Community College of Philadelphia

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому обирають нас?

Тому що ваш шлях до можливостей починається тут

Ласкаво просимо в Community College в Філадельфії, де більш 685000 осіб, що стали на їхньому шляху до можливостей з 1965 року. Ми обслуговуємо різних верств населення студентів, з недавніх випускників середньої школи, починаючи тут, на їх шляху до ступеня бакалавра, щоб дорослі, дивлячись змінити кар'єру. На нашому головному кампусі або в будь-якому з наших трьох регіональних центрів у Філадельфії, ми пропонуємо зручність нашим студентам необхідно встановити класи в своєму щільному графіку.

Ми прагнемо розширити можливості нашого співтовариства за допомогою освіти, одну людину за один раз. Більше 90 відсотків наших випускників залишаються в регіоні і зміцнити нашу місцеву економіку. Це наша місія, щоб підготувати філадельфійців для нової кар'єри або перекладу в коледжі чотири роки, так що вони можуть досягти своїх освітніх і кар'єрних цілей.

Можливості передачі

Громадський Коледж Філадельфії робить його легким для вас, щоб передати кредити в коледж чотири роки і заощадити на навчання доларів, завдяки нашим подвійного партнерства і приймальних комісій передачі програмних угод.

передача Партнерства

Проведіть перші два роки тут і отримати ступінь вашої бакалавра менше - набагато менше. Наші партнерські передачі, звані подвійні Приймальні угоди, з 12 коледжів і університетів в регіоні дозволяють легко перенести в інший коледж після отримання ступеня вашого молодшого спеціаліста тут. Крім того, ці партнерські відносини включають в себе великі можливості стипендію!

Додаткові угоди про передачу

Досліджуйте безліч інших угод про передачу ми маємо в місці з численними коледжів і університетів по всьому регіону і за його межами. Незалежно від ваших цілей передачі може бути, ми можемо допомогти вам потрапити туди.

Переваги Dual Приймальної

Економія на навчання, заробляючи ступінь Вашого молодшого спеціаліста тут, перш ніж передати Не звертай збір за подачу заяви або штрафні санкції, якщо ви не хочете брати участь Претендувати на стипендії і, можливо, інших заощаджень Отримувати послуги підтримки тут і за вибором коледжу передачі Відповідати вимогам програми, щоб зарезервувати місце в коледжі передачі Введіть обраний коледж з молодшим статусом

Кар'єра Можливості

Community College в Філадельфії дає вам інструменти, необхідні для досягнення успіху в сьогоднішньої робочої сили. Наші програми підготують вас до високим попитом, стійких галузей, які показують хорошу заробітну плату, стабільність зайнятості і можливості для просування. Ви будете користуватися практичний досвід, розвиток усної та письмової комунікації, навичок і критичного мислення вправ. Всі наші програми проводяться в невеликих класах по виділеному факультету, даючи вам персональну увагу, яку ви заслуговуєте. І багато програм формуються і посилюється участь фахівців з місцевих підприємств, які гарантують, що всі, що ви дізнаєтеся є актуальним і корисним.

Коледж Історія успіху

З моменту свого відкриття в 1965 році, Community College в Філадельфії став невід'ємною частиною міста, забезпечуючи доступ до вищої освіти і спеціальної підготовки до різноманітного тілу студентів, які увійдуть в регіональну робочу силу і підтримати місцеву економіку. Коледж насолоджувався багатьма успіхами і віхи на цьому шляху. За допомогою нашого співтовариства і наших студентів, ми продовжуємо надавати якісну освіту для осіб, які шукають як кращої зайнятості і кращу якість життя.

Іноземні студенти

Community College в Філадельфії пропонує ряд переваг для студентів з усього світу, які в даний час представляють більше 50 країн. Тут ви відкриєте для себе турботливу, персоналізований середу, відчуваючи хвилювання, культуру і можливість світового класу місто, який врівноважує історію з сучасними зручностями.

Коледж є асоційованим з видачею диплома установа, що надає більше 70 градусів і сертифікат програми. Ми є найбільшим видачею диплома установи в Філадельфії, але наша інтимна обстановка в класі дозволяє викладачам дати вам індивідуальну увагу. Наші консультанти готові відповісти на Ваші питання і проблеми, а також допоможе вам адаптуватися до життя в Сполучених Штатах.

Кожен студент є особливою частиною нашого коледжу. Наш досвідчений персонал зробить все можливе, щоб допомогти зробити ваш перехід в США, Філадельфії і Коледж успішним.

Чому Іноземні студенти обирають нас

Рентабельність, якість освіти

Community College в Філадельфії забезпечує доступну освіту і підготує вас до кар'єри або для передачі в коледжі чотири роки або університету. Багато іноземних студентів вважають за краще отримати ступінь молодшого спеціаліста до передачі в коледжі чотири роки, щоб дати час, щоб звикнути до життя коледжу, заробити кредити коледжу і заощадити гроші.

Малі розміри Клас

середній розмір класу Коледжу становить 22 осіб, а це значить, більше часу, що викладач може провести з вами. Наші викладачі піклуються про вас і відігравати активну роль у сприянні розвитку свої сильні сторони і мети.

Увага Індивідуалізована

Кожен студент є особливою частиною нашого коледжу. Ми допоможемо вам зрозуміти, як зареєструватися для класів і знайти свій шлях навколо університетського містечка. Головний кампус Коледжу є керованим за розміром, і це зручно дістатися на громадському транспорті. Наш досвідчений персонал допоможе зробити перехід до Сполучених Штатів, Філадельфії і Коледж успішним.

Англійська як (ESL) Програма другої мови

Це може бути корисно для вас, щоб завершити кілька уроків англійської мови, щоб стати більш зручним з мовою. Після взяття тест і обговорити результати з консультантом, ми допоможемо вам підібрати класи, які найкращим чином відповідають вашим потребам. Наша програма ESL поліпшить ваші знання англійської мови і дозволить вам отримати максимальну віддачу від Вашого досвіду в Сполучених Штатах.

Наше міжнародне співтовариство

Громадський Коледж Філадельфії має різноманітний і культурно багатим студентське населення, з більш ніж 150 іноземних студентів з більш ніж 50 різних країн, а також регіональних студентів, які представляють безліч етнічних груп. Ви можете приєднатися до Міжнародної студентської організації, яка планує одноденні екскурсії та інші заходи навколо коледжу. В рамках святкування різноманітності, щорічний Міжнародний фестиваль піддає співтовариство коледжу до інших культур. Кінофестивалі і заходи за участю конкретних національностей також мають місце протягом усього року.

Щось завжди відбувається на території кампуса. Чи подобається вам займатися спортом, або студентські клуби більше ваш стиль?

Є десятки способів взяти участь і познайомитися з новими людьми в коледжі. Ми пропонуємо різні види спорту для чоловіків і жінок, на додаток до більш ніж 40 студентських клубів і організацій.

ідеальне розташування

Він розташований недалеко від центру міста і недалеко від району Філадельфії музей, наш Головний кампус легко дістатися на поїзді, автобусі або автомобілі, і ви можете легко ходити між своїми будівлями. Коледж також має три регіональні центри на північному сході, північно-західній і Західної Філадельфії, в додаток до кількох сусідських сайтів, щоб краще служити нашим студентам.

Філадельфія, розташований між Нью-Йорку і Вашингтоні, округ Колумбія, є одним з найбільш історичних міст, і п'ятий за величиною в Сполучених Штатах. Тут у другій за величиною місто на східному узбережжі, як в Декларації незалежності і Конституції Сполучених Штатів були написані. Крім того, його багатий вибір культурних заходів, Філадельфії також пропонує світового класу кухні, винятковий театр і мистецтв району і бурхливим нічним життям. Якщо ви зацікавлені у вивченні минулого, відчуваючи на відкритому повітрі або відвідування професійних спортивних подія, яке ви, цей захоплюючий регіон має багато, щоб запропонувати вам.

Розташування

Філадельфія

Address
1700 Spring Garden Street
19130 Філадельфія, Пенсильванія, США