Прочитайте офіційний опис

Community Colleges of Spokane

Заснована в 1963 році, Community Colleges of Spokane - динамічний районний коледж, що обслуговує понад 30 000 студентів на рік у Східному Вашингтоні. CCS - це яскраве, комплексне навчальне співтовариство - з можливостями навчання для учнів різного віку та здібностей.

Ми - округ коледжів, що складається з двох акредитованих коледжів, коледжів Спокане Спільноти (SCC) та Коледжу Спрікейн Фолс (SFCC). На додаток до обслуговування великого міського та приміського населення у великому Спокані, район надає освітні послуги сільським громадам по всій території 12302 квадратних миль у Східному Вашингтоні. Цей регіон включає в себе всі Спокан, Стівенс, Уітман, Феррі і Пенд Орейл округів, а також частини округу Лінкольн.

Обидва коледжі CCS акредитовані Північно-західною комісією з коледжів і університетів і керуються Колегією громад та технічних коледжів штату Вашингтон.

 • 1144 Діти та сім'ї обслуговувалися завдяки Head Start і Early Head Start в минулому році
 • 19,298 студентів, які шукають нагороди
 • 87,2% коефіцієнт зайнятості
 • Нагороджено 2 899 градусів

114384_114312_CCSscc-sfcc-Blue-vert-.png

Коледж Спокане

Spokane Community College (SCC) є однією з двох акредитованих установ Community Colleges of Spokane і однією з найбільших громадських коледжів у штаті. Компанія SCC відома своїми провідними програмами в автомобільному, авіаційному, косметологічному, кулінарному мистецтві, охороні здоров'я, механічній обробці та зварюванні. Ми також готуємо та сертифікуємо багатьох професіоналів за допомогою нашого Центру підготовки учнівства та подорожуючих та популярної школи Avista / SCC Lineworker. SCC надає асоційованим ступеням та програмам, готовим до передачі, щоб відкрити свій шлях до чотирирічного коледжу або університету. Головний кампус розташований у місті Спокене, з центрами в Колвілл, Ньюпорт, Республіка, Іоне та Інчеліум.

Ласкаво просимо до Коледжу Спокане

Spokane Community College (SCC) відомий своїми професійними / технічними програмами, які дозволяють випускникам працювати у професіях з високим попитом, а також у виняткових варіантах передачі. Ми обслуговуємо понад 20 тисяч студентів щороку на нашому головному кампусі на сході Спокане і центри в Колвілл, Інчеліум, Іоне, Ньюпорт і Республіка, роблячи СКК одним з найбільших громадських коледжів у штаті.

Місія та основні теми СКК

Місія

Spokane Community College надає освітні можливості в коледжній готовності, підготовці робочої сили та університетському перекладі, що відповідає потребам різноманітних громад, яким ми служимо. Ми прагнемо до успіху студентів через активне навчання, динамічні відносини та сприятливе середовище.

Основні теми

Коледж визначив чотири основні теми для подальшого визначення місії, яка використовується для оцінки виконання місії.

 • Розвиток робочої сили
  • Професійні технічні сертифікати та дипломні програми SCC є галузевим стандартом, які готують студентів до посади початкового рівня.
 • Академічний переклад
 • Студенти, які навчаються на курсах з академічного перекладу, добре підготовлені та успішно проходять навчання, а також переводять свої курсові та / або аспірантські ступені у наступному кроці у своєму навчальному плані.
 • Коледж Готовність
 • Програми коледжної готовності відповідають потребам студентів і готують їх до курсів на рівні коледжу, надаючи їм можливість успішно навчатися, особисто та професійно.
 • Успіх студента
 • Студентам надається можливість домогтися успіху в підтримуваному середовищі, що підвищує індивідуальне та професійне зростання завдяки академічному, особистому та професійному розвитку.

Бачення

Spokane Community College - це місце, де студенти трансформують своє життя і досягають своїх цілей, збагачуючи наші громади.

Основні цінності

Студентський успіх, досконалість, доступність, інклюзивність, співпраця, взаємна повага, реактивність, безперервне навчання

Ви належите тут

Незалежно від вашої мети, ми можемо допомогти вам досягти успіху. Протягом більше 50 років ми допомагаємо людям змінювати роботу, отримувати дипломи та переходити на нове життя.

Дослідіть свої варіанти

Ми маємо понад 120 програм, у тому числі трансферні ступені та способи підготувати вас до університету. Ми також маємо багато професійних та технічних програм, таких як архітектура, інформаційні технології, екологічні науки та багато іншого.

Коледж Спокане Фоллс

Коледж Спокане Фоллс (SFCC) є одним з двох акредитованих закладів Community Colleges of Spokane . SFCC є освітнім лідером, що надає доступні програми найвищої якості з викладачами та співробітниками, які займаються відмінним навчанням та успіхом студентів. У нас є варіанти для тих, хто бажає досягти кар'єри / технічного ступеня або сертифіката, перейти на чотирирічний університет або продовжити навчання, з нашими розширеннями, що застосовуються до програм бакалавра. Наш головний кампус розташований на заході Спокане з місцями в Pullman, Airchase Base і в Інтернеті.

Ласкаво просимо до громадського коледжу Спокан-Фоллз

Spokane Falls Community College є освітнім лідером, який надає доступні програми найвищої якості з викладачами та співробітниками, які займаються відмінною підготовкою та успіхом студентів. У нас є варіанти кар'єрно-технічних сертифікатів і ступенів, ступенів трансферу та збільшення кількості бакалаврів прикладних наукових програм. Ми обслуговуємо більше 8000 студентів щороку в нашому головному кампусі, розташованому на заході Спокена, нашому кампусі в Pullman і Online.

Наша місія, основна тема,

Місія

Коледж Спокане Фолс задовольняє потреби нашої спільноти шляхом досягнення успішності студентів завдяки якісним, доступним можливостям навчання, які охоплюють різноманітність, сприяють рівноправності та сприяють глобальній обізнаності.

Основні теми

Ми виконуємо свою місію через п'ять основних тем:

 • Відмінна інструкція / навчання
  • Викладачі, студенти та адміністрація SFCC зобов'язуються до досконалості у навчанні та навчанні.
 • Досягнення студентів
 • SFCC надає студентам інструменти та можливості для досягнення своїх цілей.
 • Широкий доступ
 • SFCC відкриває доступ до всіх студентів за допомогою різноманітних методів навчання, методів навчання та послуг, а також місцевості.
 • Різноманітність, справедливість, глобальна обізнаність
 • SFCC вдосконалює різноманітність, сприяє справедливості та готує студентів до відповідальної життєдіяльності в умовах все більшої глобальної цивілізації.
 • Відповідальність на потреби громади
 • SFCC відповідає мінливим потребам наших зацікавлених сторін через співпрацю та інновації.

Бачення

SFCC є освітнім лідером і партнером спільноти і регіону в наданні гнучких, чуйних програм найвищої якості. Наші викладачі та співробітники присвячені успіху студента, культурному збагаченню та безперервному навчанню у середовищі, орієнтованому на студента, що сприяє особистому та професійному росту.

Основні цінності

 1. Академічне досконалість, в якій як учень, так і викладач несуть відповідальність за навчання, яке відображає інтелектуальну життєвість, цікавість, творчість і строгість.
 2. Академічна свобода, в якій ми визнаємо свободу слова, висловлювання та ідеї, а також права студентів, викладачів і співробітників, які займаються інтелектуальним дослідженням у розвитку знань.
 3. Співпраця в управлінні та колегіальна робота в партнерствах, які визнають синергію, що є результатом широкої участі та оцінки всіх голосів.
 4. Різноманітність у наших студентів, викладачів, співробітників і спільноти в переконанні, що вона збагачує наше навчання і зростання.
 5. Особисте досконалість, що відображає цілісність і турботу про всю роботу коледжу.
 6. Повага один до одного у визнанні різноманітного життєвого досвіду та сприяння колегіальності на основі віри в права людини та гідність кожної людини.
 7. Студентський успіх посилюється нашими комплексними послугами підтримки, розробленими для того, щоб допомогти студентам досягти успіху.
 8. Екологічне управління, через яке ми демонструємо нашу повагу і відповідальність за природне середовище.

114385_114316_16.SFCC.ForeignExchange345.JPG

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

Community Colleges of Spokane

Якщо ви творча людина, яка любить виражати себе художніми, ступінь у мистецтві може привести до ідеальної кар'єри для вас. У цій програмі ви розвинете свою пристрасть і в ... [+]

Витончені мистецтва

Про програму

Якщо ви творча людина, яка любить виражати себе художніми, ступінь у мистецтві може привести до ідеальної кар'єри для вас.

У цій програмі ви розвинете свою пристрасть і вдячність за мистецтво, виконуючи основні курси, необхідні для переходу до чотирирічного університету, коледжу або художньої школи. Ви будете розвивати свої мистецькі навички та методики за допомогою викладацького факультету та практичної студійної роботи з кераміки, малювання, живопису, графіки або скульптури.... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Community Colleges of Spokane

Ви хочете отримати диплом бакалавра в галузі ділового адміністрування? SCC є прекрасним місцем для початку. З нашим ступенем AA або ступенем прямого переходу (DTA), ви мо ... [+]

Про програму

Ви хочете отримати диплом бакалавра в галузі ділового адміністрування? SCC є прекрасним місцем для початку. З нашим ступенем AA або ступенем прямого переходу (DTA), ви можете вступити до університетської програми як молодший і закінчити ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування, економіки або попереднього права.

У цій програмі ви будете тісно співпрацювати з консультантом або радником факультету, щоб ви могли бути впевнені, що ваші класи будуть передаватися так, як ви хочете. Більшість студентів займаються статистикою бізнесу, економікою, міжнародним бізнесом та бухгалтерськими курсами.... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Associate of Applied Science

Community Colleges of Spokane

Якщо ви уявні і насолоджуєтеся створенням чудових приміщень, то кар'єра дизайнера інтер'єру може бути ідеальною. У цій програмі ви навчитеся поєднувати творчість з техніч ... [+]

Дизайн інтер'єруПро програму

Якщо ви уявні і насолоджуєтеся створенням чудових приміщень, то кар'єра дизайнера інтер'єру може бути ідеальною.

У цій програмі ви навчитеся поєднувати творчість з технічними елементами для проектування житлових та комерційних інтер'єрів. Курси як в науці, так і в мистецтві - у поєднанні з практикою в студії - допоможуть розширити свої професійні навички у вирішенні проблем, малюванні, текстилі та матеріалах, стійких практиках проектування, автоматизованому проектуванні та інших сферах, необхідних для успіху в цій галузі. .... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Community Colleges of Spokane

Якщо ви хочете працювати на сімейній фермі, для сільськогосподарської компанії-постачальника, або для місцевого, державного або федерального агентства, ця програма може п ... [+]

Про програму

Якщо ви зацікавлені в агробізнесі та фермерстві, то програма для сільського господарства може бути для вас. Незалежно від того, чи бажаєте ви розширити свою кар'єру в сільському господарстві на наступний рівень або хочете отримати підготовку, щоб отримати початковий рівень зайнятості у великому агробізнесі та сільському господарстві нашого регіону, комплексне навчання програми розроблене для того, щоб підготувати вас до успіху.... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Community Colleges of Spokane

У цій програмі ви навчитеся оглядати, обслуговувати і ремонтувати літаки і вертольоти всіх розмірів. Ухвалені курси Федеральної авіаційної адміністрації (FFA) забезпечуют ... [+]

Технологія обслуговування авіації

Про програму

Якщо ви любите літаки і користуєтеся фіксацією речей з інструментами, кар'єра в якості авіаційного техніка може бути добре підходить.

У цій програмі ви навчитеся оглядати, обслуговувати і ремонтувати літаки і вертольоти всіх розмірів. Ухвалені курси Федеральної авіаційної адміністрації (FFA) забезпечують всебічну освіту в загальній авіаційній механіці. Ви отримаєте практичний досвід роботи з авіаційними конструкціями, двигунами, гідравлікою, електропроводкою, польотними приладами та іншими авіаційними компонентами та системами.... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Community Colleges of Spokane

Якщо ви організовані і ефективні навіть під час тиску і жонглювання різноманітних завдань, насолоджуйтеся вивченням нових речей, фізичної підготовленості, як працювати в ... [+]

Управління готелями та ресторанами

Ви мрієте жити в далекому, екзотичному місці або в улюбленому місці ближче до дому? Гірські будиночки, приморські та гірськолижні курорти - і ваш рідний місто - всі потребують людей, які мають досвід в управлінні готелями та ресторанами. Наші випускники користуються посадами оперативних менеджерів, фахівців з продажу та маркетингу, службовців фронт-столу та нічних аудиторів. Вони також керують мотелями, ресторанами, банкетними та кейтеринговими службами, пристанями, барами, їдальнями та відділеннями для готелів.... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Community Colleges of Spokane

Інформаційна технологія AAS ступінь програми призначена для забезпечення студентів з можливостями в декількох областях інформаційних технологій. Цей ступінь гарантує, що ... [+]

Інформаційні технології

Програма AAS з інформаційних технологій розроблена для того, щоб забезпечити студентів можливостями в декількох областях інформаційних технологій:

Навички встановлення та обслуговування комп'ютерів та мереж.Навички бізнес-обчислень, включаючи щоденні системні операції та прикладні програми.Навички безпеки та криміналістики.Різноманітні навички роботи в Інтернеті та мережі, включаючи дизайн веб-сторінок, програмування на стороні клієнта / сервера, встановлення та обслуговування веб-серверів.Варіант перекладу на чотирирічну установу.... [-]
США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

Community Colleges of Spokane

Ми пропонуємо програму завершення школи (HSC) для кваліфікованих міжнародних учнів середньої школи, які хочуть почати навчання в коледжі. Ви можете заощадити час і гроші, ... [+]

Міжнародна програма завершення школи

Ми пропонуємо програму завершення школи (HSC) для кваліфікованих міжнародних учнів середньої школи, які хочуть почати навчання в коледжі. Ви можете заощадити час і гроші, виконавши одночасно дві програми. Студенти в цій програмі можуть одночасно отримати диплом про середню освіту штату Вашингтон і диплом з асоційованого навчання.

Ми не пропонуємо окремий диплом середньої школи. Всі студенти в цій програмі повинні бути зараховані до нашого закінчення середньої школи і одночасно в нашій дипломі. Заняття будуть заробляти кредити для обох ступенів.... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма Pathway для студентів бакалаврату

Community Colleges of Spokane

STM Pathway пропонує студентам вивчення кар'єри, що базується на науці, техніці, інженерії та математиці, надаючи їм можливість перейти до обраного університету як молодш ... [+]

Що таке STEM?

STM Pathway пропонує студентам вивчення кар'єри, що базується на науці, техніці, інженерії та математиці, надаючи їм можливість перейти до обраного університету як молодших. Підтримується безліччю курсів, які включають фізику обчислення, хімію через весь рік органічної хімії, математику через диференціальні рівняння, статику, динаміку та подібні основні курси з життєвих, фізичних та комп'ютерних наук, студенти можуть охопити переваги нашого уваги на доступ і якість в навчанні, будуючи міцну основу для класичних ступенів бакалавратів STEM. Для тих студентів, які шукають роботу відразу ж після завершення програми SFCC, ми пропонуємо 2-річний ступінь з інформаційних технологій, який може безпосередньо привести до зайнятості, а також 4-річний ступінь Applied Baccalaureate від SFCC в інформаційних системах і технологіях або Cyber Security. Прийнятні студенти можуть брати участь у програмі досягнення математичних інженерних наук (MESA).... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Community Colleges of Spokane

Програма інтенсивної англійської мови (IELP) - це видатна, повністю акредитована мовна програма, яка допомагає іноземним студентам з усього світу розвивати свої знання ан ... [+]

Інтенсивна англійська моваБажаєте покращити англійську мову?

Програма інтенсивної англійської мови (IELP) - це видатна, повністю акредитована мовна програма, яка допомагає іноземним студентам з усього світу розвивати свої знання англійської мови. Він пропонується в громадському коледжі Спокан-Фоллз.

Ви швидко розвинете свої навички англійської мови та набудете академічну та культурну компетентність, необхідну для досягнення успіху.... [-]

США Spokane
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
7 - 11 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Spokane Community College, 1810 N Greene Street
WA 99217 Spokane, Washington, США
Address
Spokane Falls Community College 3410 W. Fort George Wright Drive
WA 99224 Spokane, Washington, США