Forum English Center

Введення

Прочитайте офіційний опис

ІСТОРІЯ

ВСІ ІСТОРІЇ З ДР. SUSIE

Форум розпочався з досвідченого педагога та лінгвіста д-ра Сусанни МакПіломі (відомі своїм учням як доктор Сьюзі), який розробив методику прискореної мовної підготовки, яку вона успішно практикувала у всьому світі.

Маючи практично 40-річний педагогічний досвід, Сусанна відрегульовано нетрадиційну техніку навчання англійської мови як другої та іноземної, сприяючи розмовному підходу до граматики та інших навичок. Після навчання в ряді шкіл та вищих навчальних закладів англійської мови, а також створення власної мовної школи Інституту американського інституту в штаті Юта, Сусанна вирішила відкрити форум в окрузі Вашингтон з дочкою Марією Макфіломі.

Вона, як відомо, розвиває привітне середовище, щоб її студенти могли ефективно навчитися функціонувати в англомовному середовищі. Завдяки ряду академічних ступенів з американських та міжнародних інституцій, сильні академічні вклади Сусанни та великий досвід продовжують залучати студентів з усього світу!

МІСІЯ

Місія форуму - забезпечити ефективне та ефективне навчання англійської мови, щоб допомогти різноманітним студентам досягти академічних, професійних та особистих цілей англійської мови.

Форум прагне допомагати студентам досягти повного потенціалу навчання через учня-орієнтований підхід до навчання, інтерактивні методи навчання та ознайомлення студентів з американською культурою.

ПРИЗНАЧЕННЯ

Форум є гордим членом Асоціації TESOL у Вашингтоні, Міжнародної асоціації TESOL та NAFSA.

Форум також міститься в ряді онлайнових та друкованих публікацій, включаючи пакет олександрійського газета, журнал Zebra, AlexandriaNews.org та

OldTownAlexandriaPatch.com і El Pregonero.

ПІДХІД

Це все в техніці

Наш підхід можна пояснити одним словом - діалог!

Через рольові ігри, симуляції та дискусії активних класів наші студенти починають говорити в перший день класу!

Часто люди вивчають мову і швидко забудуть, але на Форумі ми спеціалізуємося на подоланні розриву між знанням та використанням мовних навичок у відповідних контекстах шляхом включення інтерактивних методів роботи з структурами пам'яті, щоб допомогти студентам вивчати англійську швидше та з більшим утриманням.

Наш комунікативний підхід вимагає нудних практик читання, написання та прослуховування, і перетворює їх на цікаві теми обговорення, що дозволяє нашим студентам активно брати участь у класі та практикувати свою англійську мову щодня.

Результат? Ви і ваш мозок отримують значно більшу стимуляцію навчання!

Розташування

Олександрія

Address
801 N. Pitt Street, Suite #102
VA 22314 Олександрія, Вірджинія, США