Dallas Baptist University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про DBU

Заснований у 1898 році, ДБУ має одну місію - перетворити життя студентів, які перетворять світ, і все на славу Божу.

Ми пропонуємо різноманітні освітні можливості для людей будь-якого віку та академічного походження, включаючи ступінь програм на бакалаврському, магістерському та докторському рівнях, а також програми безперервної освіти та сертифікатів.

Через все це ми прагнемо інтегрувати віру та навчання та розвивати людей, бажання яких - служити світові.

Запрошуємо відкрити DBU та приєднатися до нас у нашій місії.

Короткі факти

  • Бакалаврські програми: 85
  • Магістерські програми: 44
  • Докторські програми: 2
  • Середній розмір класу: 13

Привітання Президента

" Dallas Baptist University - це загальнонаціональний всесвітній університет, орієнтований на Христа, з завданням виробляти лідерів слуг шляхом інтеграції віри та навчання. Ми раді, що є навчальним підприємством, де живуть більше 4700 студентів, що представляє більше 60 країн світу.

Ми вважаємо, що наш світ потребує відчайдушних християнських лідерів, здатних творчо вирішувати складні проблеми, одночасно залучаючи культуру через біблійну правду. Наші випускники проходять службу майже в кожному професійному контексті. Будь то християнські лікарі, адвокати, педагоги, вчені, політики чи численні інші сфери, ми розуміємо, що наші студенти різноманітні за своїми покликаннями, але об'єднані за призначенням.

Будь ласка, скористайтеся можливістю познайомитися з нами за допомогою цього веб-сайту або у візиті до кампусу. Ви відкриєте для себе спільноту лідерів слуг, чиє серце полягає в тому, щоб навчати та піклуватися про інших, одночасно виробляючи дослідження в безлічі академічних дисциплін. Ми сприймаємо передумову, що вся правда є істиною Божою, і ми разом шукаємо знання задля того, щоб зробити сміливий вплив на світ як трансформаторів культури.

Приєднуйтесь до нас, коли ми служимо світові на славу Божу! "

Доктор Адам К. Райт

Президент ДБУ

Історія БДУ

Попередник ДБУ, баптистський коледж Декатур, був заснований в 1898 році як перший молодший коледж в Техасі. Протягом багатьох років школа називала маленьке містечко Декатур дім, виготовляючи видатних молодих чоловіків і жінок, які заповнювали церкви, аудиторії, лікарні та бізнес у всій країні.

У 1965 році школа переїхала до мальовничих передгір’їв південно-західного Далласа, перетворившись на чотирирічний навчальний заклад і врешті-решт перейменувавшись у Dallas Baptist University коли він почав пропонувати випускні ступені.

Сьогодні ДБУ має різні ступені на рівні бакалаврату, магістра та доктора. У нашому другому столітті DBU продовжує просуватися в нашій місії з виробництва лідерів слуг, які перетворять світ.

124192_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722d72d4974fc651_1280.jpgStockSnap / Pixabay

Опис місії

Місія Dallas Baptist University - забезпечити якісну вищу освіту в галузі мистецтв, наук та професійних студій, орієнтовану на Христа, як на бакалаврському, так і у аспірантурі, для студентів традиційного віку та дорослих, щоб створити лідерів слуг, які мають можливість інтегрувати віру і навчання через відповідні дзвінки.

Заява про бачення

Побудувати великий християнський університет, який приємний Богові, виробляючи вождів, орієнтованих на Христа, що перетворюють світ.

Акредитація

Dallas Baptist University акредитований Південною комісією коледжів та шкіл при коледжах на присудження доцентських, бакалаврських, магістерських та докторських ступенів.

Кампус

Незалежно від того, чи вирішили ви жити в кампусі чи їздити на заняття, кампус 368 акрів Дапласького університету Dallas Baptist University - це прекрасне місце для проведення ваших університетських років. Розташований на пагорбах південно-західного Далласа з видом на озеро Маунт-Крик, головний кампус ДБУ забезпечує безпечну і усамітнену громаду в метроплексі з більш ніж 6 мільйонами людей.

Кампус зручно розташований лише в 13 милях від центру міста Далласа, в 19 милях від центру міста Форт-Ворт, і розташований в центрі міста, поблизу міжнародного аеропорту Даллас / Форт-Ворт та любовного поля.

Розташування

Даллас

Address
3000 Mountain Creek Pkwy,
Даллас, Техас, США