Sophia University Summer School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Особливості Софії

Софійський університет привів перехід до інтернаціоналізації в Японії, надаючи можливості для навчання та навчання, які враховують наш все більш складний світ. Протягом багатьох років університет створив оригінальну глобальну мережу, яка дозволяє дослідникам і студентам з-за кордону викладати і навчатися в Японії, а японські дослідники і студенти робити це за кордоном.

Софія забезпечує прекрасне освітнє середовище для епохи інтернаціоналізації, культивуючи "Чоловіків і жінок для інших, з іншими", які можуть досягти успіху на світовій арені.

Один з найбільших приватних університетів Японії

Репутація Софії за досконалість у вищих навчальних закладах, видатні програми для випускників та конкурентне середовище досліджень дозволяє їй зберегти свій рейтинг як один з провідних приватних університетів Японії. Студенти отримують величезну вигоду від здатності вивчати останні досягнення у своїй спеціалізованій галузі спеціалізації з видатними японськими та міжнародними викладачами. Розмірковуючи про якість своєї освіти, випускники Софії високо оцінюються як лідери на глобальному робочому місці в транснаціональних компаніях і міжнародних організаціях.

Всі наші факультети і аспірантури запрошують іноземних студентів. 1148 іноземних студентів походять з більш ніж 60 країн світу та з усіх куточків світу. Наш факультет включає членів з більш ніж 20 країн, і більшість викладачів мають за кордоном дослідження та дослідницький досвід.


Піонер Японії в глобальному освіті

Софійський університет вже більше 60 років пропонував програми англійської мови. Віддзеркалюючи високу оцінку, в якій проводиться його послужний список як піонера в глобальній освіті, університет був нещодавно обраний для серії програм субсидій, що впроваджуються Міністерством освіти, культури, спорту, науки та технологій для інтернаціоналізації університетів у Японії Проект «Глобальні університети» та «Глобальний 30». Ці програми сприяють подальшому посиленню зусиль університету, спрямованих на підвищення глобальної компетентності наших студентів.

У той же час угоди з 206 закордонними університетами в 42 країнах забезпечують динамічну мобільність наших студентів. Понад 1500 іноземних студентів навчаються в Софії з усього світу і сприяють інтернаціоналізації культури кампусу. Університет також славиться тим, що заохочує японських студентів до навчання за кордоном з широким спектром програм. Як вхідні, так і вихідні студенти дізнаються, як освіта дійсно оживає в міжнародному контексті в Софії.


Різноманітність на одному кампусі в захоплюючому місті Токіо

Софійський університет має компактний слід, який об'єднує всі факультети і аспірантури в галузі наук і гуманітарних наук на одному кампусі. Цей підхід дає значні переваги для програм університету шляхом поглиблення освітньої мобільності, співпраці та спеціалізації. Пропонуючи середовище, що об'єднує студентів і викладачів з різних культурних, мовних і релігійних традицій, кампус функціонує як мікрокосм глобального суспільства. Не менш корисним є розташування університету в Токіо, мегаполіс, який запрошує студентів скористатися всіма перевагами сучасних технологій, об'єктів і інфраструктури. Найкраще, місто надає неоціненну можливість відчути унікальну культуру, в якій переплітаються традиційні та сучасні елементи.


Широкий вибір програм англійської мови

Студенти можуть вивчати бізнес і економіку, науку і техніку, а також екологічні дослідження, всі сильні сторони Японії, англійською мовою. Софія також може похвалитися довгими традиціями в японських дослідженнях. Monumenta Nipponica, англо-середній науковий журнал, який є важливим ресурсом для дослідників, які вивчають Японію в усьому світі, редагується в університеті.

Наступні програми повністю пропонують навчальні програми з англійської мови:

Ступінь бакалавра:

  • Гуманітарні науки
  • Наука і технології

Вища освіта:

  • Глобальні дослідження
  • Глобальні екологічні дослідження
  • TESOL (Викладання англійської мови для інших мов)
  • Наука і технології

Програми, не пов'язані зі ступенем:

  • Гуманітарні науки
  • Центр мовної освіти та досліджень (курси японської мови)
  • Короткі програми (азіатські студії, японські студії, японська мова та культура)


Відомий тим, що пропонує якісне мовне навчання

З часу свого заснування Софія наголошувала на освіті іноземної мови, а випускники Софії високо цінувалися за їхню виняткову володіння мовою та навички спілкування. Центр мовної освіти та досліджень пропонує курси з 22 мов для японських студентів. Центр також надає широкий вибір японських курсів для іноземних студентів. На додаток до сприяння використанню іноземної мови, коли вони провадять кар'єру у все більш глобальному та різноманітному світі, Софійський університет прагне закласти основу для уміння студентів використовувати іноземні мови для логічного розвитку власного мислення, представити свої думки і вести переговори на більш глибокому рівні.

Розташування

Chiyoda

Address
102-8554 Chiyoda, Токіо, Японія