Epic Flight Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Епічна академія польотів Стратегічно розташована в KEVB - муніципальний аеропорт Нью-Смірна-Біч у штаті Флорида, США. Навчальні заняття з польотів були нашим центром в Epic Flight Academy з 1999 року, і ми пишаємося тим, що ми постійно розвиваємося та вміємо надавати студентам шлях до досягнення професійних пілотних мрій. Протягом багатьох років ми розробили наші індивідуальні курси в повний пакет досвід, забезпечуючи нашим студентам повне навчання з необхідними вимогами, щоб досягти своїх пілотних цілей в галузі кар'єри.

Оскільки студенти, які подорожують з більш ніж 70 країн світу, проводять навчання з польотів в Академії Epic Flight, ми усвідомлюємо, що існують високі сподівання щодо нашої здатності встановити їх для успіху та бути в курсі вимог їх цивільної авіації. У Epic Flight Academy студенти знайдуть повні курси підготовки до польотів, створені спеціально для найвидатніших у світі органів влади цивільної авіації: FAA, EASA, UAEAC, DGCA, CAAV, ANAC, AAC, GCAA, GACA .... і багато іншого.

Ми розуміємо, що це важко, як студентський льотчик, щоб повністю зрозуміти всю необхідну підготовку до польотів, тим більше знати, чи вони підходять до правильної доріжки на основі своїх цілей. Оскільки більшість наших льотчиків-випускників скажуть вам, що без повного курсу польотів на Epic, вони будуть втрачені у пілотній кар'єрі. Розслабтеся і дозвольте нашій навченій команді прийому допомогти вам у правильному напрямку до кар'єри вашої мрії як професійного льотчика.

Варіанти підготовки літаків до епічного польоту

Незалежно від того, чи хочете ви стати комерційним льотчиком, потрібна ліцензія приватного пілота або попередня підготовка до польотів, наша школа польотів для вас! Наш університетський містечко пропонує навчання пілотних навчальних закладів, в тому числі навчальні курси FAA та EASA з теорією ATPL.

Міжнародні та американські пілотні курси з кар'єри громадян: Epic пропонує повний курс навчання польотів від нульового досвіду до комерційного пілота з багатьма двигунами. Оцінений час польоту становить 8-10 місяців, залежно від загальної кількості годин. Навчальний курс "Нуль до героя" призначений для студентів, щоб закінчити пілотну підготовку та почати свою кар'єру менш ніж за один рік!

Розташування

Новий пляж Смірна

Epic Flight Academy: Epic Aviation Inc.

Address
600 Skyline Drive
New Smyrna Beach
FL 32168


32168 Новий пляж Смірна, Флорида, США
Телефон
+1 386-409-5583

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія