Прочитайте офіційний опис

Заснована в 1948 році в Torrington, Вайомінг, Східної Вайомінг коледжу сьогодні обслуговує майже 2000 студентів в кредитних курсів і понад 6500 студентів в не-кредитної діяльності. Коледж спонсорує просвітницькі програми в Converse, Крук, Niobrara, Платт, і Weston округах.

Місія

Східна Вайомінг Коледж особистісно-орієнтованого, всеосяжний співтовариство коледж, який реагує на освітніх, культурних, соціальних та економічних потреб своїх громад з якістю, доступним освітніх можливостей для динамічного протягом усього життя.

VISION ЗАЯВА

Східна Вайомінг коледжу буде динамічним центром освіти, діючи в якості каталізатора для індивідуального зростання, участь громад та глобального впливу.

Чому EWC?

Що, якщо ви може бути що завгодно ви хотіли бути? У EWC, ви можете почати на шляху до вашої мети!

Починаючи з 1948 року, ЕКО допоміг десяткам тисяч студентів з усього світу отримати ступінь, свідоцтво або передачі курси на шляху до більш високим рівнем освіти. У нас є різні програми навчання, спрямовані на надання допомоги ви дізнаєтеся нову кар'єру або передачу в чотири роки коледж чи університет і підтримуючої факультету та персоналу, який буде працювати, щоб допомогти вам кожен крок шляху.

Наша філософія - Східна Вайомінг коледж прагне забезпечити студентів досвід, який сприяє успішності в складних і сприятливому середовищі, полегшує перехід до коледжі для студентів, вперше, і допомагає всім студентам визначити і домогтися своїх індивідуальних цілей. Студент EWC розроблений, щоб сприяти особистісному зростанню шляхом збільшення незалежності, заохочення етичної поведінки та особистої відповідальності за навчання і надаючи можливості для участі студентів в кампусі заходів щодо підвищення соціального розвитку.

Ми пропонуємо класи, де ваші викладачі будуть знати ваше ім'я, доступні ціни за навчання і безліч академічних та підтримки послуг, щоб зробити перехід від середньої школи до коледжу легкої однієї ви традиційний студент або вже далеко від школи деякий час.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Eastern Wyoming College

Дізнайтеся бізнес і комп'ютерні навички в Сполучених Штатах Америки в Східному Вайомінг ... [+]

Дізнайтеся бізнес і комп'ютерні навички в Сполучених Штатах Америки в Східному Вайомінг коледж, щоб стати

Канцелярія помічника

(Технологія Сертифікат Бізнес Office)

Класи:

Осінній семестр

Навчальні заклади Навчання - Технічні статті - Keyboarding офісних документів - бухгалтерського обліку та звітності - комп'ютерні інформаційні системи - підвищення Розмовна англійська - Поліпшення письмової англійської мови ... [-]
США Torrington
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою