Bristow Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Брістоу академія

Брістоу академія є одним з найбільших в світі комерційних провайдерів підготовки вертольота, з глобальної клієнтською базою, яка охоплює більш ніж 120 країнах світу. Він проводить так багато як 45 000 годин льотної підготовки щорічно з флотом з більш ніж 50 літаків. Головний кампус Академії в Тітусвілле, штат Флорида. Додаткові навчальні заклади розташовані в місті Карсон-Сіті, штат Небраска, і Глостера, Англія.

Брістоу Академія акредитована Акредитаційної комісією професійних шкіл і коледжів (ACCSC). ACCSC є визнаним агентство акредитації Департаментом освіти США. ACCSC акредитація сприяє інституційної підзвітності шляхом систематичного і всебічного оцінки інститутів за критеріями, встановлених за стандартами акредитації. Як ACCSC-акредитованому навчальному закладі, Брістоу Академія прагне до постійної оцінки і підвищення якості освіти та безперервного вдосконалення.

Спеціалізуючись на навчанні "неемпіричні", філософії Академії Брістоу є те, що людина вчиться по-перше, один вчиться краще. Лідери Брістоу академії зміцнити навчальну організацію, роблячи безпеку досконалості невід'ємною частиною всієї діяльності. З самого початку, безпека є основою всіх навчальних програм, а також поєднується з підвищеним акцентом на професіоналізм і теоретичних знань. Такий підхід розвиває майбутніх лідерів авіації, прищеплюючи основи звичних поведінки, які сприяють професійному зростанню, постійне вдосконалення і розширені особисті стандарти протягом всієї своєї кар'єри.

Будучи студентом Академії Брістоу, ви будете користуватися винятковою середовища навчання, яка поєднує в собі професійні льотного і наземного інструктора на повний робочий день з великим, сучасним парком вертольотів підтримується ретельно.

Випускники Академії Брістоу користуються успішні, нагородження кар'єри в області морського видобутку нафти і газу, пошуково-рятувальних, військових операцій, правоохоронних органів, трубопровідного транспорту та комунальних послуг, гасіння пожеж, засобів масової інформації, туризму, сільського господарства та інших місій вертольотів.

Мережа служби підтримки

Від реєстрації до закінчення і за його межами, ви будете отримувати експертні рекомендації та поради. Перед початком навчання, персонал Брістоу Академії забезпечують практичну допомогу з вашими вимогами переселення. Протягом всього вашого навчання, ми пропонуємо ресурси і рекомендації, розроблені, щоб зробити Ваша освіта гладкою і успішним.

Кар'єра поради і допомогу з працевлаштування допоможе вам зрозуміти поточний ринок і як на землю позицію, яка найкращим чином використовує свої навички. Широка мережа випускників Академії Брістоу є цінним джерелом підтримки після закінчення школи.

Флот Брістоу Академія включає в себе VFR- IFR- і ОНВ повітряних суден, оснащених:

Сікорський 300CBi Robinson R22 Bell 206 JetRanger AS355 Білка Твін Robinson R44 AgustaWestland 109E

льотної підготовки

Брістоу Академія надає комерційні та військові програми підготовки до польотів, які налаштовані для задоволення індивідуальних потреб групи контрактних клієнтів. Військова підготовка програми здійснюється ядром досвідчених колишніх пілотів військових інструкторів (IP), багато з спеціальних операцій і бойової літаючий досвід.

Брістоу академія затверджений Федеральним управлінням цивільної авіації (FAA), Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA), Департамент внутрішньої безпеки (за видачу F-1 і М-1 студентських віз), а також адміністрацію у справах ветеранів (для підготовки ветеранів, резервісти, а також інші особи, які мають право відповідно до положень Розділу 38 кодексу законів США).

Розташування

Тітусвіль

Bristow Academy

Address
365 Golden Knights Blvd

32780 Тітусвіль, Флорида, США

Честерфілд

Address
Gloucestershire Airport Cheltenham

GL51 6SR Честерфілд, Англія, Великобританія