American Language Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

У ALA ми віримо в силу вас і вашу здатність домогтися успіху. Саме тому кожен учень вважається найважливішою і шанованою частиною сім'ї АЛО. Наша турбота, виховання і підтримка мережі висококваліфікованих вчителів та професійних співробітників служби студентів забезпечить чудову навчальну середу, яка дозволить вам досягти ваших цілей. Ми тримаємо класну кімнату невеликими розмірами, тому вчителі можуть надавати максимально особисту увагу кожному студенту.

Всі наші програми розроблені з урахуванням ваших навчальних потреб. Наша філософія навчання була розроблена з використанням новітніх теорій та дослідницьких підходів до вивчення мов та навчання, які зосереджені на забезпеченні багатьох успішних результатів навчання для кожного учня.

ЧОМУ ВИБРАТИ США

 • Всі кампуси ALA в США сертифіковані кафедрою освіти США та акредитовані Комісією з програми англійської мови Accreditaion
 • Ми маємо повноваження відповідно до федерального закону зарахувати студентів-неіммігрантів та випустити форму I-20 для студентів візової групи F-1.
 • ALA спеціалізується на інтенсивному вивченні англійської мови з фундаментальними, академічними та просунутими рівнями.
 • Партнери університету ALA надають для випускників курсу 5-го рівня ALA Pathway (NO TOEFL або ILETS тестування).
 • Партнери ALA University випускають Умовні листи прийому для студентів ALA.
 • ALA надає безкоштовні університетські консультації своїм студентам
 • ALA має висококваліфікованих викладачів рідної мови з BA / MA / Ph.D TESOL ступенів, з багаторічним досвідом.
 • ALA має невеликі, різноманітні та інтерактивні заняття
 • ALA пропонує культурні заходи, екскурсії та соціальні заходи.
  * Деякі американські сімейні варіанти проживання у сім'ї доступні

Місія

Ми прагнемо забезпечити найкращий навчальний досвід та підтримку для студентів, які вивчають англійську мову, для задоволення їх навчальних потреб у академічних, професійних та соціальних цілях.

Наша обіцянка

Лідерство ALA обіцяє дати кожному студенту те, що ми вважаємо кращим значенням та якістю вищої освіти у світі. Дякуємо за можливість заручитися довірою.

Наш Pathway

ALA - це ваш Pathway до успіху в академічних цілях. Ми маємо багато варіантів, які допоможуть вам досягти ваших цілей англійської мови. Ми пропонуємо різні програми відповідно до ваших потреб. Ви можете навчатися повний або неповний робочий день, в нашому центрі в США або за допомогою дистанційного навчання.

Почніть своє майбутнє з ALA.

American Language Academy АКРЕДИТАЦІЯ

American Language Academy акредитована Комісією з акредитації програм англійської мови на період з квітня 2018 по квітень 2028 року і погоджується дотримуватися стандартів CEA для англійської мови та інститутів. CEA визнана Міністерством освіти США як національно визнане агентство з акредитації програм англійської мови та навчальних закладів в США. 703) 665-3400, для отримання додаткової інформації відвідайте: www.cea-accredit.org
Чому навчаються в акредитованій школі?
 • Будьте впевнені, що ви отримаєте найвищу якість інструкцій і послуг для кращого досвіду навчання
 • У нас є навчальний план, орієнтований на задоволення оцінюваних навчальних потреб наших студентів. s
 • Ми підтримуємо ефективну систему оцінки успішності студентів від початкового розміщення курсів до просування за рівнем до рівня.
 • Ми маємо досвідчених, американських носіїв мови, професійних факультет, який відданий викладання.
 • У нас є приміщення та адміністративний персонал для забезпечення чудового навчального середовища.
 • Ми надаємо широкий спектр послуг для студентів від орієнтації; академічна віза, а також імміграційне та житлове консультування; соціальні, рекреаційні та культурні заходи

Розташування

Грінсборо