Прочитайте офіційний опис

Лідер в освіті

З 2011 року General Assembly перетворила десятки тисяч кар'єрів завдяки новаторській, досвідченій освіті за сьогоднішніми навичками в галузі затребуваності. Коли ви вивчаєте веб-розробку, дані, дизайн, бізнес тощо з GA, ви отримуєте:

 • Нагородами навчальний план та інструкторів-фахівців, на кампусі та в Інтернеті.
 • Глобальне, професійне співтовариство з 40 000 плюс повний і неповний випускників.
 • Кар'єра є результатом провідних курсів, з наставництвом кожен крок на шляху.

Хто ми

General Assembly є піонером у галузі освіти та кар'єрних перетворень, що спеціалізується на сучасних навичках із затребуваністю. Провідне джерело навчання, кадрового і перехідного періоду, ми сприяємо процвітанню спільноти професіоналів, що займаються кар'єрою, яку вони люблять.

Те, що розпочалося як кооперативний простір в 2011 році, згодом перетворилося на глобальний навчальний досвід з університетськими містечками у 20 містах та понад 35 000 випускників по всьому світу.

Оскільки особи та компанії намагаються конкурувати в умовах все більш технологічної економіки, General Assembly забезпечує нагородами, динамічні тренінги, щоб подолати глобальний розрив у кваліфікації.

Відмова від відповідальності: хоча General Assembly має ряд міжнародних студентів у наших кампусах по всьому світу, ми не можемо допомогти іноземним студентам отримати візу для участі в наших курсах. Якщо вам потрібна віза для участі в курсі General Assembly , будь ласка, зверніться до місцевого посольства, щоб отримати вимоги та обмеження. Дякую вам за увагу General Assembly як вашого навчання партнера.

Що ми робимо

General Assembly сприяє створенню елітного професійного співтовариства окремих осіб та компаній через освітню та стратегічну кар'єру.

Виховання фізичних осіб

 • Побудуйте життєві навички на всіх професійних рівнях
 • Співпрацюйте і зв'яжіться з елітною мережею
 • Змініть та підвищуйте свою кар'єру та портфоліо

Можливості найму

Ми подолали розрив між шукачами роботи та компаніями, які потребують талантів з відповідними навичками.

Навчальні компанії

 • Партнерство з компаніями Fortune 1000
 • Індивідуальне навчання персоналу для просування працівників
 • Виділений трубопровід найму для випускників ГА

Що ми навчаємо

Ми пропонуємо інноваційні тренінги для навчання протягом усього життя та успіхів у галузях затребуваності сьогоднішньої швидкозмінної технологічної економіки.

 • Кодування
 • UX
 • Дані
 • Маркетинг
 • Бізнес
 • Кар'єра розвитку

Чому General Assembly

Нагороджена виховання

Наша навчальна програма розроблена командою експертів-інструкторських дизайнерів з метою забезпечення відповідних поточних курсових робіт, безпосередньо застосовних до галузі.

Динамічне, інноваційне навчання

Ми використовуємо найновіші технологічні інструменти, щоб забезпечити наших учнів захоплююче, змішане навчання в режимі онлайн та в режимі офлайн.

Кар'єрний ріст з провідними роботодавцями

Ми допомагаємо нашій громаді процвітати зі спеціалізованою групою повний робочий день, яка набуває студентів робочих місць, партнерських відносин та співпраці з більш ніж 2500 інноваційних роботодавців.

Доступ до мережі випускників GA

Зв'яжіться з найвищим талантом земної кулі як частиною нашої мережі з понад 35 000 випускників та досягти успіху в ексклюзивній групі творчих фахівців.

Що робить General Assembly виключною?


Ми пропонуємо навчання в галузі техніки, даних, дизайну, бізнесу тощо/>

Сьогодні складна, глобальна економіка вимагає кваліфікованої робочої сили, яка може використовувати технологію для успішного розвитку. Надійний набір курсів General Assembly включає в себе всі фундаментальні основи інновацій, щоб дати окремим особам та командам кілька варіантів росту та розвитку. Ми пропонуємо програми в галузі веб-розробки, науки та аналізу даних, дизайну користувальницького досвіду, цифрового маркетингу, управління продуктами тощо. Студенти можуть вибирати з широкого кола форматів і способів, щоб допомогти їм найкращим чином досягти своїх цілей, в тому числі на повний робочий день, неповний робочий день та короткі варіанти форм - на кампусі та в Інтернеті.

У нас велика глобальна мережа

20 кампусів. 10000 найманих партнерів. 40 000 повних та неповних курсів випускних курсів. І тоді на наших заходах та майстернях присутні сотні тисяч учасників. Глобальна присутність General Assembly , мережа випускників та наймання партнерів є трьома нашими найбільшими активами. Крім курсів, призначених виключно для задоволення потреб роботодавців, ми розвиваємо трубопровід професіоналів галузі, які служать інструкторами, наставниками та тренерами. Ця процвітаюча професійна мережа допомагає нашим недавнім випускникам знайти роботу та встановити зв'язки, встановлюючи їх для успіху на роботі та в житті.

Ми пристосовуємося до ринку

Динамічні поля, як наука даних та веб-розробки, розвиваються в режимі реального часу, і ми постійно проводять пілотні, запускні та західні програми, що відповідають потребам ринку та розвиткові інструментів та методів. Наша команда світових колективів навчальних дизайнерів, фахівців з предмету та менеджерів з питань освітніх послуг постійно оновлює наш вміст, щоб забезпечити релевантність. Використовуючи дані, відгуки та статистику з наших власних оцінок, ми виробляємо курсове навчання, яке призводить до максимального впливу на роботу.

Ми зосереджуємось на потребах та відносинах роботодавців

Глибокі стосунки роботодавців завжди були важливою частиною ДНК General Assembly . Приблизно половина наших студентів, які працюють за сумісництвом, фінансуються роботодавцями, які хочуть, щоб їхні співробітники навчалися нашими фахівцями, а навчальні плани ГА керуються галузевими потребами. Ми допомогли десяткам компаніям Fortune 100 та сотням інших компаній у всьому світі оцінювати та тренувати свої таланти на місці, в Інтернеті або в наших кампусах. Ми також пропонуємо рішення щодо прийому на роботу для компаній, які шукають різноманітного конвеєра кандидатів, які готові до роботи, озброєні навичками на вимогу.

Ми інвестуємо в доступ і можливості

У рамках нашого зобов'язання щодо доступної та доступної освіти ми зосереджені на розробці програм та варіантів фінансування, щоб студенти мали засоби та системи підтримки, які їм потрібно вчитися в ГА. На додаток до інноваційних програм, таких як Adobe Digital Academy, Opportunity Fund, CodeBridge та TechIMPACT, які надають стипендії та безкоштовні програми навчання для незадоволених та недоглянутих талантів, ми працюємо з роботодавцями та постачальниками фінансування, щоб допомогти покрити витрати на освіту. Наші інноваційні гібридні та онлайн-програми, що занурюються, охоплюють людей, які живуть за межами основних районів метро та надають їм доступ до тієї самої якісної освіти, про яку знають наші кампуси.

Створення інноваційних курсів з перевіреними результатами

Навчальна команда світового класу

Навчальна група General Assembly представляє еліту найбільших та найяскравіших компаній сьогодні. Курси інструкторів та дизайнерів походять від провідних компаній, включаючи Google, Amazon, Airbnb та IBM, що використовує реальний досвід та розуміння в класі кожного дня. Члени команди проводять широку навчальну програму, яка забезпечує їхню ефективність у популяризації нових талантів.

Безперервний розвиток

Щоб забезпечити досконалість у класі та релевантність на роботі, наші навчальні проекти та групи продуктів невтомно працюють над ітерацією, адаптацією та розвитком наших навчальних програм. Наш гнучкий навчальний процес розробки означає, що кожен з наших курсів проходить як мінімум два оновлення на рік. Кожен новий випуск включає поліпшення функцій, розширене вміст тощо.

Ряд навчальних шляхів, щоб відповідати вашим цілям.

Кар'єра-зміна, повний робочий день

Просуньте свою кар'єру з гарячими, повний робочий день іммігрантськими програмами та досвідченими тренерами.

Підвищення кваліфікації, неповний робочий день

Будьте конкурентоспроможними та релевантними з цілеспрямованим, гнучким навчанням та відданими наставниками

Класи, семінари, події

Візьміть участь у денних, вечірніх та вихідних програмах, які демонструють навички, інновації та лідери.

Навчіться в університеті та в Інтернеті

Використовуйте надійні інструменти навчання, експертні інструктори та підтримуючу спільноту на кожному кроці.

Спільнота творців, новаторів та роботодавців

Зв'язок з випускниками

Більше 40 000 талановитих фахівців закінчили наші повні та заочні курси.

Великий глобальний доступ

Де ти, ми. Підробіть відносини в Інтернеті або в 20 глобальних місцях з NYC в Гонконг.

Ексклюзивний огляд роботодавця

GA має понад 10 000 найманих партнерів і навчив тисяч працівників Fortune 500.

Доступ до списку лідерів

350 000 учасників відвідали ексклюзивні події, що включають провидців, таких як Річард Бренсон і Тім Ферріс.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

General Assembly

Поїдьте в кодування, дизайн та ітерацію навичок, необхідних для кар'єри в шуканому полі. Створюйте інтегровані додатки для Android. У співпраці з Google. ... [+]

Станьте розробником Android

Приєднуйтесь до нашої нової програми "Іммерсивна програма для Android" та навчайтесь в програмах кодування, дизайну та ітерації, необхідних для початку кар'єри в популярній галузі.

Вчіться від фахівців

Отримайте інструкцію та наставництво від професійних розробників Android, одночасно користуючись досвідом однолітків через наше спільно використовуваний підхід.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
12 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

General Assembly

Навчіться презентувати та передавати статистичні дані через SQL, Excel та Tableau. Створення візуалізації даних та інформаційних панелей. ... [+]

Велике зображення

Впевнено складайте - і відстоюйте - критичні рішення, використовуючи результати аналізу даних.

Навички, інструменти,

Використовуйте Excel, SQL та Tableau, щоб визначати тенденції та керувати бізнес-рішеннями з реальними даними.

Аналітика на практиці

Поділіться своєю статистикою та розкажіть привабливі історії, використовуючи візуалізацію даних та інформаційні панелі.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Освоїте основи машинного навчання, щоб прогнозувати, що далі: передбачити візерунки з великих наборів даних за допомогою Python. ... [+]

Навички

Використовуйте Python для моїх наборів даних та прогнозуйте шаблони.

Стандарт виробництва

Створення статистичних моделей - регресії та класифікації -, які генерують корисну інформацію з вихідних даних.

Велике зображення

Освойте основи машинного навчання та використовуйте потужність даних, щоб прогнозувати, що далі.

Знайомтеся з командою підтримки

Наша освіта - це зусилля громади. Коли ви дізнаєтеся в ГА, ви завжди можете покладатися на внутрішню команду експертів, щоб забезпечити керівництво та підтримку, коли завгодно.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Застосуйте основні інструменти візуального спілкування ー типографію, колір і макет ー, щоб створювати чудові цифрові продукти в Photoshop. ... [+]

Навички

Застосуйте потужні функції Photoshop до дизайну цифрового продукту.

Стандарт виробництва

Почніть з ідеї та настільної панелі: закінчіть макет продуктивної адаптивної веб-сторінки.

Велике зображення

Схопіть, наскільки ефективна візуальна комунікація - від поєднання шрифтів до плиток стилів - допомагає перекладати припущені ідеї в будь-якій команді в будь-якій галузі.

Знайомтеся з командою підтримки... [-]
США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Застосовуйте такі інструменти, як Adobe Illustrator, Sketch та InVision для створення документації UX для цифрового продукту; провести дослідження, щоб дізнатись про пове ... [+]

Навички

Використовуйте галузеві стандартні інструменти, такі як Sketch та Invision для розробки прототипів та каркасів.

Стандарт виробництва

Створіть повний набір документів UX для цифрового продукту, починаючи від користувацьких осіб та каркасів до інтерактивних прототипів.

Велике зображення

Підключіться та передайте, як розуміння поведінки клієнтів - від проблем до рішень - може оптимізувати будь-який продукт або послугу.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Використовуйте HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub та Sublime Text, щоб програмувати та викладати повноцінний інтерактивний веб-сайт. ... [+]

Навички

Використовуйте HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, GitHub та Sublime на концертах.

Стандарт виробництва

Створіть повноцінний, інтерактивний веб-сайт, який відрізняється від звичайних шаблонів.

Велике зображення

Зрозумійте, як майстерна комбінація програмування та макета дає змогу бачити веб-інтерфейс і як команди співпрацюють для його створення.

Знайомтеся з командою підтримки

Наша освіта - це зусилля громади. Коли ви дізнаєтеся в ГА, ви завжди можете покладатися на внутрішню команду експертів, щоб забезпечити керівництво та підтримку, коли завгодно.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Освоївши універсальну мову Інтернету. Дізнайтеся, як створити розширений інтерактивний веб-сервіс за допомогою JavaScript. ... [+]

Навички

Навчіться кодувати в JavaScript, рідній мові Інтернету, що використовується розробниками у всьому світі.

Стандарт виробництва

Створіть веб-додаток із однією сторінкою, яка зберігає дані користувачів і з'єднується з такими службами, як Twitter і Facebook через API.

Велике зображення

Дізнайтеся основи об'єктно-орієнтованого програмування, отримуючи підтримку від експертів галузі та спільноти однолітків.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Керівництво продукту протягом всього його життєвого циклу за допомогою м'яких методологій, які забезпечують життєздатні, готові на ринку продукти, які передбачають по ... [+]

Навички

Застосуйте найкращі практичні вказівки з управління продуктами для постачання продуктів і функцій, які вирішують реальні проблеми для ваших клієнтів.

Створіть дорожню карту продукту

Створіть дорожню карту, полотно для бізнес-моделі, MVP, основні показники, особистості, wireframing та план управління зацікавленими особами.

Розробити показники для вимірювання успіху

Рости, здатні запускати життєздатні, готові на ринок продукти, які передбачають потреби користувачів, приймаючи жорсткі рішення та працюючи з зацікавленими сторонами.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Використовуючи найсучасніші методи та платформи, такі як соціальні медіа, платні оголошення, електронна пошта та Google Analytics, щоб придбати користувачів у цифровому м ... [+]

Навички

Здобудь кваліфікацію в соціальній рекламі та використовуйте Facebook, Google AdWords та Google Analytics, щоб знайти сенс у поведінці користувачів.

Стандарт виробництва

Розробити та планувати кампанію, засновану на стратегії пошуку даних і платного пошуку, і вимірювати за основними показниками ефективності.

Велике зображення

Станьте водієм найнижчої позиції вашої компанії, використовуючи передові технології та платформи, щоб продавати продукти та придбати користувачів.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Заочне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Вивчіть навички, щоб стати повноцінним веб-розробником початкового рівня та отримати доступ до спеціальних служб кар'єри в цій інноваційній програмі ... [+]

Почніть свою кар'єру в розвитку веб-сайтів

Навчитися та застосовувати навички, необхідні для початку кар'єри в коді.

Знайте свої речі

Дізнайтеся про найуспішніші навички в техніці, від JavaScript до Rails, з керівництвом нашої команди досвідчених інструкторів.

Розробка нових навичок

Створюйте реальні веб-сайти, API та додатки, керовані даними, одночасно співпрацюючи з однокласниками в різних проектах.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
12 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Дізнайтеся про інструменти та техніку, необхідні для прийняття кращих рішень за допомогою даних, і розподіліть роботу в одній із найпопулярніших галузей у техніці. ... [+]

Стати науковцем даних

Дізнайтеся про інструменти та техніку, необхідні для прийняття кращих рішень за допомогою даних, і розподіліть роботу в одній з найбільш затребуваних областей в техніці.

Вчіться від фахівців

Створюйте інтелектуальні моделі, навчившись розбивати, аналізувати та візуалізувати дані нашої команди професійних інструкторів з даних.

Отримати досвід роботи... [-]
США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
12 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Початок кар'єри в UX, заснований на дослідницьких та дизайнерських навичках, від осіб до прототипів. Створіть портфель, багатий інноваційними ідеями. ... [+]

Станьте дизайнером UX за 10 тижнів

Іммерсивна програма розробки користувальницького досвіду розроблена провідними спеціалістами у цій галузі з особливим акцентом на допомозі вам перейти до кар'єри дизайну UX.

Дізнайтеся у UX Experts

Відвідайте заняття, розроблені та навчені деяким найкращим дизайнерам UX у галузі.

Побудуйте свій портфель

Застосовуйте навички UX у п'яти класних проектах та створюйте робочий портфель.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
інформація
англійська
Денне навчання
10 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
General Assembly

Зануртесь у Swift, Xcode, дані, мобільний дизайн тощо, щоб запустити нову кар'єру, зробивши чудові продукти для App Store. ... [+]

Стати розробником iOS

Так, для цього є додаток. І це. І це. Мобільні додатки підтримують незліченні щоденні транзакції в режимі роботи та відтворення - і попит на кваліфікованих творців ніколи не був більшим. Наша нова програма "Іммерсивна програма розробки iOS" тренує вас за навичками коду, дизайну та ітерації, необхідними для втручання в цю конкурентну сферу.

Вчіться від фахівців

Отримайте інструкції та наставництво від провідних розробників iOS і зв'яжіться з процвітаючим спільнотою професіоналів та однолітків.... [-]

США Нью-Йорк Атланта Остін Бостон Чикаго Даллас Денвер Лос-Анджелес Санта-Моніка Ірвін Провидіння Сан Франциско Сан-Хосе Сіетл Вашингтон Арлінгтон Великобританія Лондон Гонконг Сінгапур Австралія Брісбен Мельбурн Сідней США Інтернет  + 22 Більше
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
12 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою