California Language Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

У Каліфорнійській мовоакадемії ми є сімейним власником і керованим, бутиком, мовною школою, яка обслуговує всіх наших студентів, співробітників та партнерів, як частину родини. Наша місія та наша пристрасть - забезпечити індивідуальні, інтимні та цікаві уроки англійської мови.

58649_Skjermbilde2017-10-17kl.11.37.47.png

Каліфорнійська мовна академія була заснована на ідеї про те, що мова жива і жива. Він повинен бути досвідчений, щоб бути повністю оцінений та зрозумілий. Ми пропонуємо денну та повну зайнятість англійської мови в Лос-Анджелесі та Сан-Дієго. У Каліфорнійській мовній академії ми захоплені знайомством з кожною людиною, яка проходить через наші двері, і ми виходимо з нашого шляху, щоб створити теплий і персоналізований досвід у класі. Це робить нас різними! Ми з нетерпінням чекаємо особисто вітати вас у нашій веселій та унікальній сім'ї Каліфорнійської мовної академії!

Чому CLA?

59074_location.png У нас є два красивих місця в Південній Каліфорнії в Лос-Анджелесі та Сан-Дієго, які знаходяться недалеко від ресторанів, магазинів, атракціонів та пляжів.
59076_intimateexperience.png Студенти - це не просто число, вони є частиною нашої сім'ї. Викладачі та співробітники хочуть познайомити вас. Для персональної уваги у нас є невеликі класи класу максимум 10 студентів на клас.
59075_studentservice.png Ми повністю акредитовані спеціалізованим менеджером по роботі з студентами, який може допомогти зі студентськими візами, житлом, діяльністю тощо, щоб у вас був комфортний та справжній досвід.
59077_customizedsyllabi.png Уроки в центрі уваги студентів та проводяться за межами принаймні один раз на місяць для реального застосування. Весело сонце!
59078_accreditationandawards.png CLA номінована на найкращу школу мовлення в Star Awards 2017 у Північній Америці, і 99% наших студентів рекомендують нас своїм друзям і рідним.
59080_idealclassromenvironment.png Наші розміри класу невеликі і дуже різноманітні, щоб зосередитись на індивідуальних потребах кожного учня. У нас є студенти з більш ніж 45 різних країн для відмінної національної суміші.
59079_bluebackground.png "Я пішов до інших шкіл раніше, але ніколи не відчував себе таким! Я ніколи не відчував, що я був частиною великої родини! Кожен настільки дружелюбний та теплий, і вся подорож була настільки веселою! Мій сімейний будинок, Меггі, ідеально, а Роланд так смішно! Я не хочу повернутися додому ".

58636_Skjermbilde2017-10-17kl.11.40.36.png

Розташування

Лос-Анджелес

Address
8632 S. Sepulveda Blvd, Suite # 205
California 90045 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Сан - Дієго

Address
1133 Sixth Street
California 92101 Сан - Дієго, Каліфорнія, США