Brooklyn Education Innovation Network (BE.IN)

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Бруклін Освіта Innovation Network (BE.IN) The Бруклін Освіта Innovation Network (BE.IN) служить в якості місцевого таланту трубопроводу, що з'єднує студентів промисловості і спільноти в формі стажування, робочих місць, подій і програмування. Заснована в 2014 році в центрі Брукліна партнерства, за підтримки з боку міста Нью-Йорка, місія BE.IN полягає в сприянні співробітництву між організаціями-членами, щоб розширити і збагатити академічні програми, стимулювати економіку за рахунок ефекту масштабу на основі загальних послуг, розширювати і заохочувати діяльність громадських робіт , і паливо економічного зростання, будучи магнітом, щоб залучити кращих студентів і викладачів, щоб вивчити, дослідити, жити, стажист, і робота в Брукліні.

BE.IN також працює, щоб створити відчуття спільності серед більш ніж 11000 викладачів і співробітників наших десяти організацій-членів, підключити 66000 студентів коледжу цього району для стажувань і робочих місць, а також допомогти місцевим підприємствам джерело найбільш талановитих, щоб заповнити стажування та дипломні роботи плями право в їх власному задньому дворі - Бруклін. Освіта Innovation Network Бруклін в даний час складається з 10 установ-членів:

Берклі коледж Brooklyn Law School State College Empire (SUNY) LIU Brooklyn Медгар Еверс коледж (CUNY) Нью-Йорк технологічний коледж (CUNY) Нью-йоркський університет Пратт інститут Коледж Сент-Френсіс Коледж святого Йосипа

BE.IN управляється Радою директорів, що складаються з президентів коледжів, університетів і юридичних шкіл. На наступний день в день операції управляє виконавчим директором з керівництвом чотирнадцяти робочих комітетів і Downtown Brooklyn партнерства. Крім того, BE.IN знаходиться в процесі розробки зовнішнього консультативного комітету на чолі з Робертом Уолш, колишній Нью-Йорка Малий комісара Business Services. Зовнішній комітет забезпечуватиме зворотний зв'язок в режимі реального часу для організацій-членів BE.IN з метою здійснення впливу на розробку навчальних програм та підготовки кар'єри.

Успіх BE.IN в За минулий рік, BE.IN сприяло потреби розвитку трудових ресурсів інноваційних фірм в центрі Брукліна в багатогранної способами, в тому числі, але не обмежуючись ними:

Працював з більш ніж 230 інноваційних фірм на роботу, ветеринара, і помістив студентів і випускників на робочих місцях і стажування. За умови організацій-членів з більш ніж 6000 робочих місць і інтернатури можливостей, доступних в Нью-Йорку через нашу роботу дошки проводки, пропаганди і прямого контакту з фірмами. Підключення інноваційні фірми, які потребують таланті в центрі Брукліна коледжів і університетів через Meet-зльотів, електронного зв'язку, і відновити збір. Консервативно відповідає більше 1000 студентів на роботу і стажування. Управління та нагляд Tech Triangle інтернатури програми Бруклін (BTTIP), у співпраці з Нью-Йорка технологічний коледж і Нью-Йорку Tech Talent Pipeline. Розроблено шаблон інтернатури для малого бізнесу і стартапів, які BE.IN буде координувати й управляти ними. Досліджував і поширювати наявні робочі місця та стажування в Бруклін Tech трикутника.

Подолання розриву між старт-ап компаній інноваційних Downtown Брукліна і вищих навчальних закладів є одним із пріоритетів для BE.IN. Життєво важлива частина місії BE.IN є виступати від імені інноваційних фірм з метою подальшого розвитку та зміцнення навичок і можливостей BE.IN студента, щоб задовольнити потреби зростаючої інноваційної економіки Нью Йорк Сіті. Це розвиток включає в себе рекомендовані зміни в навчальні програми, засновані на зворотному зв'язку з роботодавцем і зрослі можливості професійного розвитку для студентів. Що стосується професійного розвитку студентів Downtown Brooklyn College, BE. В даний час виконується або знаходиться в процесі виконання численних програм і заходів, в тому числі:

BE.INnovative симпозіум, довга тиждень підприємництва на вищому рівні зосереджені на з'єднанні творчих, академічних та місцевої промисловості спільнот з спільно під керівництвом викладачів і промисловості панелей, відкритих офісних турів, і наставництва Hackathon, яка спрямована на вирішення основних питань місцевого значення. BE.INnovative Meet-зльотів, які з'єднують викладачів, співробітників і студентів до інноваційних фірмам для кар'єри і стажиста розвідки. BE.INnovative Лідери, яка забезпечує студентів з керівництвом майстерень, можливості для задоволення виборних і державних посадових осіб, а також відвідати спеціальні заходи і програми. BE.INnovative професійного розвитку семінар серії на основі конкретної галузі зворотного зв'язку. BE.INnovative заходи і програми громадських робіт для підвищення участі студента в Брукліні. BE.INnovative завантаження табору спрямовані на підприємництво, творчість і основного кодування. Програма BE.INnovative стипендій для навчання студентів про підприємницьку діяльність, інновацій та творчості і її перетину з традиційними академічних дисциплін і галузей промисловості.

Розташування

Нью-Йорк

BE.IN