HIWASSEE COLLEGE

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми раді ви думаєте про становлення частиною спільноти Hiwassee! Ми тут, щоб допомогти вам з чим-небудь і все, що потрібно. Ми хотіли б відповісти на будь-які питання, ви можете мати про коледж з учених в доступності та за її межами.

Впливає Hiwassee не обмежуються за площею. 10000 плюс випускники сприяють громад в 44 штатах і 28 країнах. Деякі з успішних випускників Hiwassee включають в себе: прем'єр-міністра Йорданії, відставний президент операцій американської BMW, в кардіохірурга Еморі, і виконавець на Бродвеї. За кілька коротких років, ми сподіваємося, що зможемо включити ваше ім'я серед наших випускників процвітаючих членів.

Наш кампус виросла з простого семи гектарів більшою кампусу, що складається з вісімнадцяти будинків, розташованих на 400 акрів. Ми пропонуємо різноманітні університету паралельно і кар'єри / професійних програм, що ведуть до Associate мистецтв, доцент наук, співробітник прикладних наук, бакалавр мистецтв, бакалавр і науки градусів.

В останні роки, Hiwassee отримав похвалу за його фінансову допомогу, академічне і спортивних програм і був оцінений як один з п'яти найбільш доступним приватних коледжів у штаті Теннессі. Hiwassee професори, студенти і спортивні команди також часто отримують штату, національних і навіть міжнародне визнання. Ви можете стати одним з цих яскравих і добре відомих студентами під час тут Hiwassee коледжу!

Оточений велич гір Аппалачі, ви опинитеся надихнули на Hiwassee коледжу. Натхненний стати більше, щоб досягти величі, і виконати мрії. У Hiwassee коледжу, ви будете відчувати реальне життя, справжнє співтовариство, і пригоди на кожному розі. Тут Ви відкриєте для себе, що коледж цінує освіту, досвід, індивідуальність, справжність, віру і відносини.

Справжнє життя.

Hiwassee коледж є місцем, де навчання йде в класі, але що ще більш важливо це походить від реального досвіду. Ви можете бути здивовані, як мало ви бачите стіл перед вами. Навчання більш практичний. Це реальне життя.

Спільнота.

Ми віримо в співтовариство тут. Це місце, де ви знайдете довічні відносини не тільки зі своїми однолітками, але навіть ваші викладачі. Багато хто з наших студентів і викладачів мають схожі цілі, переконання і хобі, створюючи дружні відносини, які виходять за рамки класної кімнати.

Пригоди.

З кожного кута ви повертаєте, ви знайдете пригода. Легка атлетика ваша річ? У нас майже кожен вид спорту доступний і завжди шукаємо талановитих нових спортсменів. Більш походно типу? Тут Ви можете знайти собі рафтинг по річці порогів, походи складної стежці, або просто взяти у величі красивою сільській місцевості.

Hiwassee коледж коледж з багатою спадщиною в галузі освіти, сильної громади, основи віри, і неприборканої дух пригод. Навчання тут інша. Це засновано у вірі і ковані в якість.

Переваги Відвідування Hiwassee коледж - невеликий гуманітарний коледж

Hiwassee коледж у маленькому, гуманітарного коледжу надає студентам можливості для розвитку лідерських навичок ще в перший рік. Студенти мають можливість для самовираження через музику, театр, спорт, творчості, клубів та організацій, весь час розширюючи їх рівень упевненості в собі в тому, що вони можуть стати.

Студенти матимуть більше можливостей для один-на-один контакт з викладачами та з академічними радниками, які можуть допомогти студентам побудувати свій курс через академічну кар'єру. Студенти часто в класах викладають їх академічних радників, що дають їм широкі можливості, щоб задати питання про наукові питаннях.

Hiwassee коледжу професора повну відповідальність за оцінки успішності студентів в курсовій. Так Hiwassee не пропонує програми, як у великих коледжів, асистенти не використовуються для навчання або гольових завдань. Скоріше, професора взяти час, щоб ретельно підготувати привабливі навчальні матеріали, читати студентську роботу, пропонують докладні коментарі, і дати конструктивну зворотний зв'язок для студентів.

Обмежений розмір класу дозволяє професорам призначити і оцінити більше письмову роботу та проекти, таким чином, даючи студентам широкі можливості для розвитку критичного мислення і навичок спілкування, необхідних, щоб бути успішним у сучасному мінливому світі.

У Hiwassee, вчення основна увага факультету. Студент навчання і успіх студентські те, що ми цінуємо найбільше.

Студенти рідко буде в класі з більш ніж 25 студентів - більшість з них буде в класах менше, ніж 20 студентів. Ця середу дає велику можливість брати активну участь в обговоренні і мають пряму взаємодію з викладачами.

Вісім-пять дев'яносто відсотків всіх класів викладають викладачів на повну ставку.

Атлетика

Ми пишаємося тим, спортивної програми на Hiwassee коледжу, і більшість наших студентів участь у команді або очної спорту. Ми набираємо студентів з усіх країн, щоб бути частиною різних чоловічих і жіночих спорту, включаючи: бейсбол, баскетбол, гольф, футбол, софтбол, теніс, волейбол, кінний спорт, бас риболовля, стрілянина, і родео. Для багатьох спортсменів, які бажають продовжити заняття спортом після школи, коледжу Hiwassee надає прекрасну можливість приєднатися до нашої спортивну програму. Ми пропонуємо багато стипендій талановитим спортсменам по всій країні. Приходьте бути частиною нашої команди в Hiwassee коледжу і "Go Tigers!"

Розташування

Медісонвілл

Hiwassee College

Address
225 Hiwassee College Dr.
37354 Медісонвілл, Теннессі, США
Телефон
+1 800-356-2187