Culinary and Pastry School in Miami

Введення

Прочитайте офіційний опис

Gastronomicom кулінарний інститут була підготовка наступного покоління гастрономічних шеф-кухарів за останнє десятиліття в невеликому сонячному місті на півдні Франції. Студенти з усього світу дізналися гастрономічний готувати з кухарями, відкриваючи нові методи і будівля на тих, кого вони, можливо, вже виконується.

Французька кухня славиться в усьому світі за це пристрасть прагнути до досконалості, дотримуючись традиційні методи, включаючи нові технології та забезпечуючи тільки кращі продукти використовуються. Саме з цієї причини, що французька кухня була визнана ЮНЕСКО в 2010 році в рамках світового «нематеріальної культурної спадщини».

Наша місія полягає у наданні нашим студентам високий рівень кулінарної освіти і налагодити свої навички, щоб досягти досконалості, пропонуючи практичні курси французької кухні та кондитерської.

Є нескінченні можливості по всьому світу, щоб охопити успішну кар'єру в їжі, і ми готові виробляти наступне покоління кращих шеф-кухарів.

Наші досвідчені і пристрасні викладачів пропонують курси у відповідність з жорсткими стандартами зірка Мішлена нагороджений ресторанів.

Мішлен керівництво найстаріших і найбільш вважаються європейськими ресторани ", які присуджує зірок Мішлена за видатні до обраному кілька установ. Заробіток зірки Мішлена є те, що всі прекрасні ресторани Кухарі прагнуть провести один день.

Рейтинги зірка Мішлена:

Один зірка: «Дуже хороший ресторан у своїй категорії»

Два зірки: «Відмінно їжі, варто об'їзд»

Три зірки: «Виняткова кухня, варто особливу подорож» Якщо ви готові досягти досконалості і виконувати свій апетит кулінарної майстерності, перевірте на наших розроблених програм і зв'яжіться з нами сьогодні.

The Gastronomicom інститут є міжнародною Кулінарна академія створена в 2004 році професіоналами в гастрономії і французьким тісто. Всі наші викладачі можуть похвалитися багаторічним досвідом у найпрестижніших, високоякісних Гастрономічний Hotel-ресторанів.

Разом ми направляли наші знання та навички для розробки спеціалізованих програм консолідовані кращих методів навчання в цих чотирьох предметів.

Програми тут, в нашій Міжнародної Академії Кулінарного, дозволить Вам дізнатися Arts французької кулінарії та кондитерських школи мистецтв в одному Michelin рівні зірок (кращий відліку в світі за високу якість HOTEL-ресторанів чи ресторанів).

Всі курси проводяться англійською мовою.

Чому це рівень підготовки?

Вибір на заняття в нашому кулінарному академії відкриє двері для багатьох робочих місць у вашій країні, і, а також за кордоном. Ми також знаємо, що в більшості країн існує серйозна нестача кваліфікованих людей в харчовій промисловості, особливо в гастрономії!

У школі є два державою в найсучасніших кухонь, кожен персоналізовані, щоб задовольнити гастрономічні або приготування печива або класи, з інструментами, знайдених в більшості ресторанів і готелів кухнях.

Рецепти, які ви дізналися на основі сезонів і щотижня ви будете зосереджені на новому місці кухні або тісто, зі страв, щоб філе і приготування їжі риби та хліба видовищних посіяних десертів.

У кулінарії, Шеф-кухар Самюель навчить вас все, від основ, таких як створення ідеальної яйце і Голландський соус, щоб винаходити французьких класиків, як м'ясне асорті для сучасної аудиторії. Ви також дізнаєтеся секрети Dishing до шоу зупинки страви з піни, гелі і трохи науки.

У тесті, Шеф-кухар Кирило надає його знання про світ тесту, шоколаду і десерту. Ви дізнаєтеся, французькі класики Boulangerie, такі як багети і круасани, а також оволодіння мистецтвом темперирования шоколаду і створення шаруватих торти, які вразять навіть Марія-Антуанетта.

На другому поверсі є загальна простір, щоб повісити перед або між класами і класах, де ви дізнаєтеся освоїти французьку мову, з акцентом на технічних кухні лексики. Для тих студентів, які вже говорять по-французьки, більш заздалегідь клас доступний, щоб підштовхнути вас далі.

Школа знаходиться в декількох хвилинах ходьби від ділового центру Даг, місто на Середземному морі, недалеко від іспанського кордону. Даг є середньовічне місто, наповнений вузьких шляхів провулка і фантастичний неділю ринку, де ви можете забрати свіжі продукти, смак місцеві делікатеси і практика свій французький.

Cap d'Agde це ім'я, дане в морських прикордонних населених пунктів на південь від центру міста, і де ви буде проживати під час навчання в Gastronomicom. Популярні серед туристів протягом літа, ваше проживання може бути знайдений між одним з найбільших піщаних пляжів на Середземному морі і в головному портовому місті, який заповнений ресторанами, магазинами і тематичних парків.

Розташування

Майамі

Address
2151 Lejeune Rd, Coral Gables, Fl,
33134 Майамі, Флорида, США