Adams College of English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша школа прагне забезпечити студентів якісною мовною освітою, щоб допомогти учням досягти своїх цілей. ACE, заснована в 2007 році, наразі знаходиться в місті Кореатаун, штат Лос-Анджелес, сусіди з Лос-Анджелесом, Голлівудом, Санта-Монікою та Глендейлом. На кампусі входить п'ять кабінетів та одна комп'ютерна лабораторія, яка надає додаткові ресурси для успішного виконання навчальних потреб студентів.

Зокрема, місія ACE полягає в наступному:

щоб забезпечити студентів високоякісне вивчення англійської мови, включаючи тестову підготовку в навчально-навчальному середовищі, заснованому на студентах, з якою вони можуть вдосконалити свою англійську мову та навички, необхідні для їх академічного, професійного та особистого навчання.

Серед численних цілей ACE для студентів, деякі з них:

  • Забезпечити програми вивчення англійської мови, включаючи тестову підготовку, яка є освітою, сучасною, високою якістю та наочною ефективністю.
  • Підтримувати висококваліфікованих та самоусунутих інструкторів, які заохочуватимуть студентів покращувати свою англійську мову та навички тестування.
  • Підтримувати навчальні центри, позитивні та добре обладнані навчальні середовища, включаючи відповідні послуги для студентів для високого рівня задоволення студентів.
  • Впроваджувати систематичні, ефективні та вимірювані системи оцінки для студентів, щоб досягти своїх академічних, професійних та особистих цілей.
  • Створити стратегічні бізнес-плани, спрямовані на вивчення англійської мови, включаючи тестову підготовку.
  • Забезпечити рівноправні можливості навчання в меншій мірі за ознакою віку, расової, етнічної приналежності, статі, сексуальної орієнтації чи релігії.

Розташування

Лос-Анджелес

Address
3700 Wilshire Blvd. Suite 985
CA 90010 Лос-Анджелес, Каліфорнія, США