Bellevue College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Привіт! Як зазначив президент Bellevue коледжу, я дуже радий, що ви знайшли час відвідати наш сайт і дізнатися про нашу чудовій коледжі, розташованому на мальовничому лісистому університетському містечку в самому серці Bellevue. До н.е. була заснована майже 50 років тому як частина руху, щоб забезпечити доступне і доступну освіту для громадян у східній частині округу і його околицях, і ми пишаємося тим, продовжувати цю традицію і сьогодні.

Bellevue президент коледжу

До н.е. є третім за величиною вищим навчальним закладом в штаті Вашингтон. Ми студент-орієнтованих установа відкритого доступу, що робить сильний акцент на першокласне навчання і малих розмірів класу. Торік, надзвичайно різноманітна група 37000 студентів обрали до н.е. виконувати різноманітні освітні та професійні цілі.

Більшість наших студентів вступають в один з шести програм передачі - вони завершити перші два роки свого утворення тут, а потім перевестися в університет, щоб завершити ступеня їх бакалавра. Ми посилаємо більше студентів передачі в університет Вашингтона, ніж будь-який інший громади чи технічного коледжу в штаті.

Інша група студентів провінції Британська Колумбія, кар'єра орієнтованих - ми пропонуємо близько 100 професійних і технічних програм в найбільш затребуваних кар'єрного поля, які готують наших студентів для роботи сьогодні і можливості завтрашнього дня.

Інші вибирають BC вивчати англійську мову або вдосконалити свої основні навички; технічне переозброєння свої навички в нашій програмі працівник перепідготовки; продовжити свою освіту для просування в кар'єрі з класом безперервної освіти; або заробити кредит коледжу в той час як ще в середній школі при працюючому запуску програми. Ми працюємо над тим, щоб до н.е. обладнаний для задоволення потреб студентів на майбутнє. Протягом наступних двох років ми плануємо додати чотири додаткових ступенів бакалавра, на додаток до трьох програмах ми вже пропонують. Ми знаходимося в процесі розробки нового кампусу Сходу в Issaquah, що зробить наші заняття більш доступними для людей в східній частині округу Кінг. І ми плануємо розбити землю на державно-оф-мистецтва об'єкта, який розміститься наші зростаючі медичних наук програми, виховувати людей в дусі робочих місць у секторі охорони здоров'я.

Після вивчення цього сайту, я запрошую вас відвідати наш кампус найближчим часом, так що ви можете бачити самі, що робить Bellevue College таким особливим. Ви можете запланувати кампус тур, зустрітися з науковим керівником або обговорити ваші кар'єрні цілі з консультантом. Або, якщо ви живете далеко від кампуса або віддаєте перевагу гнучкий графік, дізнатися більше про нашу обширної онлайн пропозицій. Знову ж, дякую, що знайшли час, щоб дізнатися більше про Bellevue коледжу, і я сподіваюся, що ви скористатися дивовижні можливості, які ми пропонуємо.

Дейв правління президента, Bellevue College

Розташування

Bellevue

Bellevue College

Address
3000 Landerholm Circle SE Bellevue, WA 98007-6406
Bellevue, Вашингтон, США
Телефон
+1 425-564-1000