Bilingual Education Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Лист від директора

Привіт, і ласкаво просимо в інституті двомовного освіти (BEI). Зі свого скромного початку в 1982 році, BEI став одним з провідних держави мовних і культурних навчальних центрах. У всіх відношеннях, ми займаємося наданням осіб купувати та розуміти інших мов і культур. Люди роблять інститут великий, так ви студент, викладач, співробітник, аспірант, компанію, сусіда або відвідувача, інтерес і ентузіазм цінуються і оцінив. Це наші колективні зусилля, однак, що сьогодні зробити цей інститут наприклад живе місце, щоб вивчити, щоб дізнатися, щоб працювати, а щоб зробити нові прижиттєві друзів.

Як ми всі знаємо, наш світ стає все менше. Ми можемо з'єднатися з іншими по всьому світу одним натисканням кнопки. Важливішим, ніж будь-коли, мови не є єдиним засобом зв'язку, але також інструменти і навички для підключення і роботи з нашими колегами. Тут, в BEI, в першу чергу, з'єднується людей.

Ми очікуємо, що наші викладачі, щоб бути великими вчителями, а наші співробітники, щоб бути співчутливими, сервіс-орієнтованої, і, перш за все, ефективні посередники. Вони втілюють в собі дух щедрості і оптимістичним і невтомній ставлення переважає тут. Крім того, ми пропонуємо нашим студентам різними, але згуртована громади і стані найсучаснішої технології, що дає їм максимально широкий простір для прискореного оволодіння мовою, поки зосереджені досить для досягнення результатів якості.

Це моє задоволення вітати вас на BEI. Наші співробітники та викладачі в захваті цією можливістю, щоб працювати з вами і допомагати вам у досягненні ваших цілей і завдань мови. З найкращими побажаннями, як ви почнете ваш язик подорож. Ми будемо підтримувати вас на протязі всього шляху.
Теплі стосунки, Гордана Арнаутович директор, BEI

Чому BEI?

BEI надає якість полікультурної освіти особам, групам і державними програмами обслуговування в районі Х'юстона протягом більш ніж двадцяти п'яти років.

Як один з небагатьох акредитованих приватних мовних шкіл в Х'юстоні, ми продовжуємо будувати нашу роль в якості лідера в мульти-культурної комунікації за допомогою різних проектів, починаючи від біженців освітніх програм в наш інтенсивної англійської мови, а також програма іноземною мовою.

Місія Bei є створення унікальних досвіду навчання, які сприяють досягненню зв'язок з розумінням в крос-культурному середовищі за допомогою ефективного глобального партнерства, відкритості, самосвідомості та інноваційних продуктів і послуг.

Для досягнення нашої місії, викладачі та співробітники BEI підтримує такі принципи, прийняті від принципів етики ACCET акредитованих установ.

Розташування

Х'юстон

Address
6060 Richmond Ave, Suite 180
Houston, TX 77057

TX 77057 Х'юстон, Техас, США