Прочитайте офіційний опис

Відділи і курси в Беппу Mizobe Gakuen коледжу Беппу Mizobe Gaken Коледж має чотири відділення, при яких існують різні курси 2-річні. Два з відділів, Департамент сучасний дизайн життя і Департамент продовольства та харчування, розробили спеціальні курси для іноземних студентів, як описано нижче. Приходьте випробувати все, що ми повинні запропонувати вам і інвестувати у своє майбутнє на Mizobe!

Відділ сучасного дизайну Life: Повноцінної дворічна програма з змістовної навчальної програми в поєднанні з "руки на" досвід, і сильну підтримку з боку викладачів, студенти працюють в напрямку отримання сертифікованих у відповідних областях. Студенти можуть ходити на заняття, які цікавлять їх від інших навчальних курсів, що робить його можливим для них, щоб отримати спеціалізовану інформацію у своїй, звичайно, але також вивчають широкий спектр тем.

Департамент продовольства і харчування: Цей відділ націлений на створення кулінарних професіоналів і дієтологи, які добре навчені в спеціалізованих знань про харчування, продовольства і приготування їжі, і здоров'я. Студенти можуть отримати різні сертифікати та навички, які корисні при пошуках роботи, поки вони вчаться без будь-яких додаткових витрат за межами відведених платежів за навчання, яка, швидше за все, пов'язаних, чому рівень зайнятості випускників цього відділу перевищувати 90% щороку. Існує один "Міжнародний студентський курс" в цьому відділі.

Департамент дошкільної освітиЦе програма навчання два роки для студентів, мета яких, щоб стати викладачі дитячих установ або дитячих садків. Є інші сертифікати та ліцензії, що студенти можуть отримати через своїх дослідженнях, таких як "Відпочинок інструкторів" і "Peer помічників."

Департамент мігрантів сертифікованих доглядуЦей відділ служить для зміцнення робочих сертифіковані працівники, які здатні спілкуватися плавно літніх людей та інвалідів, а хто володіє навичками, щоб забезпечити роботу по дому і повсякденному житті підтримку при повазі прав особистості.

Міжнародний обмін і діяльність для іноземних студентів Беппу Mizobe Гакуен коледж є відносно невеликою Junior College, проте, ми розуміємо, важливість розширення в глобальному масштабі і насолоджуватися динамізм, що іноземні студенти приносять в наші кампуса. Хоча іноземні студенти можуть зіткнутися з труднощами на перший, зі своїми японськими досліджень та інших вчених, там удосталь підтримка викладачів і співробітників, яка допоможе в подоланні початкових проблем.

Знання японців, звичайно, важливо, особливо в умовах, які шукають роботу в Японії. Тим не менш, знання японської культури та етикету є настільки ж важливим. Незважаючи на строгості вчених, Беппу Mizobe Гакуен Коледж також хоче іноземних студентів, щоб повеселитися і надає безліч заходів та досвідом, які дозволять їм спостерігати і спробувати свої власні сили в традиційних японських мистецтв, таких як квітів, чайної церемонії, Гардеробна в кімоно , японської кухні, і багато інших. Є екскурсії протягом року, візити в японських початкових школах, участь у місцевих фестивалях, участь у волонтерській роботі, і багато можливостей для обміну з місцевим населенням. Є студентські клуби працюють культурні (Чайна церемонія клуб, Китайський культурний клуб і т.д.), спортивні клуби (Японський стрільба з лука, плавання, баскетбол і т.д.), на території кампусу, що іноземні студенти можуть приєднатися до.

Розташування Кампус Беппу Mizobe Гакуен Коледж розташований на острові Кюсю, найпівденнішій острові чотирьох островів, які складають Японію. Щоб бути більш конкретним, Беппу Mizobe Гакуен Коледж розташований в Беппу міста в префектурі Оіта. Беппу Місто середнього розміру місто приблизно 120000 і сусіднього міста в столицю префектури Оіта в Оіта міста. Беппу відомий своїми гарячими джерелами, близько 2700 джерел у Беппу одна, і для її «гарячої весняної туризму", який приносить багато людей в це місто щороку, щоб відпочити і насолодитися прекрасною природою в цьому районі.

Багато іноземних студентів уявити великі міста Токіо або Осаці, коли вони зображують Японію в їх умах, тим не менш, ми пишаємося тим, що можемо запропонувати студентам, що ці міста не може - проблиск в "істинної" Японії. Кюсю особливо відомий для проведення на японських традицій і місцевого колориту, які можуть бути важче знайти в міських центрах країни.

Беппу в безпеці навколишнього середовища і витрати на проживання, недорогі, на додаток до своєму розташуванню і близькості до інших азіатським країнам, роблять його ідеальним місцем для міжнародних студентів, щоб почати своє життя в Японії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Beppu Mizobe Gakuen College

Ми живемо в епоху, яка вимагає, щоб інформація розроблена таким чином, що є функціональною, але візуально цікавою. Студенти мають можливість отримати сертифікацію як маке ... [+]

Ми живемо в епоху, яка вимагає, щоб інформація розроблена таким чином, що є функціональною, але візуально цікавою. Студенти мають можливість отримати сертифікацію як макетчик дизайнерів, веб-дизайнерів, та інших після закінчення навчання.

[-]
Японія Beppu
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Beppu Mizobe Gakuen College

його курс націлений на стимулювання фахівців, які будуть працювати в індустрії моди. Цей курс має різноманітний навчальний план, щоб стимулювати уяву яскравими студентів. ... [+]

його курс націлений на стимулювання фахівців, які будуть працювати в індустрії моди. Цей курс має різноманітний навчальний план, щоб стимулювати уяву яскравими студентів. Студенти будуть ходити на заняття по дизайну одягу в додаток до вивчення моди бізнесу і може піти далі, щоб стати сертифікований як мода і краса, консультантів на додаток до інших сертифікації.

[-]
Японія Beppu
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Beppu Mizobe Gakuen College

З метою стати "по-справжньому міжнародним людських ресурсів", студенти будуть вивчати японську мову інтенсивно, так що вони здатні передати, як 2-й або 3-й рік студенти в ... [+]

З метою стати "по-справжньому міжнародним людських ресурсів", студенти будуть вивчати японську мову інтенсивно, так що вони здатні передати, як 2-й або 3-й рік студенти в інших університетах після закінчення від Беппу Mizobe Gakuen коледжу або навіть піти в аспірантуру. Студенти досягнення японської знання, які дозволять їм адаптуватися до академічної та умов життя в Японії. Студенти будуть спрямовані пройти N1 рівень японської мови Іспит на другий рік. ... [-]

Японія Beppu
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Beppu Mizobe Gakuen College

Іноземні студенти будуть вивчати основи міжнародного бізнесу та отримати необхідну міжнародну вишуканість їм бути активними на міжнародному бізнес-сцені в той час вивченн ... [+]

Іноземні студенти будуть вивчати основи міжнародного бізнесу та отримати необхідну міжнародну вишуканість їм бути активними на міжнародному бізнес-сцені в той час вивчення японської мови. Студенти, що навчаються в цьому, звичайно, буде прагнути досягти сертифікації цінується японськими компаніями, такими як фахівців обробки інформації, сертифікованих бізнес-професіоналів, і обчислювальної пов'язаних сертифікації.... [-]

Японія Beppu
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Beppu Mizobe Gakuen College

Іноземні студенти в цьому курсі, насамперед, буде спрямована на японських дослідженнях мови, а також отримання спеціальних знань про харчування. Студенти будуть спрямован ... [+]

Іноземні студенти в цьому курсі, насамперед, буде спрямована на японських дослідженнях мови, а також отримання спеціальних знань про харчування. Студенти будуть спрямовані на використання мови та інші навички, які вони отримали шляхом переведення в 2 або 3 роки студента 4-річного університету після закінчення навчання.

[-]
Японія Beppu
Квітень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою