Bay State School Of Technology

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо Bay Державне училище технології

Bay State Школа технологій (BSST), Inc. є одним з провідних технічних училищ регіону, підготовка чоловіків і жінок для різноманітних цікавих практичних кар'єри, від електричного роботи ремонт побутової техніки.

У BSST, ми віримо в індивідуальний підхід до навчання. Наші класи маленькі. Наші студенти вчаться робити -Що ми вчимо вранці, ми на практиці в наших лабораторіях в другій половині дня. Наші інструктори мають багаторічний успішний досвід промисловості.

BSST пропонує прискорений, комплексну підготовку в: ремонт техніки і основний електричної енергії; комп'ютери; Холодильна, опалення, вентиляція, кондиціонування повітря (HVAC); холодильне, кондиціонування повітря, комерційні HVACR та електроніка. Ми також пропонуємо курс онлайн в основний електрики і одноденний семінар для відновлення фреон потім за допомогою тесту сертифікації EPA.

Якщо ви шукаєте свою першу роботу або повторно ввести робочої сили робити щось нове, ми можемо у вас навчання і готові до роботи у нагородженні менш ніж за рік. Якщо ви хотіли б працювати самостійно, вирішувати проблеми і допомагати людям, технічна кар'єра може бути для вас. Нехай Bay State школа технології підготовки, щоб ви краще!

BSST пропонує прискорений, комплексне навчання з: Ремонт побутової техніки та базових курсів електроенергії; комп'ютери мережеві курси; побутових холодильних курси, (опалення, вентиляція, кондиціонування) HVAC курси; холодильне, кондиціонування повітря, комерційні курси та курси HVACR електроніки.

Розташування

Кантон

Address
Bay State School of Technology,
225 Turnpike St (Route 138),
Canton

02021 Кантон, Массачусетс, США