Прочитайте офіційний опис

Для студентів, які живуть за межами Сполучених Штатів Америки (США) і бажають отримати ступінь з коледжу, який знаходиться в одному з найбільш динамічних і різноманітних в культурному міст у світі, ТОС Коледж є ідеальним рішенням для вас.

ТОС Коледж є національно акредитовані і всесвітньо відомий коледж в США з п'ятьма кампусах по всій Великого Майамі, найбільш густонаселений місто в штаті Флорида. Кожен з кампусів коледжу знаходяться всього в декількох хвилинах ходьби від знаменитих ігристих білих піщаних пляжів Маямі.

Крім того, ТОС Коледж пропонує іноземним студентам з першокласними освіти, а також можливість отримати досвід роботи в кар'єрі, які користуються високим попитом у всьому світі.

ТОС Коледж має величезну різноманітність ступенів, які обслуговують інтерес або графіку будь-якої людини. Виберіть, щоб завершити мірою від нашої школи бізнесу, школи технології, школи союзників охорони здоров'я, школи сучасного мистецтва чи школи мов. Наша застосовується підхід до навчання і руки на навчання, підготовку студентів, щоб стати домінуючими фігурами в світовому ринку.

ТОС Коледж пропонує нашим студентам:

15: 1 студент співвідношення вчителів. 5 місць у центрі Маямі. Фінансова допомога (для тих, хто готується). Підтримувати Кар'єри Послуги під час і після закінчення школи.

Історія коледжу ТОС

Коледж бізнесу і технологій (CBT коледж) була заснована в 1988 році Фернандо Llerena Llerena і Гледіс. ТОС коледж був визнаний в 2000 році, по Великого Майамі Торгово-промислової палати в якості одного з Топ-100 іспаномовних бізнесу в штаті Флорида. У 2002 році коледж ТОС почали пропонувати асоційованих освітніх програм і змінив акредитації ACICS (Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл) для того, щоб переслідувати вищу освіту. ТОС є некомерційною, приватної, два роки кар'єри коледжу, який пропонує асоційованих освітніх програм в області бізнесу, охорони здоров'я, технологій та будівництва зибі як попередні, чи не градусо-програм. У 2005 році, ТОС коледж відкрив дві філії кампуси в Майамі і Hialeah і в 2008 році, ТОС відкрив філію в Cutler Bay. У 2010 році, ТОС відкриється філія Західно Кендалл. ЦБТ Коледж акредитований Рада з акредитації незалежних коледжів і шкіл (ACICS) присудити диплом і академічних асоційованих градусів. ТОС має ліцензію Комісії незалежних освіти (CIE) і сертифікованих Сполучених Штатів Департаменту освіти. Крім того, ТОС знаходиться під регулювання Земельне системі нумерації Флорида, що полегшує передачу курсів між що беруть участь установами. Свідоцтво У 21-річної матері-одиначки, це було дуже важко для мене, щоб жонглювати школа, робота, і мій 2-річний син. На щастя, ТОС була велика допомога працює зі мною в отриманні мого Вчений ступінь в галузі ділового адміністрування. Вигода наявності вчителів допомогти мені зрозуміти, кожен предмет і гнучкий графік, дав мені допомогу, яку я завжди необхідний для того, щоб тримати речі тече. Я пішов у клас у нічний час і працював протягом дня, і тепер я, нарешті, закінчив у цьому місяці! Всі напруженої роботи і відданості справі була повністю стоїть весь мій час! Спасибі CBT College!

-Eliexa Леон, Вища АД в галузі ділового адміністрування (клас 2010) ____ Desde миль llegada Есте Паїс decidí estudiar пункт Tener уна Mejor Calidad де Віда пункт mí у миль Familia. Ingresé в пункт сер ТОС коледж Технічно де ла Aire Acondicionado Cual GRACIAS Лос profesores він aprendido TODO ось relacionado ЕСТА промисл у мене Siento Preparado пункт empezar Trabajar Комо Технічно. También decidí incorporarme ан-лас-clases де Англійська (ESL), пункт Продовжувати миль за сталий розвиток Academico. Я Siento satisfecho кін ла preparación у dedicación-де-лос-дель-profesores у Colectivo-де-лос-де-Trabajadores ТОС-лос-Cuál хан Sido-де-Гран-ан-ми Допомоги preparación Академіка. Ahora, мі Hijo у миль Sobrino ingresaron también ТОС Despues де Вер неправильно resultados.

-Рейнальдо Іск'єрдо, Випускник диплом A / C Tech (Іспанська Програма) і в даний час навчаються в рамках програми ESL. ____ Спасибі CBT за надану мені навички і знання, які я, необхідних для стати сертифікованим медичним кодер і виставлення рахунків. ТОС є чудовим коледжу. З моменту я прибув, я був зустрінутий професійним персоналом, який запропонував мені вказівки та поради. Класи маленькі, так що ми більше нічого отримати увагу, ніж ви в більшості коледжів. Професори я зіткнувся були добре поінформовані і дуже доступні і на і від університетського містечка. Протягом цієї подорожі, я зустрів багато чудових людей, які значно збагатили моє життя. Я був в змозі зайнятості набувають на дуже видному офісу лікарів через досвіду і руки на навчання, яке я отримав. Я, без сумніву, рекомендуємо CBT, як ваш коледж вибору.

-Марія Гомес, Випускник Диплом в медичній кодування & Billing ____ Привіт, мене звуть Глорія. Мій досвід у ТОС коледж був корисним. Навіть з моїм мовного бар'єру, хоча класи були проінструктовані англійською мовою викладачами допомогли мені по-іспанськи, який зробив мої дослідження успішно. У фельдшер Звичайно, я був вражений основному анатомії і Phlebotomy через якість руках класі на підході.

-Глорія Веласкес, Д. Медичний Допомога ____ Я почав приймати програму надання допомоги медичного та потім вирішив продовжити свою освіту і отримати ступінь молодшого спеціаліста. Будучи студентом коледжу ТОС відкрив багато можливостей для мене, щоб розширити навчання надалі підготувати мене до технологічне майбутнє. Крім того, отримання хорошу освіту, я не потрібно далеко ходити, бо ТОС коледж прямо в моєму районі і забезпечує навчальний план, рівне, якщо не краще, ніж будь-який великий коледж. Вирішивши повернутися в коледж був жорсткий частина, потрапляючи в ногу і з усіма діяльності був корисний досвід. Я не можу повірити, що я не зробив цього раніше. Спасибі всім викладачам і співробітникам за їх напружену роботу і допомогу, яку вони надали.

-Roselynd Вінфілд, А. Д. Медичний Допомога ____ Грасіас-а-ТОС llevo 2 años trabajando у progresando ан миль Presente Empleo. Primero, мені gradué де Aire Acondicionado у Refrigeracion (Asociado) teniendo ан Cuenta ла ла Calidad Ескуела де, лос profesores, у TODO-ель особистий Colectivo, volví nuevamente а-ля Ескуела пункт estudiar миль Asociado ан Electricidad. Де ЕСТА Forma він conseguido Розгорнути неправильно conocimientos ан-Есте рама. Mientras TENGA ла Oportunidad де estudiar у superarme, Siempre ан pensaré ТОС Комо ла Forma-де-Salir Adelante у progresar ан-Есте Паїс.

-Мануель Сільва, Випускник нашої ери в A / C & AD технології в електроенергетиці технології

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Associate Degree

CBT College - Miami

Associate Degree ТОС коледжу в електротехніки призначена для підготовки наших студентів з руками-на навчання, щоб стати знання і компетентного фахівця, розвиваючи необхід ... [+]

Associate Degree ТОС коледжу в електротехніки призначена для підготовки наших студентів з руками-на навчання, щоб стати знання і компетентного фахівця, розвиваючи необхідні здібності для досягнення успіху в цьому важливому технологічному полі.

Огляд

Система AS в електротехніки Програма доступна на кампусах Флаглера і Hialeah у Флориді. Цей ступінь програма зазвичай займає 24 місяців студентам (20 місяців), щоб закінчити, і це є на англійською та іспанською мовами. Навчальна програма, що ви вивчаєте в AS в програмі ступеня технології в Електромонтажні ТОС коледж охоплює використання National Electrical Code. ... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
CBT College - Miami

Система AS в мережі програма адміністрування в ТОС коледж надає студентам з інструкцією класі і практичного навчання, які необхідні, щоб застосувати для різних посадах в ... [+]

Система AS в мережі програма адміністрування в ТОС коледж надає студентам з інструкцією класі і практичного навчання, які необхідні, щоб застосувати для різних посадах в комп'ютерній галузі науки, такі як:

Менеджери баз даних Інтернет Менеджери Мережеві адміністратори Комп'ютерної підтримки Фахівці Help-Desk Аналітики і більше…

Суспільство, в якому ми живемо став залежить від комп'ютерів; отже, як і раніше буде необхідно для мережевих адміністраторів. Майже кожна галузь у світі використовує комп'ютери, в тому числі:... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Associate of Science

CBT College - Miami

Випускники бізнес-адміністрування є знання і досвід, щоб працювати в різних підприємств і галузей. З цієї причини, бізнес-адміністрування залишається одним із самих попул ... [+]

Випускники бізнес-адміністрування є знання і досвід, щоб працювати в різних підприємств і галузей. З цієї причини, бізнес-адміністрування залишається одним із самих популярних варіантів для ступеня. Ступінь ЯК ділового адміністрування підкреслює ключові принципи ведення бізнесу разом з реальних додатків і є відмінним місцем, щоб почати кар'єру в динамічному бізнес.

Цей ступінь програма надасть вам міцну основу в бізнесі, а також чіткого розуміння того, як успішно застосовувати свої навички на робочому місці. Ступінь ділового адміністрування є чудовим вибором, оскільки він пропонує широкий спектр кар'єрних можливостей і поліпшенню.... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Diploma

CBT College - Miami

Програма Спеціаліст з підтримки комп'ютерної мережі є на наших кампусах Флорида зазвичай займає 12 місяців, щоб закінчити. Після того як ви успішно завершити цю програму, ... [+]

Програма Спеціаліст з підтримки комп'ютерної мережі є на наших кампусах Флорида зазвичай займає 12 місяців, щоб закінчити. Після того як ви успішно завершити цю програму, ви отримаєте технічну диплом ТОС коледж.

Коли ви отримуєте диплом спеціаліста підтримки комп'ютерної мережі, ви могли б почати кар'єру в ІТ-індустрії. Ви задовольнити листів і телефонних дзвінків від людей, які відчувають труднощі з їх комп'ютерної техніки або програмного забезпечення. Деякі підприємства та організації наймають фахівця підтримки комп'ютерної мережі для отримання підтримки в їх відділах обробки інформації. Ці позиції будуть всі вимагають, щоб у Вас сильне рішення проблеми та аналітичні навички мислення.... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

CBT College - Miami

Студенти, які хочуть покращити свою англійську повинен розглянути питання про прийняття англійської як другої мови програми без отримання ступеня. Ця програма буде 12 міс ... [+]

Студенти, які хочуть покращити свою англійську повинен розглянути питання про прийняття англійської як другої мови програми без отримання ступеня. Ця програма буде 12 місяців для Вас, щоб закінчити. Так як це автономна програма, курси, пропоновані не передаватиме на іншу програму або університеті.

Деякі з курсів, які ви можете очікувати, щоб приймати під час поступив в англійській мові, як другої мови в коледжі ТОС відносяться:... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
CBT College - Miami

При реєстрації в програмі / C Охолодження технік ТОС коледж, ви могли б отримати підготовку, необхідну для початку роботи на посаді початкового рівня. Ви не повинні витра ... [+]

При реєстрації в програмі / C Охолодження технік ТОС коледж, ви могли б отримати підготовку, необхідну для початку роботи на посаді початкового рівня. Ви не повинні витратити роки і роки підготовки отримати досвід роботи в галузі, що необхідно, щоб почати пошук роботи; замість цього, ви будете витрачати вісім місяців в цій програмі, яка доступна англійською та іспанською мовами. Руки-на навчання, і курси, які ви приймаєте, а поступив в програмі A / C & Refrigeration технік на наших Флаглера або Hialeah містечках допоможе вам навчитися розуміти, розробляти, ремонт і підтримувати різні техніки. Курси, які ви приймаєте буде охоплювати різні сфери, в тому числі:... [-]

США Miami
Вересень 2019
англійська,іспанська
Денне навчання
8 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

CBT College - Advance Your Career Today!