 році, згодом перетворилося на глобальний навчальний досвід з університетськими містечками у 20 містах та понад 35 000 випускників по всьому світу.

Оскільки особи та компанії намагаються конкурувати в умовах все більш технологічної економіки, General Assembly забезпечує нагородами, динамічні тренінги, щоб подолати глобальний розрив у кваліфікації.

Відмова від відповідальності: хоча General Assembly має ряд міжнародних студентів у наших кампусах по всьому світу, ми не можемо допомогти іноземним студентам отримати візу для участі в наших курсах. Якщо вам потрібна віза для участі в курсі General Assembly , будь ласка, зверніться до місцевого посольства, щоб отримати вимоги та обмеження. Дякую вам за увагу General Assembly як вашого навчання партнера.

Що ми робимо

General Assembly сприяє створенню елітного професійного співтовариства окремих осіб та компаній через освітню та стратегічну кар'єру.

Виховання фізичних осіб

 • Побудуйте життєві навички на всіх професійних рівнях
 • Співпрацюйте і зв'яжіться з елітною мережею
 • Змініть та підвищуйте свою кар'єру та портфоліо

Можливості найму

Ми подолали розрив між шукачами роботи та компаніями, які потребують талантів з відповідними навичками.

Навчальні компанії

 • Партнерство з компаніями Fortune 1000
 • Індивідуальне навчання персоналу для просування працівників
 • Виділений трубопровід найму для випускників ГА

Що ми навчаємо

Ми пропонуємо інноваційні тренінги для навчання протягом усього життя та успіхів у галузях затребуваності сьогоднішньої швидкозмінної технологічної економіки.

 • Кодування
 • UX
 • Дані
 • Маркетинг
 • Бізнес
 • Кар'єра розвитку

Чому General Assembly

Нагороджена виховання

Наша навчальна програма розроблена командою експертів-інструкторських дизайнерів з метою забезпечення відповідних поточних курсових робіт, безпосередньо застосовних до галузі.

Динамічне, інноваційне навчання

Ми використовуємо найновіші технологічні інструменти, щоб забезпечити наших учнів захоплююче, змішане навчання в режимі онлайн та в режимі офлайн.

Кар'єрний ріст з провідними роботодавцями

Ми допомагаємо нашій громаді процвітати зі спеціалізованою групою повний робочий день, яка набуває студентів робочих місць, партнерських відносин та співпраці з більш ніж 2500 інноваційних роботодавців.

Доступ до мережі випускників GA

Зв'яжіться з найвищим талантом земної кулі як частиною нашої мережі з понад 35 000 випускників та досягти успіху в ексклюзивній групі творчих фахівців.

Що робить General Assembly виключною?


Ми пропонуємо навчання в галузі техніки, даних, дизайну, бізнесу тощо/>

Сьогодні складна, глобальна економіка вимагає кваліфікованої робочої сили, яка може використовувати технологію для успішного розвитку. Надійний набір курсів General Assembly включає в себе всі фундаментальні основи інновацій, щоб дати окремим особам та командам кілька варіантів росту та розвитку. Ми пропонуємо програми в галузі веб-розробки, науки та аналізу даних, дизайну користувальницького досвіду, цифрового маркетингу, управління продуктами тощо. Студенти можуть вибирати з широкого кола форматів і способів, щоб допомогти їм найкращим чином досягти своїх цілей, в тому числі на повний робочий день, неповний робочий день та короткі варіанти форм - на кампусі та в Інтернеті.

У нас велика глобальна мережа

20 кампусів. 10000 найманих партнерів. 40 000 повних та неповних курсів випускних курсів. І тоді на наших заходах та майстернях присутні сотні тисяч учасників. Глобальна присутність General Assembly , мережа випускників та наймання партнерів є трьома нашими найбільшими активами. Крім курсів, призначених виключно для задоволення потреб роботодавців, ми розвиваємо трубопровід професіоналів галузі, які служать інструкторами, наставниками та тренерами. Ця процвітаюча професійна мережа допомагає нашим недавнім випускникам знайти роботу та встановити зв'язки, встановлюючи їх для успіху на роботі та в житті.

Ми пристосовуємося до ринку

Динамічні поля, як наука даних та веб-розробки, розвиваються в режимі реального часу, і ми постійно проводять пілотні, запускні та західні програми, що відповідають потребам ринку та розвиткові інструментів та методів. Наша команда світових колективів навчальних дизайнерів, фахівців з предмету та менеджерів з питань освітніх послуг постійно оновлює наш вміст, щоб забезпечити релевантність. Використовуючи дані, відгуки та статистику з наших власних оцінок, ми виробляємо курсове навчання, яке призводить до максимального впливу на роботу.

Ми зосереджуємось на потребах та відносинах роботодавців

Глибокі стосунки роботодавців завжди були важливою частиною ДНК General Assembly . Приблизно половина наших студентів, які працюють за сумісництвом, фінансуються роботодавцями, які хочуть, щоб їхні співробітники навчалися нашими фахівцями, а навчальні плани ГА керуються галузевими потребами. Ми допомогли десяткам компаніям Fortune 100 та сотням інших компаній у всьому світі оцінювати та тренувати свої таланти на місці, в Інтернеті або в наших кампусах. Ми також пропонуємо рішення щодо прийому на роботу для компаній, які шукають різноманітного конвеєра кандидатів, які готові до роботи, озброєні навичками на вимогу.

Ми інвестуємо в доступ і можливості

У рамках нашого зобов'язання щодо доступної та доступної освіти ми зосереджені на розробці програм та варіантів фінансування, щоб студенти мали засоби та системи підтримки, які їм потрібно вчитися в ГА. На додаток до інноваційних програм, таких як Adobe Digital Academy, Opportunity Fund, CodeBridge та TechIMPACT, які надають стипендії та безкоштовні програми навчання для незадоволених та недоглянутих талантів, ми працюємо з роботодавцями та постачальниками фінансування, щоб допомогти покрити витрати на освіту. Наші інноваційні гібридні та онлайн-програми, що занурюються, охоплюють людей, які живуть за межами основних районів метро та надають їм доступ до тієї самої якісної освіти, про яку знають наші кампуси.

Створення інноваційних курсів з перевіреними результатами

Навчальна команда світового класу

Навчальна група General Assembly представляє еліту найбільших та найяскравіших компаній сьогодні. Курси інструкторів та дизайнерів походять від провідних компаній, включаючи Google, Amazon, Airbnb та IBM, що використовує реальний досвід та розуміння в класі кожного дня. Члени команди проводять широку навчальну програму, яка забезпечує їхню ефективність у популяризації нових талантів.

Безперервний розвиток

Щоб забезпечити досконалість у класі та релевантність на роботі, наші навчальні проекти та групи продуктів невтомно працюють над ітерацією, адаптацією та розвитком наших навчальних програм. Наш гнучкий навчальний процес розробки означає, що кожен з наших курсів проходить як мінімум два оновлення на рік. Кожен новий випуск включає поліпшення функцій, розширене вміст тощо.

Ряд навчальних шляхів, щоб відповідати вашим цілям.

Кар'єра-зміна, повний робочий день

Просуньте свою кар'єру з гарячими, повний робочий день іммігрантськими програмами та досвідченими тренерами.

Підвищення кваліфікації, неповний робочий день

Будьте конкурентоспроможними та релевантними з цілеспрямованим, гнучким навчанням та відданими наставниками

Класи, семінари, події

Візьміть участь у денних, вечірніх та вихідних програмах, які демонструють навички, інновації та лідери.

Навчіться в університеті та в Інтернеті

Використовуйте надійні інструменти навчання, експертні інструктори та підтримуючу спільноту на кожному кроці.

Спільнота творців, новаторів та роботодавців

Зв'язок з випускниками

Більше 40 000 талановитих фахівців закінчили наші повні та заочні курси.

Великий глобальний доступ

Де ти, ми. Підробіть відносини в Інтернеті або в 20 глобальних місцях з NYC в Гонконг.

Ексклюзивний огляд роботодавця

GA має понад 10 000 найманих партнерів і навчив тисяч працівників Fortune 500.

Доступ до списку лідерів

350 000 учасників відвідали ексклюзивні події, що включають провидців, таких як Річард Бренсон і Тім Ферріс.

Розташування

Нью-Йорк

Address
902 Broadway
10010 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Атланта

Address
675 Ponce De Leon Avenue NE, 2nd Floor
30308 Атланта, Грузія, США

Остін

Address
600 Congress Avenue, 14th Floor
78701 Остін, Техас, США

Бостон

Address
02110 Бостон, Массачусетс, США

Чикаго

Address
60611 Чикаго, Іллінойс, США

Даллас

Address
311 N Market St, Floor 2
75202 Даллас, Техас, США

Денвер

Address
80205 Денвер, Колорадо, США

Лос-Анджелес

Address
360 E. 2nd Street, Suite 400
90012 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Санта-Моніка

Address
1520 2nd Street
90401 Санта-Моніка, Каліфорнія, США

Ірвін

Address
1621 Alton Parkway
92606 Ірвін, Каліфорнія, США

Нью-Йорк

Address
10 East 21st Street
10010 Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Провидіння

Address
URI Feinstein College of Education and Professional Studies
80 Washington Street, Room 423

02903 Провидіння, Род-Айленд, США

Сан Франциско

Address
94104 Сан Франциско, Каліфорнія, США

Сан-Хосе

Address
75 E Santa Clara Street, 6th Floor
95113 Сан-Хосе, Каліфорнія, США

Сіетл

Address
1218 Third Avenue, 3rd Floor
98101 Сіетл, Округ Колумбія, США

Вашингтон

Address
20005 Вашингтон, Округ Колумбія, США

Арлінгтон

Address
Crystal City
2231 Crystal Drive - 10th Floor

22202 Арлінгтон, Вірджинія, США

Лондон

Address
1st Floor, 114 Whitechapel High Street
E1 7PT Лондон, Англія, Великобританія

Гонконг

Address
8F, 33 Des Voeux Road Central
Гонконг, Гонконг

Сінгапур

Address
Level 3, 8 Claymore Hill, Spacemob
229572 Сінгапур, Сінгапур

Брісбен

Address
Fishburners
155 Queen Street

4000 Брісбен, Квінсленд, Австралія

Мельбурн

Address
12A, 45 William Street
3000 Мельбурн, Вікторія, Австралія

Сідней

Address
Main Campus
The Podium Building, 1 Market St

2000 Сідней, Новий Південний Уельс, Австралія

США Інтернет

Address
США Інтернет, США