GEOS Languages Plus

Введення

Прочитайте офіційний опис

З GEOS Languages Plus ви отримаєте чудову освіту та чудовий досвід за кордоном. Наші заняття та програми оптимізовані завдяки використанню новітніх матеріалів ESL та методів викладання, так що ви обов'язково навчитеся швидко. Ваші класи будуть викладатися досвідченими викладачами, які можуть допомогти вам досягти ваших цілей і продовжувати працювати в коледжі або університеті з нашою програмою Pathways ! Студенти з усього світу приїжджають до GEOS за доступними курсами та програмами. Ми також пропонуємо заняття після закінчення занять та екскурсії, які допоможуть вам відкрити своє нове місто і навчитись володіти англійською мовою.

У нас є виняткові англійські школи в Нью-Йорку та Лос-Анджелесі.

Нью-Йоркський кампус

Нью-Йорк часто шанується як мистецтво

Наші гості в Нью-Йорку можуть скористатися вибором проживання в одному або двомісному номері, розташованому в нашій резиденції, зручно розташованому недалеко від нашого місця розташування школи, або в одному з наших багатокультурних сімейних закладів. Будь-ласка, оберіть варіант "Повний стіл" (3 рази на день) або напівпансіон (2 рази на день).

Кампус Лос-Анджелеса

Лос-Анджелес поєднує в собі кліматичний блиск із чудовими визначними пам'ятками. Місто забезпечує легкий доступ до багатьох основних визначних пам'яток Каліфорнії, таких як пляжі, гірські райони, Діснейленд, Магічна гора Six Flags та Палм-Спрінгс. Окрім визначних торгових центрів, Лос-Анджелес також відомий своїми різноманітними галереями та арт-орієнтованими подіями, які проходять на пляжах Хермоса та Малібу.

Школа розташована в привабливому приміському околиці, приблизно за 30 хвилин від центру Лос-Анджелеса. Під час навчання у нас Ви будете розміщені в одному з наших сімей в основному мебльованому одномісному або двомісному номері або разом з іншими студентами нашого коледжу. Проживання в сім'ї, як правило, знаходиться в 45-60 хвилинах їзди від школи за допомогою громадського транспорту.

У програмі GEOS Language Plus студенти користуються різноманітністю своїх щоденних уроків. Вони вміють практикувати всі знання англійської мови, адже вони щодня отримують три різних класи. Кожен клас викладається іншим вчителем. Крім того, GEOS Language Plus гарантує, що ви отримаєте додатковий час англійської мови, більше, ніж в звичайному класі в будь-якій іншій школі, тому що кожен день студенти приймають на 90-хвилинний розмовний та слухаючий блок.

Розташування

Нью-Йорк

New York Campus

Коста-Меса

Los Angeles Campus