El Camino College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Акредитація

Ель Каміно коледж акредитований Акредитованою комісією для громадських та молодших коледжів із Західної асоціації шкіл та коледжів, інституційного акредитаційного органу, визнаного Комісією з визнання додаткової акредитації та Департаменту освіти США. Університет Каліфорнії, Каліфорнійський державний університет та інші коледжі та університети дають повний кредит на відповідні курси, що закінчені в Ель Каміно коледжі. Ель Каміно коледж затверджений для ветеранів Управлінням додаткової освіти, Каліфорнійський державний департамент освіти.

членство

Ель Каміно коледж є членом колегії Ліги Каліфорнії.

Сертифікація

Цільовий коледж округу Ель Каміно цим підтверджує, що цей каталог є правильним та правильним за змістом, як цього вимагає DVB Circular 20-76 84, Додаток P, пункт 6 (a), Міністерство освіти штату Каліфорнія.

Градація

історія

У 1946 році, після серйозних рекомендацій консалтингової групи з встановлення дворічного коледжу в районі Інглвуд-Південь, адміністративні ради районів провінції Сентінела, Редондо, Інглвуд та Ель-Сегундо здобули 10-1 схвалення виборців на створення Молодшого коледжу. Торранс незабаром приєднався до новозабезпеченої групи, а 1 липня 1947 року був офіційно заснований громадський коледж Ель Каміно.

Розташований у центрі Саус-Бей, округ Колумбія Ель Каміно охоплює сім уніфікованих і середніх шкіл, а дев'ять міст - населення майже 533 000 жителів. У ранніх кабінетах були надлишки казарми Вітчизняної війни, які були вивезені на північ від старої авіаційної бази Армії Санта-Ана у Оранж Каунті.

Першим постійним будинком для навчання в класі було будівництво магазину, яке було відкрито в 1949 році. Далі йдуть жіночий тренажерний зал, польовий будинок, інше цехе будівництво та будівля соціальних наук. Основна конструкція була порядком ведення бізнесу практично кожен рік протягом років зростання коледжу. Будівлі Ель Каміно коледжу охоплюють 1 129 130 метрів і побудовані за ціною 28 мільйонів доларів. Це означає, що 27 будівель було завершено без будь-якої заборгованості по округу.

У листопаді 2002 року виборці округу Коледж Ел Каміно затвердили угоду про розмір об'єктів у розмірі 394 мільйонів доларів. Успішне прийняття цієї першої мети облігацій дозволить округу будувати кілька нових будинків, займатися капітальною реконструкцією та реконструкцією інших та вжити заходів для покращення здоров'я та безпеки студентів та працівників.

Історія була зроблена ще в листопаді 2012 р., Коли окружні виборці схвалили Захід E, розмір облігацій об'єкта у розмірі 350 млн. Дол. США. Захід E забезпечить кошти на підвищення безпеки, технології та енергозберігаючих заходів для аудиторій, лабораторій та інших навчальних закладів.

Облігаційні гроші можуть бути використані тільки на об'єкти та обладнання. Жодна з них не може бути використана для заробітної плати або програм. Комітет з нагляду за обігом громадян надає річний звіт громадськості щодо використання коштів.

Місія та бачення

Місія

Ель Каміно коледж робить позитивні зміни в житті людей. Ми пропонуємо відмінні комплексні освітні програми та послуги, які сприяють навчанню та успішності учнів у співпраці з нашими різноманітними громадами.

Бачення

Ель Каміно коледж буде коледж вибору для успішного навчання учнів, який перетворює життя, зміцнює спільноту та надихає людей на успіх.

Заява про цінності

Найвища цінність надається нашим учням та їх навчальним цілям; Переплетені цим значенням - це наше визнання того, що викладачі та співробітники Ель Каміно коледжу є стабільністю коледжу, її джерелом сили та її рушійною силою. З огляду на це, наші п'ять основних цінностей:

 • Люди: ми прагнемо збалансувати потреби наших студентів, співробітників та громади.
 • Повага: ми працюємо в дусі співпраці та співпраці.
 • Доброчесність: ми діємо етично та чесно до наших студентів, колег та спільноти.
 • Різноманітність: ми визнаємо та оцінюємо наші подібності та відмінності.
 • Досконалість: ми прагнемо доставити якість і досконалість у всьому, що ми робимо.
ДОСЛІДЖЕННЯ

Результати інституційної ефективності:

Інституційна ефективність включає зусилля Колегії щодо постійного вдосконалення інституційної якості, успішності студентів та виконання Місії. Комплексні процеси оцінки, оцінки та планування коледжу впроваджуються на практиці з кінцевим результатом більшої інституційної ефективності - більша кількість студентів з наших різноманітних спільнот отримає успішну освіту та досягне своїх академічних цілей.

Наступні результати будуть використані для оцінки успішності досягнень учнів та поліпшення інституційної ефективності в коледжі Ель Каміно.

 1. Ступінь готовності студента
 2. Успішний курс завершення курсу
 3. Редагування англійської мови
 4. Коефіцієнт заміщення математики
 5. Тривимірний рівень стійкості
 6. Оцінка досягнень
 7. завершення Оцінити
 8. Швидкість передачі даних
 9. Грамоти та сертифікати нагороджені
 10. Кількість переказів

Цілі удосконалення, що мають бути досягнуті до кінця Стратегічного плану (академічний рік 2019-2020 рр.), Розробляються за допомогою загальнонаціональної консультації з щорічним прогресом в порівнянні з базовим роком. Результати інституційної ефективності будуть контролюватися щорічно для досягнення прогресу у досягненні кожної мети. Крім того, головним пріоритетом є зменшення існуючих відмінностей у досягненні демографічними характеристиками за всіма заходами.

Стратегічні ініціативи

Для того, щоб виконати місію та досягти прогресу у напрямку бачення, Коледж Ель Каміно буде зосереджений на наступних стратегічних ініціативах. Стратегічні ініціативи представляють сферу цілеспрямованого вдосконалення. Завданнями є загальноросійські плани щодо прогресу по кожній ініціативі. Заходи оцінюють цей прогрес у період Стратегічного плану (2015-16 на 2019-2020 роки).

Студентське навчання

Підтримка навчання студентів за допомогою різноманітних ефективних навчальних методів, освітніх технологій та ресурсів коледжу.

Цілі:

 1. Розробити комплексний план професійного розвитку, який зв'язується з планами кампуса та ініціативами, спрямованими на сприяння успіху студентів.
 2. Включити навчальні підходи, які позитивно пов'язані з успіхами студентів і
 3. Наполегливість
 4. Надайте спеціальні та відповідні технологічні тренінги для підтримки інтеграції технології
 5. Інструкція
 6. Забезпечити обладнання, необхідне для підтримки технологічного використання факультету.
 7. Відвідування конференції, що базується на результатах, з необхідним компонентом для спільного використання вищої освіти, якщо це можливо.
Градація

інституційну ефективність

Зміцнення процесів, програм та послуг шляхом ефективного та ефективного використання оцінки, перегляду програм, планування та розподілу ресурсів.

Цілі:

 1. Розробити комплексний інструмент перегляду та планування програми.
 2. Встановити орієнтири та прагматичні цілі для досягнення студентів.
 3. На регулярній основі збирайте поточну інформацію про нашу спільноту, щоб ми відповідали потребам громади.
 4. Посилити співпрацю між програмами, що обслуговують студентів.
 5. Сприяти сильному фіскальному становищу, щоб дати змогу обґрунтовано реагувати на фіскальні загрози.
 6. Додайте цю ініціативу до цільового висновку кожного комітету, пов'язаного з процесами інституційної ефективності.

Модернізація

Модернізація інфраструктури та технологічних ресурсів для сприяння позитивному навчанню та робочому середовищу.

Цілі:

 1. Запровадьте технологічний план, щоб відповідати потребам інформаційних технологій, що розвиваються.
 2. Продовжити реалізацію Генерального плану об'єктів, щоб модернізувати об'єкти та інфраструктуру кампуса, переглянувши їх за потреби.
 3. Реалізуйте камери безпеки та інші технологічні аспекти плану безпеки кампуса.

Студентські Результати навчання

Інституційні результати навчання

Результати інституційного навчання (МОП) визначають навички та знання, які повинен володіти студент після закінчення курсу навчання в коледжі Ель Каміно.

Результати інституційного навчання в університеті Ель Каміно (ILO): студенти, які проходять курс навчання в Ель Каміно коледжі, зможуть досягти таких результатів навчання:

МБП 1 - критичне мислення

Студенти застосовують критичні, творчі та аналітичні навички, щоб виявляти та вирішувати проблеми, аналізувати інформацію, синтезувати та оцінювати ідеї та трансформувати існуючі ідеї в нові форми.

МОП 2 - Зв'язок

Студенти ефективно спілкуються та реагують на різноманітну аудиторію письмово, розмовно або підписано, а також художні форми.

МОП 3 - Спільнота та розвиток особистості

Студенти є продуктивними та зацікавленими членами суспільства, демонструючи особисту відповідальність, а також спільноту та соціальну обізнаність через участь у програмах та сервісах кампуса.

МОП 4 - інформаційна грамотність

Студенти визначають необхідну інформацію та використовують різні засоби масової інформації та формати для розробки стратегії дослідження та пошуку, оцінки, документування та використання інформації для досягнення певної мети. Студенти демонструють розуміння правових, соціальних та етичних аспектів використання інформації.

Результати навчання студента та результати обслуговування району

Результати навчання учнів (SLO) визначають навички та знання, які повинен володіти студент після завершення певного курсу.

Результати навчальних програм (ОНП) визначають навички та знання, які повинен володіти студент після закінчення певної програми.

Результати сервісної зони (ОВО) вимірюють рівень розуміння, навичок та / або знань, які має у студентів за взаємодії з службою підтримки слухачів чи адміністративною службою.

Стандарти акредитації вимагають, щоб коледжі регулярно та постійно оцінювали навчання учнів, щоб переконатися у тому, що студенти вивчають цілі та зміст програми, а також отримують розуміння, навички та / або знання, які потрібні студентам та службам адміністрування. . Завдяки ефективному оцінюванню навчальних досягнень студента, факультети мають можливість переглядати свої курси та внести корективи, щоб поліпшити досягнення студентів, а працівники служб підтримки та адміністративні служби зможуть переглянути ефективність наданих послуг. Коледж вимагає Акредитованої комісії для стандартів акредитації для громад та молодших коледжів (ACCJC), щоб надати акредитаційній комісії та студентам докази того, що існує постійна та сувора програма для оцінки результатів навчання учнів. Коледж оцінює навчальні та допоміжні служби за регулярним графіком, щоб покращити навчання учнів за допомогою планових оглядів програм, оцінки ОЗП, ООП, МОП та ОСВ, а також планування та оцінки програм.

Вхід

Будь-яка особа у віці старше 18 років або має диплом про вищу освіту або її еквівалент з США чи іншої нації, допускається, якщо це не заборонено законом. Якщо у віці до 18 років студенти отримують кваліфікацію, якщо вони мають 1) закінчили середню школу або 2) пройшли іспит з вищої школи в Каліфорнії.

Розташування

Торранс

Address
EL CAMINO COLLEGE
16007 Crenshaw Blvd.
Torrance, CA 90506

Торранс, Каліфорнія, США