Aviation Institute of Maintenance

Введення

Прочитайте офіційний опис

Біля Авіаційний інститут технічного обслуговування, Наша місія полягає у допомозі дорослим школярам отримати навички та навички, необхідні для значущої кар'єри на початковому рівні. Ми прагнемо бути уважними до потреб наших студентів, місцевих підприємств, галузей та уряду. Ми прагнемо до високих академічних стандартів у всіх наших навчальних пропозиціях, і ми прагнемо надавати послуги, які підтримують успіх наших студентів.

Ми пропонуємо наступні програми в нашій авіаційної кар'єрі школі, які можуть допомогти вам почати роботу в захоплюючій області авіації обслуговування.

  • Авіаційний технік з обслуговування (AMT)
Aviation Maintenance технічний інженер (AMTE)

Авіаційний технік з обслуговування вертольотів (AMTH) Avionics технік літаки вантажовідправник комбінована зварювання Опалення, вентиляція та кондиціонування повітря (HVAC)

The Авіаційний інститут технічного обслуговування (AIM) Є частиною успішної групи компаній, яка вперше почалася в Норфолку, штат Вірджинія в 1969 році. Ми зберегли традиції передового досвіду в галузі освіти протягом всього нашого експансії авіаційної кар'єри шкіл протягом більше чотирьох десятиліть.

FAA вимагає найвищих і строгих світових стандартів для підготовки авіаційних фахівців. Тренінг наші гради отримати не тільки відповідає, але і перевершує ці стандарти. Ми пишаємося техніками ми розмістили на протязі багатьох років з компаніями по всьому світу.
Те, як ми представляємо наш бренд, його стиль та якість, є безпосереднім представництвом нашого інституту. Послідовність з нашою ідентичністю є основою для покращення визнання, поваги та усвідомлення нашого бренда на місцевих та світових ринках.

На AIM ми прагнемо створити надійний та надійний бренд. За допомогою цього посібника ми сподіваємось заохочувати маркетингові та комунікаційні матеріали, що сприяють розвитку AIM, розробляти та впроваджувати послідовно та точно - локально та глобально.
Міжнародна стипендія за навчання
Технік авіаційного технічного обслуговування (інженер)
Стипендія технології технічного обслуговування авіації буде надана студентам, які підтримують 3,0 доларів США, мають хорошу відвідуваність та мають хорошу репутацію зі школою. Стипендія буде нагороджена протягом останнього семестру студента до закінчення навчання. (Сбори, пов'язані з проїздом, кімнатою та домом, візом та правом на проїзд, а також оплата за вступні внески не включаються до стипендії.) Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Індія звертатися:
Deepti Jain
Радник країни
Авіаційний інститут технічного обслуговування (AIM)
Мобільний: +91 (971) 700-2261
E-mail: CountryAdviserIndia@AviationMaintenance.edu
Заснована в Нью-Делі, Індія

Азія:
Yee Pei K'NG 康 依 佩 강 이페이
Регіональний спеціаліст - Азіатсько-Тихоокеанський регі
Skype: AIM_YeePei
WeChat: AIM_YeePei
Мобільний телефон: 6012-3310427
E-mail: RRS@AviationMaintenance.edu
Знаходиться в Куала-Лумпурі, МОЙ

Інші регіони контактуйте з:
Деон Фасада
Національний директор з прийому
Авіаційний інститут технічного обслуговування (AIM National)
4525 Південний бул., Люкс 301
Вірджинія-Біч, штат Вірджинія, 23452 США
Офіс: 001-757-233-6542
E-mail: Admdirnat@aviationmaintenance.edu

Візьміть віртуальний тур до AMN

  • Facebook: https://www.facebook.com/AIM.edu
  • Twitter: https://twitter.com/AviationAIM
  • YouTube: https://www.youtube.com/user/AIMschools

Розташування

Вірджинія Біч

Address
Other regions contact:
Deonne Facada
National Admissions Director
Aviation Institute of Maintenance (AIM National)
4525 South Blvd., Suite 301
Virginia Beach, Virginia, 23452 US
Office: 001-757-233-6542
Email: admdirnat@aviationmaintenance.edu

23452 Вірджинія Біч, Вірджинія, США