Прочитайте офіційний опис

Брістоу академія

Брістоу академія є одним з найбільших в світі комерційних провайдерів підготовки вертольота, з глобальної клієнтською базою, яка охоплює більш ніж 120 країнах світу. Він проводить так багато як 45 000 годин льотної підготовки щорічно з флотом з більш ніж 50 літаків. Головний кампус Академії в Тітусвілле, штат Флорида. Додаткові навчальні заклади розташовані в місті Карсон-Сіті, штат Небраска, і Глостера, Англія.

Брістоу Академія акредитована Акредитаційної комісією професійних шкіл і коледжів (ACCSC). ACCSC є визнаним агентство акредитації Департаментом освіти США. ACCSC акредитація сприяє інституційної підзвітності шляхом систематичного і всебічного оцінки інститутів за критеріями, встановлених за стандартами акредитації. Як ACCSC-акредитованому навчальному закладі, Брістоу Академія прагне до постійної оцінки і підвищення якості освіти та безперервного вдосконалення.

Спеціалізуючись на навчанні "неемпіричні", філософії Академії Брістоу є те, що людина вчиться по-перше, один вчиться краще. Лідери Брістоу академії зміцнити навчальну організацію, роблячи безпеку досконалості невід'ємною частиною всієї діяльності. З самого початку, безпека є основою всіх навчальних програм, а також поєднується з підвищеним акцентом на професіоналізм і теоретичних знань. Такий підхід розвиває майбутніх лідерів авіації, прищеплюючи основи звичних поведінки, які сприяють професійному зростанню, постійне вдосконалення і розширені особисті стандарти протягом всієї своєї кар'єри.

Будучи студентом Академії Брістоу, ви будете користуватися винятковою середовища навчання, яка поєднує в собі професійні льотного і наземного інструктора на повний робочий день з великим, сучасним парком вертольотів підтримується ретельно.

Випускники Академії Брістоу користуються успішні, нагородження кар'єри в області морського видобутку нафти і газу, пошуково-рятувальних, військових операцій, правоохоронних органів, трубопровідного транспорту та комунальних послуг, гасіння пожеж, засобів масової інформації, туризму, сільського господарства та інших місій вертольотів.

Мережа служби підтримки

Від реєстрації до закінчення і за його межами, ви будете отримувати експертні рекомендації та поради. Перед початком навчання, персонал Брістоу Академії забезпечують практичну допомогу з вашими вимогами переселення. Протягом всього вашого навчання, ми пропонуємо ресурси і рекомендації, розроблені, щоб зробити Ваша освіта гладкою і успішним.

Кар'єра поради і допомогу з працевлаштування допоможе вам зрозуміти поточний ринок і як на землю позицію, яка найкращим чином використовує свої навички. Широка мережа випускників Академії Брістоу є цінним джерелом підтримки після закінчення школи.

Флот Брістоу Академія включає в себе VFR- IFR- і ОНВ повітряних суден, оснащених:

Сікорський 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 Білка Твін Robinson R44 AgustaWestland 109E

льотної підготовки

Брістоу Академія надає комерційні та військові програми підготовки до польотів, які налаштовані для задоволення індивідуальних потреб групи контрактних клієнтів. Військова підготовка програми здійснюється ядром досвідчених колишніх пілотів військових інструкторів (IP), багато з спеціальних операцій і бойової літаючий досвід.

Брістоу академія затверджений Федеральним управлінням цивільної авіації (FAA), Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA), Департамент внутрішньої безпеки (за видачу F-1 і М-1 студентських віз), а також адміністрацію у справах ветеранів (для підготовки ветеранів, резервісти, а також інші особи, які мають право відповідно до положень Розділу 38 кодексу законів США).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Bristow Academy

Програма Брістоу Академії EASA Integrated Commercial Pilot License (CPL-H) призначена для студентів, що бажають отримати роботу на європейському ринку польоту. ... [+]

Програма Брістоу Академії EASA Integrated Commercial Pilot License (CPL-H) призначена для студентів, що бажають отримати роботу на європейському ринку польоту.

Ця програма відповідає мінімальним вимогам 135 годин льотної підготовки, щоб задовольнити вимоги літаючих досвіду EASA Part FCL 1178/2011 Додаток 1, Додаток 3 і 4. Заняття починаються в січні, травні та вересні і обмежена 14 студентів у кожному класі.

... [-]
США Titusville Великобританія Chesterfield
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bristow Academy

комбінований FAA / EASA Professional Pilot Програма Брістоу Академії забезпечує повну європейську сертифікацію EASA шляхом об'єднання CPL (H) навчання з компонентами підг ... [+]

комбінований FAA / EASA Professional Pilot Програма Брістоу Академії забезпечує повну європейську сертифікацію EASA шляхом об'єднання CPL (H) навчання з компонентами підготовки FAA. Цей курс схвалений для застосування одного року після завершення факультативного практичного навчання (OPT).

сертифікація

FAA Private Pilot License (PPL) FAA Commercial Pilot License (CPL) FAA приладів (IR) EASA Commercial Pilot License (CPL-H) FAA Certified Flight Instructor (CFI) Інструмент інструктор FAA Certified Flight (CFII) ... [-]
США Titusville Великобританія Chesterfield
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
20 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bristow Academy

FAA Professional Pilot Програма Брістоу Академії являє собою всеосяжний навчальний план землі і навчання польоту, спрямованих на розвиток студентів в професійних авіаторі ... [+]

FAA Professional Pilot Програма Брістоу Академії являє собою всеосяжний навчальний план землі і навчання польоту, спрямованих на розвиток студентів в професійних авіаторів. Сертифікований інструктор польотів (CFI) і сертифікований інструктор польотів за приладами (CFII) доступні в якості додаткових компонентів. Ця програма, в поєднанні з CFI і CFII курсів, схвалений для застосування одного року після завершення факультативного практичного навчання (OPT).... [-]

США Titusville Великобританія Chesterfield
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою