Glendale Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

огляд

коледж Glendale Community College, Була заснована в 1927 році і акредитований Асоціацією коледжів Західної шкіл (WASC, абревіатура англійською мовою), це коледж в державних університетах Каліфорнії системи, яка пропонує дворічні курси. Glendale CC пропонує ступінь «асоційованого в мистецтвах і Associate в науці» і професійні короткострокові курси для кваліфікованих студентів.

Глендейл має один з найвищих швидкостей передачі системи коледжу в Каліфорнії; багато студентів навчаються в коледжі для участі в перші два роки бакалаврату до передачі в конкурентний чотири роки університет. В даний час вона має 15000 студентів і 600 з інших країн на отримання студентської візи. повна підтримка і консультація, а також гнучка політика допуску доступні в рамках програм відділу для іноземних студентів. Коледж приймає кандидатів з усього світу.

"Fast Data"

 • Школа два роки змішана публіка
 • 15000 студентів, включаючи 600 іноземних студентів з 50 країн світу
 • Акредитація: Захід Коледжі Школи Асоціація (WASC)
 • Розташований в невеликому містечку (безпечний і гостинний); 16 км на північ від центру Лос-Анджелеса
 • Градуси запропонував: Асоційований в мистецтв, Associate в науці (60 одиниць) і професійні курси. Курси англійської мови (ESL), що становить кредит доступні для нових студентів
 • Вимоги до вступників: завершення середньої школи або середнього «C» (в середньому 2,0 ГПД) при переході від коледжу або університету США і особистої заяви
 • TOEFL: 450 на друкованої версії або 45 на IBT іспит. Або IELTS (екзаменаційні Британської ради) з 4,5 бала
 • Вартість навчання (навчальний рік: 2016-2017): US $ 6385. Вартість курсу для «нерезидент» = US $ 205 за одиницю
 • Передбачувані витрати, вартість проживання (за межами кампуса, протягом 10 місяців): $ 12 000
 • академічний календар: піврічний системи (періоди 16 тижнів) і «сесія» короткострокова. Осінній семестр починається на початку вересня; Весняний семестр починається в середині лютого; зимова сесія починається на початку січня; літня сесія починається в кінці червня
 • Середній розмір класу: від 25 до 30 студентів
 • Вчителі та викладачі мають кандидатських і докторських
 • Англійська як друга мова, враховуються як кредити, які можуть бути використані в процесі навчання. Курс включає в себе передові викладання навичок граматики, письма, говоріння та аудіювання
 • Самий популярні курси: Мистецтво та анімація Дизайн, Авіація (з концентрацією в стюардесі), бізнес-адміністрування, зв'язок, Кулінарія, Комп'ютерні науки / Інформаційні системи, Hotel Management і ресторани, музика, догляд, театр , ТВ виробництво і образотворче мистецтво. Є 75 курсів в цілому.
 • сучасний і високотехнологічний кампус розташований на схилі пагорба в 40 гектарів з 18 постійних будівель
ПКУ

навчальні курси

Community College Glendale служив Глендейл і його околиць з 1927 року, де він придбав відмінну репутацію академічних знань, який відповідає потребам мінливого світу. Як належним чином визнана організація, Glendale CC пропонує широкий спектр навчальних курсів, професійно-технічної, і короткострокових курсів. І більше 75 вищої освіти пропонує асоціювати ступінь, поряд з широким вибором загальноосвітніх курсів -allowing студентам можливість виконати вимоги перших двох років навчання в коледжі, щоб мати можливість передавати на третій рік з університету , Це дозволяє іноземним студентам заощадити час і гроші на його освіту в Сполучених Штатах.

Міжнародні студенти Глендейл мають індивідуальні зустрічі зі студентськими наставниками, які допомагають їм у їх навчальних планах і навичках загального орієнтування, необхідних для досягнення успіху, і допомогти їм у виборі матеріалів, як студенти-очників (12 кредитів за семестр) ,

Академічна освіта в коледжі пропонується в невеликих, персоналізованих класів; -який зручний час з денних і вечірніх класів, які покладаються на новітні технології, обладнання, лабораторії та сучасних методів навчання.

Вимоги до вступників

Іноземні студенти повинні подати такі документи для того, щоб подати заяву на F-1 візи: (1) Міжнародна реєстрація форма ПКУ та збір за обробку в розмірі $ 60 (2) Офіційний транскрипт в перекладі на англійську мову (3) Заява про фінансову підтримку і виписка з банківським рахунком, який показує баланс $ 20800 США - загальні витрати на навчальний рік або 10 місяців (4) мінімальний бал TOEFL 450 (друкованої версії) або 45 в новому іспиті IBT (5) заяву / приватне есе

Прийом запиту періоди (Іноземні студенти)

 • Осінній семестр (вересень) = 1 липня
 • весняний семестр (лютий) = 1 грудня

Будь ласка, зверніть увагу: терміни можуть бути гнучкими, будь ласка, звертайтеся в International Student офіс для деталей.

ПКУ

Розташування та клімат

Glendale Community College розташований в Глендейл, безпечному житловому масиві близько десяти миль (20 км) на північний схід від Лос-Анджелеса.

З поєднанням сучасного і традиційного, Глендейл Коледж знаходиться в прекрасному університетському містечку в горах в горах Сан-Рафаель, де ви бачите долини Глендейл і частини горизонту Лос-Анджелеса. Його кампус складається з 40 га і 18 будинків, серед яких є новий комплекс «Науковий центр» і планетарій і недавно перебудований бібліотека / студентський центр, снек-бар і зручності для приготування їжі.

Інші послуги та зручності включають відремонтовану бібліотеку, кілька лабораторій комп'ютерів, студентський медичний центр, центр трансферу, математику центр / науку, передові технології центр, зал для виконавського мистецтва, студенти художніх відображення, тренажерний зал і легка атлетика трек.

Місто Глендейл має населення 200000 чоловік. Погода в Південній Каліфорнії, як правило, помірний і теплий круглий рік, з середньою температурою в діапазоні від 15 ° C в зимові місяці при температурі 35 ° C в літній час.

Life International Student

Всі початківці міжнародні студенти зобов'язані відвідувати спеціальну орієнтацію до осінніх і весняних семестрів. Рекомендується, щоб студенти прибути принаймні за два тижні до початку занять, щоб отримувати спеціальні консультації, зробити тест і розробити навчальний план. Студенти вітали ректор коледжу, кілька викладачів, співробітників і представників страхових компаній. Вони отримують детальні інструкції та допомогу в процесі реєстрації. Всі відповідні правила і імміграційні процедури докладно описані. Тест розміщення доступна для тих студентів, які не змогли пройти тест, перш ніж орієнтації. Інформація про житло за межі кампуса пропонується для студентів, що бажають в квартирах або які хочуть жити з партнером або, можливо, з приймаючою американською сім'єю.

Міжнародне студентське населення Глендейл є активною і невід'ємною частиною спільноти коледжу. Культурні та соціальні заходи включають в себе Міжнародну асоціацію Студентів, пов'язану з студентським самоврядуванням, і «Міжнародної тиждень» щорічний весна - в комплекті з дефіле, світовий музикою, культурними експонатами, справедливим і типовими продуктами харчування вечерею танцем. Міжнародне бюро також сприяє розвитку різних «екскурсії» по місцевих визначних пам'ятках Південної Каліфорнії.

Розташування

Глендейл

Address
1500 North Verdugo Road

91208-2894 Глендейл, Каліфорнія, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Associate of Arts
Associate of Science
Цей навчальний заклад також пропонує: