Прочитайте офіційний опис

Ви готові змінити свій світ?

В програмі інтенсивної англійської мови в Інституті англійської мови JSU ви можете ...

... швидко вивчайте англійську мову: 25 годин на тиждень, викладачі-експерти, однокласники з усього світу - ви швидко зрозумієте, говорите та пишіть англійською впевнено.

... насолоджуйся університетським життям: студентська карта JSU стане вашим ключовим елементом університету: комфортне житло, різноманітні ресторани, безкоштовний транспорт, новий клуб здоров'я та багато університетських та місцевих заходів та заходів.

... отримують велику цінність: кожна 7-тижнева сесія коштує 4977 дол США і включає навчання, оплату житла, харчування, заходи та спеціальні культурні поїздки - все, крім особистих витрат.

Levels diagram

Програма має шість рівнів. Кожен студент інший, але більшість студентів починають на рівні 3 або 4 і досягають своєї мети на рівні 5.

Примітка. Після "Умовного вступу" після закінчення 4-го рівня ви можете бути допущені до бакалаврату JSU без TOEFL або IELTS оцінки!

Ми сподіваємось допомогти вам "змінити свій світ"!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

English Language Institute at Jacksonville State University

Інтенсивна англійська програма забезпечує навчання англійської мови для успіху в університеті та вашої кар'єри. У різноманітних курсах ви навчаєтесь та практикуєте ан ... [+]

Ви готові змінити свій світ?

В програмі інтенсивної англійської мови в Інституті англійської мови JSU ви можете ...

... швидко вивчайте англійську мову: 25 годин на тиждень, викладачі-фахівці, однокласники з усього світу - ви скоро зрозумієте, говорите та пишіть англійською впевнено!

... насолоджуйся університетським життям: студентська карта JSU стане вашим ключем до університету: комфортне житло, різноманітні ресторани, безкоштовний транспорт, бібліотеки, клуб здоров'я та спорт - дивитися і грати!... [-]

США Джексонвілл
інформація
англійська
Денне навчання
7 - 42 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

ELI students improve their English at JSU