Brookdale Community College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про коледж

Brookdale Community College - громадський коледж громади штату Нью-Джерсі. Наш головний кампус розташований у Лінкрофті, і ми маємо численні місця, що обслуговують більшу частину округу Монмут. Ми розташовані поблизу знакових берегів Джерсі з його прекрасними пляжами. Популярні напрямки, такі як Нью-Йорк, Філадельфія та Вашингтон, округ Колумбія, - лише їзди на автобусі чи поїзді.

Відкриті вступи, ESL / міжнародна підтримка студентів, безпечне середовище в університеті та легка передача до університетів роблять Брукдейл чудовим місцем для міжнародних студентів, щоб розпочати свій досвід в американських коледжах.

Brookdale пропонує програми на 90 градусів та сертифікати, які занесені до нашого каталогу коледжу: http://catalog.brookdalecc.edu/

Усім студентам пропонується брати участь у понад 50 студентських клубах, багатьох заходах у кампусі, гостьових лекціях, подорожах та виступах, що пропонуються через наш яскравий відділ студентського життя. Ми також пропонуємо дивовижну спортивну програму з командами національних чемпіонатів з багатьох видів спорту.

119274_IMG_2187.JPG

Брукдейл також пропонує широкий спектр студентських послуг, включаючи можливості для стажування та розвитку керівництва, підготовки до кар’єри, академічного консультування, безкоштовного навчання, особистого консультування та підтримки студентів з обмеженими можливостями.

119283_95-recommend-1000x380-L.jpg

Подивіться на наш кампус зверху у нашому відео Fly High.

Для отримання додаткової інформації та подання заявки відвідайте наш веб-сайт www.brookdalecc.edu.

Розташування

Middletown

Address
Newman Springs Road,765
07738 Middletown, Нью Джерсі, США

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Associate Degree
Associate of Applied Science
Associate of Science
Цей навчальний заклад також пропонує: