Columbia West College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зараз ми знаємо, у вас є багато питань про вибір правильного мовну школу - і це справедливо. Ви, очевидно, хочуть школу, яка об'єднує якісні програми та інструкції, корисні студентські послуги та експертні викладачів з теплим і привабливим навколишнього середовища. Але найголовніше, ви хочете школу, займає час, щоб зрозуміти вас і допоможе вам освоїти англійську мову, так що ви можете досягти своїх цілей. Інші мовні школи можуть зробити подібні обіцянки.

Так що ж робить Колумбія Захід коледж відрізняється від всіх інших?

По-перше, я розумію труднощі, які ви перед якості мови студента англійської, тому що я пішов через них себе, коли я приїхав в Сполучені Штати протягом трьох десятиліть тому. Я дуже добре знайомий з панічною відчуття, що ви отримуєте, коли американський говорить щось для вас англійською мовою, що ви не розумієте. Я точно знаю, як це розчарування може бути, коли ви не можете виразити себе чітко англійською мовою. І я розумію, ваші сумніви, щоб говорити по-англійськи вільно, побоюючись, що ви могли б сказати щось не так, і утрудняти себе. Отже, я почав цю школу спеціально, щоб допомогти студентам, як і ви. І тому, що я подолати ці перешкоди і допоміг так багато студентів, щоб зробити те ж саме, ми в Колумбійському коледжі Західної зрозуміти проблеми ви зіткнулися і знаю, що ви можете добитися успіху.

Мало того, що ми розуміємо, у вас є дуже особисті та унікальні причини бажати, щоб вивчати англійську мову. Ваші потреби, цілі і бажання відрізняються від всіх інших, і ми хочемо, щоб поставити вас на навчальному шляху, який відповідає те, що ви хочете досягти. Колумбія Захід коледж тут, щоб допомогти вам досягти ваших цілей, надаючи вам з насиченою програмою, досвідчених викладачів і "студенти на першому місці" навколишнього середовища, щоб підтримати вас у вашому подорожі.

Тому, що б Ваші цілі - подальше свою освіту, щоб зробити себе більш затребуваною для роботодавців, або просто, щоб відчувати себе комфортно і впевнено, виступаючи на американця, освіта в Колумбійському коледжі Західної може служити ключем до розгадки своєї мрії. Найголовніше, ми раді познайомитися з вами. Так що вперед і мріяти великий. Дозвольте нам допомогти вам зробити ваші мрії реальністю. Ми не можемо чекати, щоб допомогти вам написати свою історію успіху.

З теплими побажаннями, д-р Семюел Н. Лі президент Колумбійського коледжу Захід

Розташування

Лос-Анджелес

Address
3435 Wilshire Blvd., Suite 1700 Los Angeles, CA 90010
Лос-Анджелес, Каліфорнія, США