Boston School of Modern Languages

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бостон Школа сучасних мов (BSML) є приватною мову установа, яке пропонує цілорічний інтенсивний і Напівінтенсивного мову programs.We англійська перший і найповажніший Америки Школа англійської мови. З 1925 року, ми навчили тисячі студентів і професіоналів з усього світу. Ми школа вибору для студентів, що бажають програму шлях до переходу до американської середньої школи, коледжу чи університету і для професіоналів, які бажають підвищити свою кваліфікацію в глобальній навколишньому середовищу. Незалежно від того, ви шукаєте, BSML підготує вас до академічної і успіх в кар'єрі.

BSML має відмінну репутацію і значне число наших студентів приїжджають до нас з уст в уста. Ми унікальні в наданні нашим студентам освітній і культурний досвід не знайти в інших шкіл англійської мови і програм. Ми пишаємося у підтримці довгострокових відносин з нашими студентами, багато з яких повертаються, щоб вчитися у нас знову, і вітали другий, третій, і четвертий покоління сімей наших випускників вчитися з нами. Наш девіз: "АНГЛІЙСЬКА! Дізнатися, жити його, Любов це ... в BSML!"

Основні факти

За 90 років досвіду викладання англійської мови для тисяч іноземних студентів. Красива історична граніту будівлю, розташовану в житловому районі, що прилягає до Дендрарій Гарвардського університету. Відмінні варіанти житла в декількох хвилинах ходьби від школи. Фокус орієнтований навчальний план зі спеціалізованими класами в цілому, наукових, ділових і підготовки до тестів курси. ETS офіційний полігон TOEFL. Студенти можуть прийняти офіційний тест право в школі. Щотижневий бізнес і соціальні заходи, що проводяться нашими викладачами експертів і керівників. Гнучкий графік. Студенти можуть почати навчання будь-якого понеділка. Відкритий круглий рік. Індивідуальне увагу і послуги. Щоденні громадські заходи. Learning гарантується нашим видатним методології. Ми будемо працювати з учнем, щоб допомогти їм досягти своїх цілей в області навчання англійської - вони просто повинні робити свою частину.

Розташування

Бостон

Address
814 South Street,
Boston,
Massachusetts 02131

02131 Бостон, Массачусетс, США