Community Colleges of Spokane

Введення

Прочитайте офіційний опис

Community Colleges of Spokane

Заснована в 1963 році, Community Colleges of Spokane - динамічний районний коледж, що обслуговує понад 30 000 студентів на рік у Східному Вашингтоні. CCS - це яскраве, комплексне навчальне співтовариство - з можливостями навчання для учнів різного віку та здібностей.

Ми - округ коледжів, що складається з двох акредитованих коледжів, коледжів Спокане Спільноти (SCC) та Коледжу Спрікейн Фолс (SFCC). На додаток до обслуговування великого міського та приміського населення у великому Спокані, район надає освітні послуги сільським громадам по всій території 12302 квадратних миль у Східному Вашингтоні. Цей регіон включає в себе всі Спокан, Стівенс, Уітман, Феррі і Пенд Орейл округів, а також частини округу Лінкольн.

Обидва коледжі CCS акредитовані Північно-західною комісією з коледжів і університетів і керуються Колегією громад та технічних коледжів штату Вашингтон.

 • 1144 Діти та сім'ї обслуговувалися завдяки Head Start і Early Head Start в минулому році
 • 19,298 студентів, які шукають нагороди
 • 87,2% коефіцієнт зайнятості
 • Нагороджено 2 899 градусів

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Коледж Спокане

Spokane Community College (SCC) є однією з двох акредитованих установ Community Colleges of Spokane і однією з найбільших громадських коледжів у штаті. Компанія SCC відома своїми провідними програмами в автомобільному, авіаційному, косметологічному, кулінарному мистецтві, охороні здоров'я, механічній обробці та зварюванні. Ми також готуємо та сертифікуємо багатьох професіоналів за допомогою нашого Центру підготовки учнівства та подорожуючих та популярної школи Avista / SCC Lineworker. SCC надає асоційованим ступеням та програмам, готовим до передачі, щоб відкрити свій шлях до чотирирічного коледжу або університету. Головний кампус розташований у місті Спокене, з центрами в Колвілл, Ньюпорт, Республіка, Іоне та Інчеліум.

Ласкаво просимо до Коледжу Спокане

Spokane Community College (SCC) відомий своїми професійними / технічними програмами, які дозволяють випускникам працювати у професіях з високим попитом, а також у виняткових варіантах передачі. Ми обслуговуємо понад 20 тисяч студентів щороку на нашому головному кампусі на сході Спокане і центри в Колвілл, Інчеліум, Іоне, Ньюпорт і Республіка, роблячи СКК одним з найбільших громадських коледжів у штаті.

Місія та основні теми СКК

Місія

Spokane Community College надає освітні можливості в коледжній готовності, підготовці робочої сили та університетському перекладі, що відповідає потребам різноманітних громад, яким ми служимо. Ми прагнемо до успіху студентів через активне навчання, динамічні відносини та сприятливе середовище.

Основні теми

Коледж визначив чотири основні теми для подальшого визначення місії, яка використовується для оцінки виконання місії.

 • Розвиток робочої сили
  • Професійні технічні сертифікати та дипломні програми SCC є галузевим стандартом, які готують студентів до посади початкового рівня.
 • Академічний переклад
 • Студенти, які навчаються на курсах з академічного перекладу, добре підготовлені та успішно проходять навчання, а також переводять свої курсові та / або аспірантські ступені у наступному кроці у своєму навчальному плані.
 • Коледж Готовність
 • Програми коледжної готовності відповідають потребам студентів і готують їх до курсів на рівні коледжу, надаючи їм можливість успішно навчатися, особисто та професійно.
 • Успіх студента
 • Студентам надається можливість домогтися успіху в підтримуваному середовищі, що підвищує індивідуальне та професійне зростання завдяки академічному, особистому та професійному розвитку.

Бачення

Spokane Community College - це місце, де студенти трансформують своє життя і досягають своїх цілей, збагачуючи наші громади.

Основні цінності

Студентський успіх, досконалість, доступність, інклюзивність, співпраця, взаємна повага, реактивність, безперервне навчання

Ви належите тут

Незалежно від вашої мети, ми можемо допомогти вам досягти успіху. Протягом більше 50 років ми допомагаємо людям змінювати роботу, отримувати дипломи та переходити на нове життя.

Дослідіть свої варіанти

Ми маємо понад 120 програм, у тому числі трансферні ступені та способи підготувати вас до університету. Ми також маємо багато професійних та технічних програм, таких як архітектура, інформаційні технології, екологічні науки та багато іншого.

Коледж Спокане Фоллс

Коледж Спокане Фоллс (SFCC) є одним з двох акредитованих закладів Community Colleges of Spokane . SFCC є освітнім лідером, що надає доступні програми найвищої якості з викладачами та співробітниками, які займаються відмінним навчанням та успіхом студентів. У нас є варіанти для тих, хто бажає досягти кар'єри / технічного ступеня або сертифіката, перейти на чотирирічний університет або продовжити навчання, з нашими розширеннями, що застосовуються до програм бакалавра. Наш головний кампус розташований на заході Спокане з місцями в Pullman, Airchase Base і в Інтернеті.

Ласкаво просимо до громадського коледжу Спокан-Фоллз

Spokane Falls Community College є освітнім лідером, який надає доступні програми найвищої якості з викладачами та співробітниками, які займаються відмінною підготовкою та успіхом студентів. У нас є варіанти кар'єрно-технічних сертифікатів і ступенів, ступенів трансферу та збільшення кількості бакалаврів прикладних наукових програм. Ми обслуговуємо більше 8000 студентів щороку в нашому головному кампусі, розташованому на заході Спокена, нашому кампусі в Pullman і Online.

Наша місія, основна тема,

Місія

Коледж Спокане Фолс задовольняє потреби нашої спільноти шляхом досягнення успішності студентів завдяки якісним, доступним можливостям навчання, які охоплюють різноманітність, сприяють рівноправності та сприяють глобальній обізнаності.

Основні теми

Ми виконуємо свою місію через п'ять основних тем:

 • Відмінна інструкція / навчання
  • Викладачі, студенти та адміністрація SFCC зобов'язуються до досконалості у навчанні та навчанні.
 • Досягнення студентів
 • SFCC надає студентам інструменти та можливості для досягнення своїх цілей.
 • Широкий доступ
 • SFCC відкриває доступ до всіх студентів за допомогою різноманітних методів навчання, методів навчання та послуг, а також місцевості.
 • Різноманітність, справедливість, глобальна обізнаність
 • SFCC вдосконалює різноманітність, сприяє справедливості та готує студентів до відповідальної життєдіяльності в умовах все більшої глобальної цивілізації.
 • Відповідальність на потреби громади
 • SFCC відповідає мінливим потребам наших зацікавлених сторін через співпрацю та інновації.

Бачення

SFCC є освітнім лідером і партнером спільноти і регіону в наданні гнучких, чуйних програм найвищої якості. Наші викладачі та співробітники присвячені успіху студента, культурному збагаченню та безперервному навчанню у середовищі, орієнтованому на студента, що сприяє особистому та професійному росту.

Основні цінності

 1. Академічне досконалість, в якій як учень, так і викладач несуть відповідальність за навчання, яке відображає інтелектуальну життєвість, цікавість, творчість і строгість.
 2. Академічна свобода, в якій ми визнаємо свободу слова, висловлювання та ідеї, а також права студентів, викладачів і співробітників, які займаються інтелектуальним дослідженням у розвитку знань.
 3. Співпраця в управлінні та колегіальна робота в партнерствах, які визнають синергію, що є результатом широкої участі та оцінки всіх голосів.
 4. Різноманітність у наших студентів, викладачів, співробітників і спільноти в переконанні, що вона збагачує наше навчання і зростання.
 5. Особисте досконалість, що відображає цілісність і турботу про всю роботу коледжу.
 6. Повага один до одного у визнанні різноманітного життєвого досвіду та сприяння колегіальності на основі віри в права людини та гідність кожної людини.
 7. Студентський успіх посилюється нашими комплексними послугами підтримки, розробленими для того, щоб допомогти студентам досягти успіху.
 8. Екологічне управління, через яке ми демонструємо нашу повагу і відповідальність за природне середовище.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Розташування

Спокан

Address
Spokane Community College,
1810 N Greene Street

WA 99217 Спокан, Вашингтон, США

Спокан

Address
Spokane Falls Community College
3410 W. Fort George Wright Drive

WA 99224 Спокан, Вашингтон, США