Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо Bay Державне училище технології

Bay State Школа технологій (BSST), Inc. є одним з провідних технічних училищ регіону, підготовка чоловіків і жінок для різноманітних цікавих практичних кар'єри, від електричного роботи ремонт побутової техніки.

У BSST, ми віримо в індивідуальний підхід до навчання. Наші класи маленькі. Наші студенти вчаться робити -Що ми вчимо вранці, ми на практиці в наших лабораторіях в другій половині дня. Наші інструктори мають багаторічний успішний досвід промисловості.

BSST пропонує прискорений, комплексну підготовку в: ремонт техніки і основний електричної енергії; комп'ютери; Холодильна, опалення, вентиляція, кондиціонування повітря (HVAC); холодильне, кондиціонування повітря, комерційні HVACR та електроніка. Ми також пропонуємо курс онлайн в основний електрики і одноденний семінар для відновлення фреон потім за допомогою тесту сертифікації EPA.

Якщо ви шукаєте свою першу роботу або повторно ввести робочої сили робити щось нове, ми можемо у вас навчання і готові до роботи у нагородженні менш ніж за рік. Якщо ви хотіли б працювати самостійно, вирішувати проблеми і допомагати людям, технічна кар'єра може бути для вас. Нехай Bay State школа технології підготовки, щоб ви краще!

BSST пропонує прискорений, комплексне навчання з: Ремонт побутової техніки та базових курсів електроенергії; комп'ютери мережеві курси; побутових холодильних курси, (опалення, вентиляція, кондиціонування) HVAC курси; холодильне, кондиціонування повітря, комерційні курси та курси HVACR електроніки.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Bay State School Of Technology

Кожна сім'я, кожен бізнес, і майже кожен будинок у світі є кілька великих електроприладів. Пральні машини Одяг, посудомийні машини, Сушарки одягу, холодильники, мікрохвил ... [+]

Велика побутова техніка / Базовий курс Електрика

Кожна сім'я, кожен бізнес, і майже кожен будинок у світі є кілька великих електроприладів. Пральні машини Одяг, посудомийні машини, Сушарки одягу, холодильники, мікрохвильові печі, печі та вибуття деякі з найбільш поширених з них. Вони ламаються іноді і повинні бути відремонтовані. Чи є у вас знає, хто не володіє якоюсь майор Appliance?

... [-]
США Canton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bay State School Of Technology

Назва цієї програми, Електроніка технік, може бути трохи лякає для середньої людини, але для когось, хто любить працювати руками, це практичний навчальної програми може б ... [+]

Електроніка Технік програми

Назва цієї програми, Електроніка технік, може бути трохи лякає для середньої людини, але для когось, хто любить працювати руками, це практичний навчальної програми може бути основою для кар'єрі. Кандидати без попереднього знання в галузі електроніки були дуже успішними у виконанні програми.

Програма складається з трьох модулів:

Основні Електрика і аналогової електроніки Цифрова електроніка та смарт-технології Ремонт комп'ютерів і мереж ... [-]
США Canton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bay State School Of Technology

Знання основних Електрика і електроніки і основ холодильної техніки є необхідною умовою для комерційного холоду і кондиціонування повітря з Програмою. ... [+]

Торговельне холодильне і кондиціонування повітря (HVACR)

Знання основних Електрика і електроніки і основ холодильної техніки є необхідною умовою для комерційного холоду і кондиціонування повітря з Програмою. Більшість студентів, що у програмі Велика побутова техніка і побутове холодильне та Кондиционер Програми, де вони навчаються основну електрику і основний охолодження, як правило, також записатися на цю програму. Студенти вчаться працювати на системах центрального кондиціонування, теплових насосів, систем на даху / C, ходити в і досягти в холодильниках і морозильних камер, льодогенераторів і іншого торгового холодильного обладнання.... [-]

США Canton
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою