Excel English Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Інститут англійської мови Excel дозволяє студентам опанувати складнощі англійської мови, навчаючись процвітати в американській культурі, як академічно, так і професійно. Наш інтерактивний підхід, розроблений з багаторічним досвідом роботи в класі, розроблений таким чином, щоб задовольнити потреби тих, хто не володіє мовою англійської мови.

Вчителі ветеранів ESL Сінді Гордон та Mallous Rohani служили разом навчальними програмами та координаторами програми в давній школі англійської мови в Далласі, штат Техас, де вони розробили програму ESL, яка успішно виклала сотні студентів англійською мовою. Тепер вони співпрацювали, щоб створити ще більш продуману, стимулюючу та ефективну програму, щоб допомогти не носіям мови володіти всіма компонентами англійської мови.

Що відрізняє Excel, це те, що наші досвідчені інструктори з мови знають, як залучати студентів до заняття і отримувати зоряні результати. Пані Гордон та пані Рохані взяли в руки динамічних і досвідчених вчителів, які, як і вони, пристрасно присвячуються успіху кожного учня.

Місія та цілі

Наша місія в Інституті англійської мови Excel полягає в тому, щоб надати не носіям мовлення навички вивчення англійської мови в добре розроблених програмах шляхом сприяння загальному навчанню в умовах занурення. Програми Excel поєднують в собі переваги мовного досягнення з життєво важливими культурними та міжособистісними навичками, щоб підготувати та надати студентам можливість успішно спілкуватися та процвітати в соціальних, академічних та професійних середовищах.

Для досягнення цієї мети в англійському Інституті Excel були створені наступні цілі: Покращити вміння володіти англійською мовою наших студентів, щоб вони підготували їх до навчання в американському коледжі чи університеті, забезпечували їм професійні переваги на робочому місці або допомогли їм реалізувати їх. Власні особисті та приватні цілі.

Надайте студентам знання та знання про культуру, необхідні для переходу від життя та навчання в їхніх країнах до США. Надайте підтримку студентів та адміністративні послуги найвищої якості. Дотримуйтесь найвищих стандартів англійської мови за допомогою залучення та розвитку талановитого та досвідченого факультету.

Розвивайте інтелектуальну атмосферу, в якій професійний розвиток та академічна майстерність оцінюються, підтримуються та здійснюються у будь-який час.

акредитований CEA

Інститут англійської мови Excel акредитований Комісією з акредитації англійської мови на період з квітня 2017 року по квітень 2018 року та погоджується підтримувати стандарти CEA для програм англійської мови та установ. CEA визнана Секретарем освіти США як національно визнана акредитована агенція для програм англійської мови та установ в США

Інтенсивні англійські програми

Наші загальноосвітні курси вивчають майстерність студентів з різних компонентів англійської мови - граматику, письмо, читання, розмову / слухання.

Досвідчений факультет

Інтерактивний підхід нашого досвідченого факультету, вдосконаленого через багаторічний досвід роботи в класі, адаптується до потреб не носіями мови англійської мови.

Зручне розташування

Ми знаходимося в Далласі, штат Техас, із зручним доступом з червоної лінії DART.

Розташування

Даллас

Address
10260 North Central Expressway, Suite 250 Dallas, Texas 75231
Даллас, Техас, США