Прочитайте офіційний опис

Про нас

Інститут англійської мови Excel дозволяє студентам опанувати складнощі англійської мови, навчаючись процвітати в американській культурі, як академічно, так і професійно. Наш інтерактивний підхід, розроблений з багаторічним досвідом роботи в класі, розроблений таким чином, щоб задовольнити потреби тих, хто не володіє мовою англійської мови.

Вчителі ветеранів ESL Сінді Гордон та Mallous Rohani служили разом навчальними програмами та координаторами програми в давній школі англійської мови в Далласі, штат Техас, де вони розробили програму ESL, яка успішно виклала сотні студентів англійською мовою. Тепер вони співпрацювали, щоб створити ще більш продуману, стимулюючу та ефективну програму, щоб допомогти не носіям мови володіти всіма компонентами англійської мови.

Що відрізняє Excel, це те, що наші досвідчені інструктори з мови знають, як залучати студентів до заняття і отримувати зоряні результати. Пані Гордон та пані Рохані взяли в руки динамічних і досвідчених вчителів, які, як і вони, пристрасно присвячуються успіху кожного учня.

Місія та цілі

Наша місія в Інституті англійської мови Excel полягає в тому, щоб надати не носіям мовлення навички вивчення англійської мови в добре розроблених програмах шляхом сприяння загальному навчанню в умовах занурення. Програми Excel поєднують в собі переваги мовного досягнення з життєво важливими культурними та міжособистісними навичками, щоб підготувати та надати студентам можливість успішно спілкуватися та процвітати в соціальних, академічних та професійних середовищах.

Для досягнення цієї мети в англійському Інституті Excel були створені наступні цілі: Покращити вміння володіти англійською мовою наших студентів, щоб вони підготували їх до навчання в американському коледжі чи університеті, забезпечували їм професійні переваги на робочому місці або допомогли їм реалізувати їх. Власні особисті та приватні цілі.

Надайте студентам знання та знання про культуру, необхідні для переходу від життя та навчання в їхніх країнах до США. Надайте підтримку студентів та адміністративні послуги найвищої якості. Дотримуйтесь найвищих стандартів англійської мови за допомогою залучення та розвитку талановитого та досвідченого факультету.

Розвивайте інтелектуальну атмосферу, в якій професійний розвиток та академічна майстерність оцінюються, підтримуються та здійснюються у будь-який час.

акредитований CEA

Інститут англійської мови Excel акредитований Комісією з акредитації англійської мови на період з квітня 2017 року по квітень 2018 року та погоджується підтримувати стандарти CEA для програм англійської мови та установ. CEA визнана Секретарем освіти США як національно визнана акредитована агенція для програм англійської мови та установ в США

Інтенсивні англійські програми

Наші загальноосвітні курси вивчають майстерність студентів з різних компонентів англійської мови - граматику, письмо, читання, розмову / слухання.

Досвідчений факультет

Інтерактивний підхід нашого досвідченого факультету, вдосконаленого через багаторічний досвід роботи в класі, адаптується до потреб не носіями мови англійської мови.

Зручне розташування

Ми знаходимося в Далласі, штат Техас, із зручним доступом з червоної лінії DART.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Excel English Institute

Цей курс відображає останні тенденції в бізнесі та допомагає студентам зустрітися з американською ділової культурою, розвивати навички граматики, щоб бути успішними в аме ... [+]

Цей курс відображає останні тенденції в бізнесі та допомагає студентам зустрітися з американською ділової культурою, розвивати навички граматики, щоб бути успішними в американському діловому середовищі, а також розвинути комунікаційні навички, необхідні для успіху на американському професійному робочому місці.

[-]
США Dallas
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 - 6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Excel English Institute

Для студентів, які прагнуть вступити до університету, Excel пропонує курс підготовки до TOEFL. Цей тримісячний курс призначений для забезпечення стратегій та тренінгів, щ ... [+]

Для студентів, які прагнуть вступити до університету, Excel пропонує курс підготовки до TOEFL. Цей тримісячний курс призначений для забезпечення стратегій та тренінгів, щоб досягти оптимального результату на тесті TOEFL. Наші студенти TOEFL регулярно тестуються, щоб визначити, які галузі навчання потребують додаткової уваги, щоб максимально збільшити результати тестів. Програма розділена на три 4-тижневих розділи, які можуть бути взяті самостійно.... [-]

США Dallas
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Excel English Institute

Наша головна програма - програма Intensive English. Ця програма ділиться на три рівні інструкцій - Початок, Середній та Додатковий. ... [+]

Наша головна програма - програма Intensive English. Ця програма ділиться на три рівні інструкцій - Початок, Середній та Додатковий. Кожен рівень поділений на шість 4-тижневих розділів. У кожному розділі студенти приймають курси з граматики, написання, читання та прослуховування та спілкування, які призначені для того, щоб допомогти студентам розвинути вміння спілкуватися з американськими виступаючими як усно, так і письмово. Метою даної програми є допомога студентам в академічному та професійному розвитку. Кожна сесія складається з 72 годин навчання в класі. Для визначення рівня вступу студента визначається тест на місця розташування. Програма призначена для завершення через 6-18 місяців. ... [-]

США Dallas
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою