Прочитайте офіційний опис

Суші, Shiawase, Sekai

(Суші, Щастя, Світ)

Ми хочемо створити щастя в усьому світі із сушею. Наша мета полягає в тому, щоб навчати лідер японської кухні, такі як суші, і прагнути до щастя людей, поширюючи, розвиваючи і посилюючи цінність японської кухні в світі.

З моменту свого заснування в 2002 році, Tokyo Sushi академія привертає увагу як вітчизняних, так і зарубіжних ЗМІ як перша школа для підготовки суші кухаря в Японії і тільки один, який вчить суші для професійних кухарів англійською мовою.

У нас є більше 4000 випускників, і вони знайшли нову кар'єру в більш ніж 50 країнах, так як TSA була створена в 2002 році.

■ Як клас йде? <1> Ви можете перевірити нашу шкільне життя на YouTube, просто натиснувши на посилання вище; https://www.youtube.com/watch?v=l-vBNUdUfMU

<2> Tokyo Sushi Академія була введена Reuters / TRT світу на YouTube останнім часом. Я думаю, що це 3min TV програма допоможе вам зрозуміти більше про нашу школу! https://www.youtube.com/watch?v=g9bpBT3K0NU

<3> Ми поміщаємо фото щоденного класу на нашій сторінці facebook. https://www.facebook.com/tokyosushiacademytsukiji/ ■ Наші випускники У нас більше 4000 випускників, і вони знайшли нову кар'єру в більш ніж 50 країнах, так як TSA була створена в 2002 році. Один з наших випускників з Греції був названий серед 100 світових кухарів на церемонії вручення першої Chefs Всесвітньої зустрічі на вищому рівні листопада 2017 року. http://www.ekathimerini.com/214141/article/ekathimerini/life/greek-sushi-master-among-worlds-100-best-chefs

http://www.ekathimerini.com/214141/article/ekathimerini/life/greek-sushi-master-among-worlds-100-best-chefs

ЧОМУ СУШІ / ЯПОНСЬКА КУХНЯ?

 1. Японська кухня люблять в світі За даними опитування, проведеного японського Міністерства сільського, лісового і рибного господарства, японські ресторани і японські ресторани злиті різко збільшили число від приблизно 24 000 на 2006 році до 55000 в 2013 році і 89,000 в 2015 році.
 2. «Японська кухня» найулюбленіша іноземна кухня В опитуванні про улюблену зарубіжної кухні, люди в Китаї, Гонконгу, Південної Кореї, Тайвані, Франції та Італії вибирають страви японської кухні, як їх найулюбленіший. (2013 Японська організація зовнішньої торгівлі)
 3. Японські кухарі, що залишилися в країні Незважаючи на високий попит в світі, сьогодні японські кухарі, як правило, залишаються в комфортних умовах своєї країни і, таким чином, в японській кухню кухар так необхідний в світі.
 4. Тенденція «Даші» «Umami» «Даші» і «Umami," основні компоненти японської кухні, привертають увагу з усього світу. Кухарі всесвітньо відомі ресторанів відвідати Токіо, щоб дізнатися японську кухню.
 5. Успішні випадки японської / японської кухні фьюжн Японські ресторани злиття, такі як Nobu, Zuma і Морімото, стали харчової тенденцією в світі.
 6. Успішні випадки суші-ресторани Едо-стилю в світі У зв'язку з розвитком систем розподілу в останньому десятилітті, це стало можливим не тільки для ресторанів високого класу в Токіо, але де-небудь в світі є морепродукти безпосередньо транспортуються з рибного ринку Цукідзі. У міру збільшення вимогливих клієнтів, лідируючі ресторани суші Едо стилі виявилися успішними в Гонконзі, Нью-Йорку і Сінгапурі.

ЧОМУ TOKYO / Цукідзі?

 1. Токіо, найбільш конкурентоспроможна область для ресторанів З населенням більше 12 мільйонів, і більш ніж 150000 ресторанів, Токіо відомий як найбільш конкурентоспроможною області для ресторанів в світі. Місто має в своєму розпорядженні не тільки японські, але і китайські, італійські, французькі і тайські ресторани, і ви можете насолоджуватися високою якістю страв за цінами, починаючи з JPY500 (ок. $ 4).
 2. Michelin визнає Токіо У 2015 році 226 ресторанів в Токіо заробили зірки в гіді Мішлен. Місто залишає Париж далеко позаду, який посів друге місце з 99 ресторанами, і доводить, що він заслужив високу репутацію серед гурманів.
 3. Kappabashi-стріт ресторану Товари постачальників Kappabashi, відомий як Вулиця ресторанів Товари постачальників, знаходиться приблизно в 30 хвилинах їзди на поїзді від Цукідзі. Вулиця викладена з магазинами кухонних ножів, фальшивий дисплей їжі або кухонного обладнання та залучає тих, хто займається харчової промисловості в усьому світі. Ви можете знайти ресторан обладнання, а також інструменти для кухарів.
 4. Масштабні харчові події Токіо проводить великомасштабні харчові події, пов'язані, наприклад, Foodex Японії, яка проводиться в кожному березні в найбільшій виставці ресторанного бізнесу в Азії або Японія International Seafood Show в серпні. Місто дозволяє створити свою мережу в харчовій промисловості.
 5. Цукідзі Цукідзі Школа знаходиться в 5 хвилинах ходьби пішки від всесвітньо відомого рибного ринку Цукідзі. Ви можете створити свою мережу з постачальниками на ринку кращих інгредієнтів в світі.
 6. Чотири сезони Відчуваючи весна, літо, осінь і зиму, ви можете відчувати себе сезонну сутність японської кухні і суші. Це досвід, який ви можете мати тільки в Японії.
 7. Ваші власні заходи в Японії У вихідні та святкові дні, ви можете насолоджуватися власним діяльності, таких як катання на лижах, приймаючи пружинний гарячу ванну, перегляд феєрверку або вишні, вступивши гарячий горщик боку або пити Izakaya (паб в японському стилі).

ЧОМУ TSA?

 1. Попередні досягнення та мережі З моменту заснування ВСТ в 2002 році більше 4000 випускників знайшли нову кар'єру в більш ніж 50 країнах світу. Ви можете зустрітися з кухарями, що надходять з усього світу, в гонитві за однією і тією ж мети, і підвищити вашу інтелектуальну мотивацію або знайти нових ділових партнерів.
 2. Єдина школа, яка вчить справжню японську кухню англійською мовою TSA (Tokyo Sushi Academy) це єдина школа, де ви можете дізнатися справжню японську кухню англійською мовою. Є інші школи для японської кухні, але вони вчать на японській мові і вимагають знань мови в JLPT рівня N-2 (бізнес-рівень).
 3. Інструктори Видатні футболісти не завжди роблять видатні тренери. Крім того, викладачам приготування потрібен досвід і сенс. В області суші і японської кухні, яка вимагає кухарів «дивитися і вчитися," наші пристрасні інструктори скористатися їхнім досвідом викладання іноземних і відповісти на кожен з ваших питань.
 4. Практичні заняття + ресурси TSA особливості не тільки практичні заняття з використанням різних риб і інгредієнти, але також широко варіювалися англійські ресурси про суші і японської кухні. Ці ресурси дозволять вам дізнатися різноманітно, починаючи від історії суші і японської кухні до їх останньої тенденції.
 5. діяльності Ми також пропонуємо діяльність за межами класної кімнати, в той числі польових поїздок в Цукідзі і Kappabashi, так що ви можете дізнатися японську кухню з різних точок зору.
 6. Підтримка життя в Японії TSA буде підтримувати вас у міру нашої здатності до і після того, як ви приїдете в Японії, так що ви можете насолоджуватися вашим перебуванням в Токіо; ми допоможемо вам з пошуком житла та підготовкою до життя в Японії шляхом надання протоколу орієнтації і безпеки в разі землетрусів.
 7. підтримка Кар'єра Після закінчення програми АСП, ми допоможемо вам в зміні місця роботи або відкриття бізнесу.
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Certificate

Tokyo Sushi Academy

Ви дізнаєтеся, як зробити Даші (японський суп акцій) до відомого темпура, сашимі, якіторі, Тонкацу, Izakaya продукти, Okonomiyaki і багато іншого! ... [+]

4 ТИЖНЯ WASHOKU (японська кухня) КУРС Ви дізнаєтеся, як зробити Даші (японський суп акцій) до відомого темпура, сашимі, якіторі, Тонкацу, Izakaya продукти, Okonomiyaki і багато іншого!

3 ПЕРЕВАГИ цього курсу Основи і застосування Даші і Umami Даші є запасів з японських інгредієнтів, таких як кацуобусі (Боніто пластівці), Niboshi (сушених дрібних сардин), бурі водорості і сушені гриби шиітаке. Також відомий як Umami, Даші привертає до себе увагу з усього світу. Даші має фундаментальне значення для Washoku, так що ви будете вивчати його основи і додатки: його інгредієнти, як це зробити і як використовувати його для страв. Широкий вибір страв японської кухні Японська кухня розвивалася виключно під впливом іноземних культур з давніх часів. Ви можете дізнатися широкий асортимент страв, в тому числі місцевих продуктів харчування служив в Izakaya, а також темпура, сашимі, Якіторії і Тонкацу, які користуються популярністю за кордоном. Інструменти і методи для приготування Washoku Ви дізнаєтеся, п'ять методів виступає сирець (різка), пароварки, гриль, димлячі і фритюру-з японськими інструментами, включаючи кухонний ніж. методи приготування їжі, які звертаються до п'яти почуттів і виявляє кращий смак інгредієнтів високо цінуються в світі, так що вони допоможуть вам розвинути вашу майбутню кар'єру. ... [-]
Японія Tokyo
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Tokyo Sushi Academy

Ви навчитеся від японської обробки ножа для приготування сирої риби для суші, від базового до більш глибокого знання! Все про суші рішень! ... [+]

4 ТИЖНЯ СУШІ КУРС Ви навчитеся від японської обробки ножа для приготування сирої риби для суші, від базового до більш глибокого знання! Все про суші рішень!

3 ПЕРЕВАГИ цього курсу Основи для передових технологій Ви можете придбати широкий спектр навичок і знань про суші, в тому числі, як використовувати японський кухонний ніж, як готувати рис для суші (Шарі), як очистити і вилікувати риби, як зробити Edomae стилі суші, роли або сашимі, і управління харчової гігієни. Велика розмаїтість морепродуктів Ви дізнаєтеся, як зробити суші з більш ніж 20 видів морепродуктів: білий, червоний, малих, середніх або великих риб, молюсків, кальмарів або восьминогів. Тунець, лосось, оселедець і креветки користуються популярністю за кордоном, але ви також будете мати справу з основною рибою для Edomae стилі суші, такі як Kohada (Gizzard оселедець) або морського вугра. Методи підібраних для кожного інгредієнта Edomae стиль суша зберігає давню мудрість кухарів в Токіо (Едо), такі як Коб-jime і Су-jime (Отверждение з водоростями або оцтом) і Zuke (маринування з соєвим соусом). Вивчення основних методів, які приносять з кращого смаку інгредієнтів розширять можливості приготування їжі. ... [-]
Японія Tokyo
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Tokyo Sushi Academy

8 тижнів курс, що поєднує в собі 4 тижні суші курс і 4 тижні Washoku курсу, є найбільш популярним і вибрали на 70% іноземних студентів. ... [+]

8 ТИЖНІВ суші і WASHOKU (японська кухня) КУРС 8 тижнів курс, що поєднує в собі 4 тижні суші курс і 4 тижні Washoku курсу, є найбільш популярним і вибрали на 70% іноземних студентів. Ми пропонуємо знижка 50,000JPY від загальної вартості.

4 ТИЖНЯ СУШІ КУРС Ви навчитеся від японської обробки ножа для приготування сирої риби для суші, від базового до більш глибокого знання! Все про суші рішень!

3 ПЕРЕВАГИ цього курсу Основи для передових технологій Ви можете придбати широкий спектр навичок і знань про суші, в тому числі, як використовувати японський кухонний ніж, як готувати рис для суші (Шарі), як очистити і вилікувати риби, як зробити Edomae стилі суші, роли або сашимі, і управління харчової гігієни. Велика розмаїтість морепродуктів Ви дізнаєтеся, як зробити суші з більш ніж 20 видів морепродуктів: білий, червоний, малих, середніх або великих риб, молюсків, кальмарів або восьминогів. Тунець, лосось, оселедець і креветки користуються популярністю за кордоном, але ви також будете мати справу з основною рибою для Edomae стилі суші, такі як Kohada (Gizzard оселедець) або морського вугра. Методи підібраних для кожного інгредієнта Edomae стиль суша зберігає давню мудрість кухарів в Токіо (Едо), такі як Коб-jime і Су-jime (Отверждение з водоростями або оцтом) і Zuke (маринування з соєвим соусом). Вивчення основних методів, які приносять з кращого смаку інгредієнтів розширять можливості приготування їжі. ... [-]
Японія Tokyo
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Tokyo Sushi Academy

За вашим бажанням, ми також пропонуємо приватні уроки для початківців до професійних кухарів. Годинники Private Lesson варіюються від 3-х годин на день протягом 2 тижнів. ... [+]

ПРИВАТНИЙ УРОК ДЛЯ ПРОФІ За вашим бажанням, ми також пропонуємо приватні уроки для початківців до професійних кухарів. Годинники Private Lesson варіюються від 3-х годин на день протягом 2 тижнів.

Випадок 1. ОСНОВИ EDOMAE СТИЛЬ СУШІ

Часів Одного разу, слот 3 годин з 9 ранку до 6 вечора

Зміст

Як очистити середнього розміру риби (Ex один вид з молодих Yellowtail, лосось, макрель.) - Як вирізати риби - практика Нигири суші - Дегустації ... [-]
Японія Tokyo
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
6 - 6 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою