Delaware County Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Фасад DCCC

Delaware County Community College (DCCC) є акредитованим, громадський два роки коледж розташований в засоби масової інформації, Пенсільванія, коледж служить 12500 студентів, В тому числі понад 200 іноземних студентів з більш ніж 50 країн. DCCC студенти користуються безпечним, високотехнологічний кампусом в оточенні природи, з легким доступом до динамічного і історичної частини міста Філадельфія, 22кй. Коледж пропозиції 40+ програми ступеня для іноземних студентів. Студенти можуть закінчити 2 роки ступінь Associate і передачі в програму ступеня 4 роки бакалаврату, якщо вони побажають. Наш трансфер Офіс має партнерські відносини з більш ніж 40 коледжів і університетів, щоб сформувати подвійні і гарантовані угоди прийому і ядро-на-осерді артикуляції угоди. Наше розташування в приміському Філадельфія дає студентам можливість відвідати ці та багато інших шкіл на Східному узбережжі США

DCCC дає іноземним студентам доступ до відмінних есл програма; індивідуальну увагу від викладачів через невеликі розміри класу (20 студентів в середньому); і один на один радячи для академічної, імміграції, і особисті проблеми.

Політика відкритого доступу

Для вступу в коледж, TOEFL, IELTS, SAT і ACT оцінки не потрібно. Під час орієнтації, студенти будуть випробувані і поміщені у відповідних рівнях англійської мови та математики класів. Ми пропонуємо програму ESL для студентів, які можуть знадобитися додаткові дослідження англійською мовою. Незважаючи на те, що вони не потрібні для прийому, якщо у вас є результати тестів, вони можуть бути використані для цілей розміщення. Результати повинні бути струму протягом 5 років.

  • Рахунок TOEFL IBT з 80+, TOEFL PBT рахунком 550 +, або IELTS бал 6.5+ кваліфікує Вас пройти тест англійської розміщення (а не тест розміщення ESL.) - An SAT Читання бал 500 або ACT читання рахунок 18 кваліфікується студентів, щоб зареєструватися на англійській мові Склад I (ЕСТ 100).
  • бал СБ Math з 500+ або ACT Math бала 20+ кваліфікується студенти, щоб зареєструватися для класів математики на відповідному рівні.
Студенти DCCC

Campus Life

Засоби масової інформації, Пенсільванія є зручним приміської спільноти відомий як «Рідне місто кожного.» Це безпечно і тихо зручні магазини, театри, ресторани і квартири. Легкий у використанні громадського транспорту зі ЗМІ пов'язує Вас з жвавими містами Філадельфія. Філадельфія славиться своєю історією і є одним з важливих світових центрів Америки для бізнесу, охорони здоров'я, освіти і культури. Місто пропонує історичні та культурні цінності, такі як Дзвін Свободи і музеї світового класу, в тому числі Музею мистецтв Філадельфії, Центр Конституції і Фонд Барнса. З DCCC, студенти можуть досліджувати Нью-Йорк (2 години), Вашингтон, округ Колумбія (2,5 години), Балтімор і Бостон, а також прекрасні пляжі і гори.

Добре продумане освіту, яке включає в себе захід, спортивні змагання та участь громад вражають потенційні школи передачі, збільшує ваші можливості на отримання стипендій передачі і звернень до майбутніх роботодавцям. Саме тому Delaware County Community College пропонує широкий спектр заходів, щоб допомогти поліпшити ваш досвід навчання, зміцнення довіри і дасть вам справжнє почуття спільності. Позакласні заходи, від легкої атлетики до академічних клубів та студентського самоврядування, приносять вам разом з людьми з усіх верств суспільства-людей, як ви, що перетворюють їх життя і можливості за рахунок реалізації нових знань і навичок.

Кампус DCCC

Студентське житло

DCCC з гордістю пропонує ряд варіантів житла для студентів, включаючи допомогу координатора житлового, який працює в офісі International Student Services.

Студенти, які хочуть справжній американський досвід життя в родині може вибрати Наші школи. Студенти в програмі будуть жити в приймаючій сім'ї і є окрема мебльована спальня, використання об'єктів додому, і взаємодія з приймаючою сім'єю. Постільна білизна, рушники, всі комунальні послуги та 2-х разове харчування включено. У доповненні до регулярного приймаючій сім'ї розміщення, існує обмежена кількість HomeStay розміщення без харчування є. Ці місця розміщення надають все вищеперелічене, крім їжі. Студент буде нести відповідальність за його або її власні продуктові магазини і приготування їжі.

Деякі студенти вважають за краще жити в незалежній, загальному корпусі з іншими студентами і не господарем - який відомий як студентський будинком-акція. Будинок повністю мебльований і обладнаний. Кожен студент має окрему спальню і розділяє всі інші номери, включаючи ванні кімнати, вітальні і їдальні, і кухню. Студенти несуть відповідальність за свої власні страви. Конкретне розташування і щомісячна абонентська плата визначаються власником будинку. Є також численні варіанти проживання квартири в громадах, що оточують коледж. Міста поблизу коледжу включають Media, Newtown Square, Broomall і Havertown.

Кампус DCCCКампус DCCC

Розташування

Філадельфія

Delaware County Community College - Marple Campus

Address
901 S. Media Line Rd, Media
PA 19063 Філадельфія, Пенсильванія, США
Веб-сайт
Телефон
+1 610-359-5050

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Associate of Applied Science
Associate of Arts
Цей навчальний заклад також пропонує: