Computer Systems Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому CSI?

Програма Різноманітність

Більшість шкіл пропонують тільки ESL. Ми не як більшість шкіл. На додаток до три рівня ESL, ми пропонуємо Навичка Будівництво та академічні програми ESL. Ці програми ідеально підходять для студентів, які шукають отримати більш високий рівень освіти.

Корисна Міжнародний Прийом персонал

Ми знаємо, як важко застосувати, щоб стати міжнародним студентом. Наша визнання персонал висококваліфікованих в процесі F-1, щоб допомогти вам від початку до кінця, від заповнення документів, і класи планування.

Можливість професійного досвіду

Основним компонентом нашого вміння Будівельні програм для студентів, щоб доповнити навчання в класі з екстерном. Щоб зробити це, іноземні студенти видаються дозволи на роботу через КПП (Навчальний Практичне тренування).

Доступне навчання

Там достатньо стрес навчитися, щоб вписатися в нову культуру. Фінанси не повинні додати до нього. Щоб зробити життя простіше для наших студентів, ми намагаємося зберегти нашу навчання доступним. програми ESL починаються всього лише $ 3600. за навчання протягом 33 тижнів.

Кілька Місцезнаходження - Чикаго і Бостоні

У нас є кампуси у двох великих містах Сполучених Штатів. Це дає студентам можливість дізнатися про американську культуру таким чином, що не може викладатися в класі.

Якість Послуги

Класна середовище є важливою частиною процесу навчання. Ми надаємо номера досить великі, щоб з комфортом розміститися наші класи та оснастити їх технології до-до дати.

Приміські доброзичливий

Кампуси Чикаго, Чарльзтаун, і Skokie доступні через громадському транспорті. Ломбард і Вустер є студент парковка. Всі кампуси добиратися відстані від відповідних центрів міста Чикаго і Бостоні.

Розташування

Чикаго

Address
Chicago Campus
29 E Madison St

IL 60602 Чикаго, Іллінойс, США

Вустер

Address
Worcester Campus
10 Mechanic Street

MA 01608 Вустер, Массачусетс, США

Ломбард

Address
Lombard Campus
477 E Butterfield Rd

IL 60148 Ломбард, Іллінойс, США

Бостон

Address
Charlestown Campus
529 Main Street

MA 02129 Бостон, Массачусетс, США

Скокі

Address
Skokie Campus
8930 Gross Point Road

IL 60077 Скокі, Іллінойс, США