Прочитайте офіційний опис

Епічна академія польотів Стратегічно розташована в KEVB - муніципальний аеропорт Нью-Смірна-Біч у штаті Флорида, США. Навчальні заняття з польотів були нашим центром в Epic Flight Academy з 1999 року, і ми пишаємося тим, що ми постійно розвиваємося та вміємо надавати студентам шлях до досягнення професійних пілотних мрій. Протягом багатьох років ми розробили наші індивідуальні курси в повний пакет досвід, забезпечуючи нашим студентам повне навчання з необхідними вимогами, щоб досягти своїх пілотних цілей в галузі кар'єри.

Оскільки студенти, які подорожують з більш ніж 70 країн світу, проводять навчання з польотів в Академії Epic Flight, ми усвідомлюємо, що існують високі сподівання щодо нашої здатності встановити їх для успіху та бути в курсі вимог їх цивільної авіації. У Epic Flight Academy студенти знайдуть повні курси підготовки до польотів, створені спеціально для найвидатніших у світі органів влади цивільної авіації: FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA .... і багато іншого.

Ми розуміємо, що це важко, як студентський льотчик, щоб повністю зрозуміти всю необхідну підготовку до польотів, тим більше знати, чи вони підходять до правильної доріжки на основі своїх цілей. Оскільки більшість наших льотчиків-випускників скажуть вам, що без повного курсу польотів на Epic, вони будуть втрачені у пілотній кар'єрі. Розслабтеся і дозвольте нашій навченій команді прийому допомогти вам у правильному напрямку до кар'єри вашої мрії як професійного льотчика.

Варіанти підготовки літаків до епічного польоту

Незалежно від того, чи хочете ви стати комерційним льотчиком, потрібна ліцензія приватного пілота або попередня підготовка до польотів, наша школа польотів для вас! Наш університетський містечко пропонує навчання пілотних навчальних закладів, в тому числі навчальні курси FAA та EASA з теорією ATPL.

Міжнародні та американські пілотні курси з кар'єри громадян: Epic пропонує повний курс навчання польотів від нульового досвіду до комерційного пілота з багатьма двигунами. Оцінений час польоту становить 8-10 місяців, залежно від загальної кількості годин. Навчальний курс "Нуль до героя" призначений для студентів, щоб закінчити пілотну підготовку та почати свою кар'єру менш ніж за один рік!

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Epic Flight Academy

Програма Professional Pilot від Epic є провідною частиною 141 затверджена прискорюються FAA комерційним пілотом навчального курсу. ... [+]

Програма Professional Pilot від Epic є провідною частиною 141 затверджена прискорюються FAA комерційним пілотом навчального курсу.

Цей курс розроблений, щоб студент з нульовим досвідом льотної підготовки до рівня Мульти двигуна пілота комерційної авіації в якості лише 6 - 8 місяців. У центрі уваги даного комерційного експериментального навчального курсу для студентів, щоб спочатку отримати міцну основу в загальних знань авіації. Після того, як володіти основами стратегічного, повна програма занурення запускаються для конкретного стилю навчання студента. ... [-]

США Новий пляж Смірна
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
6 - 8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Epic Flight Academy | Professional Pilot Training | Florida

Commercial Pilot Maneuvers | Epic Flight Academy | Female Pilot

360 Coastal Discovery Flight - Epic Flight Academy

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.
Address
600 Skyline Drive New Smyrna Beach FL 32168
32168 Новий пляж Смірна, Флорида, США
Веб-сайт
Телефон
+1 386-409-5583