Gateway Technical College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Освіта, що надає учням спосіб отримати навички для виконання своїх мрій, де вони є сьогодні та завтра.


Це те, що ми робимо тут у Gateway Technical College .


Щороку сильна освіта Gateway та практична підготовка в реальному світі через 65 різних програм забезпечують фундамент для більш ніж 21 000 студентів, щоб заробити навички нової кар'єри - чи краще самі в своїй нинішній.

Ми цінуємо і служимо нашим студентам та громадам у окрузі Кеноша, округ Расін і округу Уолверт за національно визнаним інноваційним підходом до кар'єри та технічної освіти. Наші студенти також досягають успіху після Gateway, дев'ять з 10 працюють протягом шести місяців після закінчення навчання, а ступінь задоволеності студентів становить близько 100 відсотків.


Коледж очолює правління, адміністрація, співробітники та факультети, які прагнуть до досконалості та задоволення потреб громади. З моменту становлення першою публічно профінансованою школою продовження в Вісконсіні та США в 1911 році Gateway вважається типовим коледжем через розвиток ділових партнерських відносин, галузеві сертифікати, вкладені в академічну програму та реальний підхід до навчання.

Gateway Technical College співпрацює з громадами округу Кеноша, округу Рашин та округу Уолверт, щоб забезпечити економічне зростання та життєздатність, надаючи освіту, навчання, лідерство та технологічні ресурси для задоволення змінних потреб студентів, роботодавців та громад. Щороку 70 академічних програм Gateway забезпечують сильну практичну освіту, яка є основою для 18 000 студентів, які відповідають своїм цілям кар'єри.

Наше бачення

Ми реалізуємо навчальні можливості, що змінюють життя.


Наше завдання

Ми надаємо освіту, орієнтовану на галузь, яка є гнучкою, доступною і доступною для нашої різноманітної спільноти.


Наші цінності

У Gateway Technical College ми цінуємо:

  • різноманітність людей і перспективи.
  • позитивний клімат для роботи та навчання.
  • інновації та прийняття ризиків.
  • чесне і етичне поведінка.
  • якість та досконалість в освіті.

Правління закінчує політику

Трієр-округа отримує вигоду від доступної вищої освіти, яка дозволяє жителям розвивати знання та навички для кар'єри, що підтримують сім'ю, що сприяє зростанню та сталості місцевої економіки за вартістю, що відповідає вартості наданих послуг.

  • Студенти демонструють знання та навички та впевненість у собі, необхідну для працевлаштування, просування по службі, глобальна перспектива та навчання протягом усього життя.
  • Підприємства отримують користь від добре підготовленої, освіченої робочої сили та доступу до індивідуальних рішень для бізнесу та робочої сили, які підтримують позитивний бізнес-клімат.
  • Платники податків отримують позитивну віддачу від інвестицій від впливу Gateway на місцеву податкову базу, цінності майна та загальний економічний розвиток, а також внески випускників до спільноти три округу.
  • Сім'ї посилюються за рахунок процвітання їх випускників, скорочення безробіття або неповної зайнятості та наявність місцевих робочих місць для членів сім'ї.
  • Освітні партнери, локально, на національному та міжнародному рівнях, з'єднують своїх учнів із розвинутими курсами, можливостями та освітніми ресурсами для Pathways кар'єри в Pathways .

Розташування

Кеноша

Address
30th Avenue,3520
53144 Кеноша, Вісконсін, США

Ельхорн

Address
400 County Road H
53121 Ельхорн, Вісконсін, США

Расин

Address
1001 S. Main Street
53403 Расин, Вісконсін, США

Стертевант

Address
2320 Renaissance Blvd.
53177 Стертевант, Вісконсін, США

Уолворт

Address
496 McCanna Parkway
53105 Уолворт, Вісконсін, США

Кеноша

Address
Horizon Center
4940 88th Avenue

53144 Кеноша, Вісконсін, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія