Прочитайте офіційний опис

У American English College, наша місія полягає в забезпеченні англійська (ESL) учнів з відмінною, повної та доступної освіти англійською мовою для їх особистого успіху другої мови.

ПРОГРАМИ

У American English College, програми розроблені, щоб задовольнити потреби кожного студента навичок і цілей на всіх рівня володіння англійською мовою, від початківця до просунутого.

Всі курси охоплюють основні мовні навички в тому числі: аудіювання, говоріння, читання, письмо, граматика, лексика, і вимови.

Житло

Американський англійський коледж може надати вам і знайти надійного і безпечного житла, який відповідно до ваших уподобань через надомного і приватного житла.

Академічні консультації

У American English College, ми хочемо, щоб наші студенти побудувати змістовну основу академічної під час їх перебування тут. Усі студенти мають право взяти на себе відповідальність за своє майбутнє, і під час цієї поїздки ми надаємо індивідуальний підхід і підтримку, щоб допомогти їм у досягненні їх кар'єри і життєвих цілей.

Наші студентські радники є великі знання про програми освіти в Сполучених Штатах, і є міцні партнерські відносини з провідними коледжів і університетів США. Це дає нашим студентам керівництва і різних освітніх варіантів при пошуку конкретної програми до їхніх потреб. Це наш намір сформувати екстраординарні осіб, пропонуючи у навчанні та особистісному зростанню необхідно, щоб стати світовим лідером.

Вивчіть наші програми і подивитися, як ви можете почати свою подорож сьогодні.

НАВЧАННЯ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТІВ

Американський англійський коледж має право відповідно до федеральним законом надійти неімміграційних чужорідні студентів. Зацікавлені у вивченні в Сполучених Штатах з різноманітним співтовариством міжнародних студентів?

АКРЕДИТАЦІЯ

Американський англійський коледж акредитований ACCET, агентства визнаної Департаментом освіти США. Ми також схвалив працювати в Каліфорнії бюро для приватного вищу освіту (BPPE).

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

American English College

У American English College, наша місія полягає в забезпеченні англійська (ESL) учнів з відмінною, повної та доступної освіти англійською мовою для їх особистого успіху др ... [+]

Інтенсивна програма АНГЛІЙСЬКА

Хто ця програма

У American English College (http://www.aec.edu/), наша місія полягає в забезпеченні англійська (ESL) учнів з відмінною, повної та доступної освіти англійською мовою для їх особистого успіху другої мови. Найкраще підходить для студентів, які хочуть покращити свою англійську, як швидко, як це можливо. Це включає в себе студентів, що бажають беглости для вступу в американському коледжі, університеті або розмовної використання в професійній обстановці.... [-]

США Rowland Heights Monterey Park Alhambra
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
12 - 48 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою