Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо Compass коледжу кінематографічних мистецтв.

Ласкаво просимо до коледжу, який відрізняється від будь-якої іншої школі ви коли-небудь відчували. Ми єдина консерваторія стилі, міжконфесійна коледжу в нації, навчальний специфічний для індустрії розваг. З унікальною, заснованої на характеристиках навчального плану, ми визначається якістю кіновиробництва освіту ми пропонуємо і успіхами наших випускників.

Блискуча річ про нашого буття відрізняється тим, що ви теж різні. Там в художника в вас. Ти це знаєш. Ми знаємо його. І якщо ви готові, щоб знайти своє місце в якості художника в одному з найбільш швидко зростаючих галузей у світі, наша спеціальна викладачів і співробітників тут, щоб допомогти вам досягти вашої мрії.

Кіношкола це подорож. Компас буде тримати вас вказав в своєму справжньому напрямку. Подорож з нами.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate of Applied Science

Compass College of Cinematic Arts

Асоційований прикладних наук (AAS) в кіно і виробнича програма Медіа призначена для студентів, які захоплені візуальних комунікацій через кіно і медіа-мистецтва і які маю ... [+]

Асоційований прикладних наук (AAS) в кіно і виробнича програма Медіа призначена для студентів, які захоплені візуальних комунікацій через кіно і медіа-мистецтва і які мають сильне бажання бути повністю залучені в кіно і медіа-індустрії. Чи схоже це вас? Якщо це так, то ступінь ААС в Compass коледжу може бути саме те, що ви шукаєте!

Програма ААС забезпечує прискорене і широке дослідження кіно і медіа-мистецтва промисловості, що охоплює підготовку виробництва, виробництво, пост-продакшн і інші візуальні елементи зв'язку. Програма складається з трьох доданків і мінімум 60 кредитних годин потрібно для навчання. Термін 1 складається з 22 кредитних годин і 16 тижнів навчання. Термін 2 складається з 24 кредитних годин і 16 тижнів навчання, а також. Термін 3, з 16 кредитних годин і 18 тижнів навчання, це остаточний термін від ступеня ААС. ... [-]

США Grand Rapids
Вересень 2019
англійська
Заочне навчання
24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

Compass College of Cinematic Arts