ASC English

Введення

Прочитайте офіційний опис

ASC АНГЛІЙСЬКА ШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Освітні послуги для іноземних студентів в Бостоні з 1993 року.

Спираючись на спадщину десяти років міжнародного досвіду ESL, ASC Англійська надає підтримку і надання освітніх послуг іноземним студентам в Бостоні з 1993 року.

Ми сприяли глибоке розуміння потреб іноземних осіб, що вступають на освіту в Сполучених Штатах, і розробили широкий спектр послуг, щоб допомогти вам через виклики успіху в американській освітній системі.

Наші спільні послуги і ресурси випливають з досвідчених викладачів і затишній і дружній обстановці, яка спрямована на вирішення індивідуальних потреб як іноземного студента в Сполучених Штатах.

Все на розумній системі ціноутворення, додати до англійської мовної програми незрівнянної цінності і вигоди.

Декілька факторів, які роблять ASC відмінним місцем для вивчення англійської мови:

Професійні і пристрасні викладачі з багаторічним досвідом викладання іноземних студентів Набір програм, які розглядаються конкретні мовні та академічні навички, які ви будете мати потребу в якості студента в американському університеті Гнучкі графіки для всіх програм, в тому числі у вихідні дні та літні курси Гарантоване персональну увагу з боку спеціалізованих інструкторів і персоналу Дружні відносини з конкретними потребами студентів з країн по всьому світу Високоякісні послуги для дорослих, з недавніх gradutes середньої школи до коледжу і аспірантів

Розташування

Бостон

ASC English

Address
ASC English School Main Office
1106 Commonwealth Ave.
Boston, MA 02215
Tel 617-505-4032
Fax 617-730-3700

Бостон, Массачусетс, США
Телефон
+1 617-338-5288